Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jedno pitanje ;)

Lp svima. Imam samo jedno pitanje. U vezi zamjena. I sama napravim tu i tamo koju, posaljem upit i dobijem ih dosta itd.. E sad npr cura stavi majicu 50 kn ( koju bih ja ), za zamjenu posalje artikl moj od cca 180. I onda kad napisem hoce li doplatiti ili da ja jos nesto nadjem u toj cijeni kazee kao ne bih platila sam to u trgovini 2x skuplje. I ja sam svoje stvari, vjerojatno smo svi... Ali sama stavi cijenu po kojoj prodaje kao i ja svoju i onda dize jer toliko je placeno itd itd. Zanima me kako Vi radite zamjene. Ja nekako preferiram iznos za iznos ne bas u kunu ali otprilike da je to tu negdje. Nadam se da sam dobro objasnila. Hvala svima unaprijed na odgovorima. Lp :)
2019 05 29
I mene to živcira. Fer zamjena je prema cijeni tj iznosu a ne kako neki mijenjaju 1 za 1. To nema logike. Sam stavljaš cijenu koju hoćeš i koliko misliš da vrijedi. I ja sam nedavno imala situaciju gdje sam se javila curi za zamjenu za artikl koji je stavila za 30 kn, ona je htjela jedan moj artikl kojem je cijena bila 100 kn pa sam joj rekla da cijene nisu iste pa ako joj se nešto po toj cijeni (približno 30 kn) sviđa da kaže. Ženska se naljutila i rekla “mogla sam i ja stavit cijenu 100 kn” - pa zašto onda nisi? 😂 Mislim ono, logično da ćeš mijenjati prema cijeni, to je fer po meni.
2019 05 29
Po meni zamjene treba raditi na obostrano zadovoljstvo gdje sve počiva na onome da bude fer. Napravila sam ih i ja nekoliko do sad i nikad nisam dramila za par kn razlike. Jer meni je u jednom slucaju trebala haljina i cura se pristala mjenjati. Njena je bila ako se dobro sjecam 50ak kn skuplja i ona je meni prva rekla da ide artikl za artikl. I da je primjetila da su moje cijene nize od ajmo reci obicnih i prosjecnih, pa me nije htjela iskoristiti. Dok se sjecam dr prilike kad je 10 kn bila razlika u cijeni i cura je htjela da joj to doplatim. Rekla sam joj kulturno da mislim da to nije fer, jer moj je artikl bio nov i s etiketom, a ona je malo nabila cijenu na rabljenom. Uglavnom, nek bude sve fer i ako je normalna korisnica, sve se da dogovoriti.
2019 05 29
Slažem sa sa Daisy, treba se dogovoriti. Nijedna opcija nije dobra ako je se strogo držimo. Netko debelo precijeni svoje i podcijeni tuđe. Ako su artikli slične objektivne vrijednosti npr jakna za jaknu onda je u redu da bude komad za komad a ne da jedna stavi cijenu 50, druga 200 a isto skoro. Uostalom nekome je neka stvar srcu prirasla više neka manje, pa ako ne želi neće se zamijeniti. Uglavnom, bitno da su svi zadovoljni.
2019 05 29
Slazem se da treba biti na obostrano zadovoljstvo. I fer, naravno. Ali nekako me najvise smeta to kad stave cijenu pa onda naglasavaju kako je kostalo vise itd. Ispada da svoje cijene puno a tudje uopce ne.
2019 05 29
Mijenjaš se ako ti odgovaraju uvjeti s druge strane...ako ne, zahvališ i tražiš dalje..
2019 05 29
Ja uvijek mijenjam za otprilike sličan iznos, 10,20 kn više manje nije važno, ali sigurno neću tražiti da mi netko pošalje nešto od npr.300 za moj artikl od 100, to je bezobrazno, a niti bi pristala da je obratno. A svi znamo kakve su otprilike cijene po dućanima, tj. za koliko novaca je kupljeno, i po tome i opisu artikla, možemo otprilike procijeniti i trenutnu vrijednost i isplativost. Ako je komad za komad, ispada da je normalno majicu od 20-30 kn iz Pepca, mijenjati za u zadnje vrijeme tako popularnu Marc Jacobs snapshot torbu od 1500 ;) :')
2019 05 29
Mijenjam uvijek za isti iznos
2019 05 29
> vedranapv: > svi znamo kakve su otprilike cijene po dućanima, tj. za koliko novaca je kupljeno, i po tome i opisu artikla, možemo otprilike procijeniti i trenutnu vrijednost i isplativost. Upravo to. Mislim da nije bitna cijena koja piše na krpicama, jer ovdje je dosta slučajeva da se nešto prodaje po istoj, dok je stvarna vrijednost artikala drugačija. Netko će držat cijene kao u dućanu, dok će drugi prodavat vrijedne stvari za bagatelu. Ja uvijek gledam tu neku stvarnu vrijednost... Ali ljudi smo, dogovorit ćemo se, najvažnije je da svi budu zadovoljni. :D
2019 05 29
> vedranapv: > Ja uvijek mijenjam za otprilike sličan iznos, 10,20 kn više manje nije važno, > ali sigurno neću tražiti da mi netko pošalje nešto od npr.300 za moj artikl od 100, > to je bezobrazno, a niti bi pristala da je obratno. > A svi znamo kakve su otprilike cijene po dućanima, > tj. za koliko novaca je kupljeno, i po tome i opisu artikla, > možemo otprilike procijeniti i trenutnu vrijednost i isplativost. > Ako je komad za komad, ispada da je normalno majicu od 20-30 kn iz Pepca, > mijenjati za u zadnje vrijeme tako popularnu Marc Jacobs snapshot torbu od 1500 ;) :') Slazem se, i ja se isto tako mijenjam.
