Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neugodna suradnja...(Zupsi32)

> Lunass: > > closetofsaraya: > > Uredu, hvala svima jos jednom nebi ovo uspjela bez vas i vasih savjeta ❤️ > Prije ste jednoj korisnici ostavili negativnu i to zbog toga što je tražila popust i uzela podatke, a kao prema nekom pravilu krpica za to se daje samo neutralna. Zupsi32 za uzimanje podataka dijeli negativne bez problema.
2019 05 18
Dali netko zna,poslala sam curi trenirku uz sto mi je obecala da ako smanjim cijenu ona ce platiti postarinu.sa 350 kn sam joj smanjila artikl na 300 plus postarina posebno kako je i obecala za kojuu sam pitala gospodju u posti koliko ce ju izici,najvise 40 kn sam dobila odgovor.Iduci dan mi se doticna javlja da je primila paket,ali da je postarina 60 kn i da ona to nece platiti,stoga vraca paket.i sad ja moram platiti i njenu i svoju postarinu i to je to?uz optuzbe da se takva trenirka moze kupiti u ducanu za istu cijenu i posalje sliku sasvim drugog jeftinijeg modela.Da me kontaktirala,platila bi ja cak postarinu,nema veze,ali sad imam povrat artikla i jos dupli trosak postarine.tuzno.i to mi je prvi oglas i naidjem na nju.puno psovki i uvreda a ja zaista nisam znala da ce ju izic 60 kn..gospodja u posti rekla cca 40 kn max i reko ok.bas tuzno.
2019 05 19
> Alena1711: > Dali netko zna,poslala sam curi trenirku uz sto mi je obecala da ako smanjim cijenu ona ce platiti postarinu.sa 350 kn sam joj smanjila artikl na 300 plus postarina posebno kako je i obecala za kojuu sam pitala gospodju u posti koliko ce ju izici,najvise 40 kn sam dobila odgovor.Iduci dan mi se doticna javlja da je primila paket,ali da je postarina 60 kn i da ona to nece platiti,stoga vraca paket.i sad ja moram platiti i njenu i svoju postarinu i to je to?uz optuzbe da se takva trenirka moze kupiti u ducanu za istu cijenu i posalje sliku sasvim drugog jeftinijeg modela.Da me kontaktirala,platila bi ja cak postarinu,nema veze,ali sad imam povrat artikla i jos dupli trosak postarine.tuzno.i to mi je prvi oglas i naidjem na nju.puno psovki i uvreda a ja zaista nisam znala da ce ju izic 60 kn..gospodja u posti rekla cca 40 kn max i reko ok.bas tuzno. A povratne niste pročitali :s , a Tiskom bi slanje uz najavu došlo 22 kn. Jeli vam platila trenerku?
2019 05 19
> Alena1711: > Dali netko zna,poslala sam curi trenirku uz sto mi je obecala da ako smanjim cijenu ona ce platiti postarinu.sa 350 kn sam joj smanjila artikl na 300 plus postarina posebno kako je i obecala za kojuu sam pitala gospodju u posti koliko ce ju izici,najvise 40 kn sam dobila odgovor.Iduci dan mi se doticna javlja da je primila paket,ali da je postarina 60 kn i da ona to nece platiti,stoga vraca paket.i sad ja moram platiti i njenu i svoju postarinu i to je to?uz optuzbe da se takva trenirka moze kupiti u ducanu za istu cijenu i posalje sliku sasvim drugog jeftinijeg modela.Da me kontaktirala,platila bi ja cak postarinu,nema veze,ali sad imam povrat artikla i jos dupli trosak postarine.tuzno.i to mi je prvi oglas i naidjem na nju.puno psovki i uvreda a ja zaista nisam znala da ce ju izic 60 kn..gospodja u posti rekla cca 40 kn max i reko ok.bas tuzno. Joj jebemu :/ To neka vam je škola za ubuduće.. nemojte više slati pouzećem,nikome! Poštom kao paket i ide za 18kn! Ili Tiskom za 22 kao što je gore napisano..
2019 05 19
> closetofsaraya: > Uredu, hvala svima jos jednom nebi ovo uspjela bez vas i vasih savjeta ❤️ Nadam se da vam je uplatila cijeli iznos koji ste vi njoj + za poštarinu nazad. Po meni trebaju ostati i tema i negativna jer će rijetko tko ići gledati u povratne kad vidi sve pozitivne i naići na neutralnu, a definitivno je korisnica koju treba izbjegavati.
2019 05 19
1 2 3 4