Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povratnica moli pomoc

Lijep pozdrav drage krpicarke!🤗 Uljudno bih vas zamolila za pomoc, ukoliko imate vremena i volje. Naime jako me dugo nije bilo i vidim da ima promjena za koje nisam sigurna da cu sve pohvatati sama. Odmah da naglasim da se ovim putem ne reklamiram, jer nemam ucitan jos niti jedan artikl . Taj me veliki posao tek ceka ovih dana🤪 Dakle zanima me sve, ali probat cu pobrojati ono najbitnije. U vrijeme dok sam poslovala ovdje najbolji nacin slanja bio je Tisak ili posta. Da li je i dalje to tako i da li je itko slao nesto putem Gls-a? S obzirom da cu za pocetak vjerojatno postaviti najvise stvari za bebe/djecu, zanima me preferirate li vise lotove ili komadno? Kako saljete velike stvari, npr hranilicu za bebe, vrtic za igru itd? I sad se naravno ne mogu sjetiti vise nicega pametnog 🤦🏻‍♀️, pa cu vas zamoliti da mi same skrenete paznju ukoliko smatrate jos nesto vrlo bitnim. Stavite neke vama bitne linkove s foruma. Ja cu nastaviti citati po forumu koliko god mi moja mala princeza dozvoli, jer smo vecinu dana same, a vama svima unaprijed od srca hvala na trudu i odgovorima. Veselim se biti opet dio ove zajednice! 😘
2019 05 27
Samo sam došla reći da sam pročitala naslov kao prevarantica moli pomoć :')
2019 05 27
> LeSock: > Samo sam došla reći da sam pročitala naslov kao prevarantica moli pomoć :') I ja :') :') ništ čudno,kad gotovo svaki dan tu čitamo o prevaranticama
2019 05 27
Jaooo hehe 😂 Znam da je danas tesko vjrovati na rijec, ali stvarno nisam 😊 A kad ste vec tu, nabacite mi koji savjet iz prve ruke 🤗
2019 05 27
Pa ako mislite samo kupovati, što će vam savjet 😄
2019 05 28
To je tada napisano. Kao sto rekoh, tek me ceka ucitavanje artikala i uredjivanje profila. > IvanaHercegovac: > Pa ako mislite samo kupovati, što će vam savjet 😄
2019 05 28
Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno
2019 05 28
> Chanella: > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno Točno...a slanje, meni je Tisak puno sigurniji, za razliku od Pošte, kod koje stalno nekakvi izgubljeni paketi, nikad nisam imala nikakvih problema.
2019 05 28
> Chanella: > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno Ima tema na forumu Rasprodaja nekrpicarskih stvari i tamo to moze oglasiti.
2019 05 28
> Chanella: > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno Neka si ti njoj objasnila, samo si zaboravila da i prva slika sa neta nije dozvoljena. ;)
2019 05 28
Mozda nisam jos procitala sva pravila, a hocu, ali sam zato vidjela vise oglasa upravo za hranilicu, hodalicu i slicno. Hvala > Chanella: > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno
2019 05 29
Hvala lijepo na kvalitetnom odgovoru. > Poirotica: > > Chanella: > > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno > Ima tema na forumu Rasprodaja nekrpicarskih stvari i tamo to moze oglasiti.
2019 05 29
Eto to sam npr znala jos od ranije, ali hvala i tebi na brizi. > katarinamartina: > > Chanella: > > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno > Neka si ti njoj objasnila, samo si zaboravila da i prva slika sa neta nije dozvoljena. ;)
2019 05 29
Hvala Vedrana 🤗 > vedranapv: > > Chanella: > > Za pocetak ovo su Moje krpice, a ne Moje hranilice ili Moj vrtic paa procitajte pravila. Dakle samo odjeca, obuca, modni dodaci i sl. Sretno > Točno...a slanje, meni je Tisak puno sigurniji, za razliku od Pošte, > kod koje stalno nekakvi izgubljeni paketi, > nikad nisam imala nikakvih problema.
2019 05 29
Dok ste napisala sve ove odgovore, mogla ste promijenit opis profila ili dodati koji artikl, da vas netko shvati ozbiljno
2019 05 29