2019 05 29
Ja često imam zamjenu ako se meni svidi nešto npr original i skuplje, a tom drugom kod mene jeftinije dosta ili obrnuto predlozim da se onda uzme ajmo rec jos koja stvar. Imala sam situaciju gdje je razlika u cijeni bila 10 kn koju sam trebala poslati u paketu i s obzirom da sam raj dan slala bar 4 paketa novce sam zaboravila. Cura je toliku paniku digla oko 10 kn jer je bilo problem pricekat 2 dana dok stignem otici u banku. Znaci uzas. Jer mislim da se svima moze dogoditi. Isto tako jednom sam se javila curi za hlace kozne par puta nosene 70 kn. Ona je htjela moju novu haljinu s etiketom placenu 140 (prodavala sam za 40 kn) i jos dodatne stvari uz nju jer eto hlace kao skupe, a vidi se da su nosene i sve. Tako da takve situacije volim izbjeci. 😄
2019 05 29
> Zagreb10: > > vedranapv: > > Ja uvijek mijenjam za otprilike sličan iznos, 10,20 kn više manje nije važno, > > ali sigurno neću tražiti da mi netko pošalje nešto od npr.300 za moj artikl od 100, > > to je bezobrazno, a niti bi pristala da je obratno. > > A svi znamo kakve su otprilike cijene po dućanima, > > tj. za koliko novaca je kupljeno, i po tome i opisu artikla, > > možemo otprilike procijeniti i trenutnu vrijednost i isplativost. > > Ako je komad za komad, ispada da je normalno majicu od 20-30 kn iz Pepca, > > mijenjati za u zadnje vrijeme tako popularnu Marc Jacobs snapshot torbu od 1500 ;) :') > Slazem se, i ja se isto tako mijenjam. Točno tako.
2019 05 29
Da trazim zamjenu za nesto zeljeno , dala bih i vise ili nadoplatila jer sam sretna da zeli netko izaci u susret i mijenjati. Prije sam puno vise stvari zamijenila, nekako je bilo popularnije mijenjat a i volim taj nacin reciklaze. Dam sto ne zelim vise a uzmem ono sto mi se svida i opet imam nedto novo u ormaru i za nosit.
2019 05 30
Ja ne dramim i ne cjepidlačim oko zamjena. Ako pronađem nešto što mi se baš sviđa, bez problem dajem u zamjenu mnogo skuplji artikal. Pa ionako to nešto za što je druga strana zainteresirana ne nosim i ne trebam, tako da mi je najvažnije da smo svi zadovoljni, i uopće se ne obazirem na neku "realnu" vrijednost robe izraženu u kunama. Mnogo mi je važnija vrijednost emocija koje će ta zamjena izazvati :-)
2019 05 30
> InesLagancic: > I mene to živcira. Fer zamjena je prema cijeni tj iznosu a ne kako neki mijenjaju 1 za 1. To nema logike. Sam stavljaš cijenu koju hoćeš i koliko misliš da vrijedi. I ja sam nedavno imala situaciju gdje sam se javila curi za zamjenu za artikl koji je stavila za 30 kn, ona je htjela jedan moj artikl kojem je cijena bila 100 kn pa sam joj rekla da cijene nisu iste pa ako joj se nešto po toj cijeni (približno 30 kn) sviđa da kaže. Ženska se naljutila i rekla “mogla sam i ja stavit cijenu 100 kn” - pa zašto onda nisi? 😂 Mislim ono, logično da ćeš mijenjati prema cijeni, to je fer po meni. Točno tako! Nema mi logike ni smisla stvar za stvar... Ako vidim kod nekoga nešta skupo i tražim zamjenu, normalno da računam da si uzme nekoliko jeftinijih stvari od mene....i obrnuto! Cijena za cijenu,bez obzira na količinu...
2019 05 31
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija