Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Situacija za pomoc..molim vasss

> hrvatska123: > Vjerovatno ste uplatili internet bankarstvom..em sta ne znate ime i prezime em sta mogu biti lazni podatci..ime i prezime lazno..ili neka prevara u pitanju..znam da je tlaka ali obavezno uplacivati u banku gdje se racun vodi..ne kuzim zasto posiljatelj nece da da svoje podatke..meni to nije nikako fer niti korektno Niste u toku teme uopće. Kakvi lažni podaci... pa prodavačica se i u temu javila.
2019 06 25
Ja govorim opcenito, vezano za ovu temu nije mi jasno kako prodavacica nije dala podatke pa eto to i komentiram..kako je dakle uplaceno bez imena i prezimena
2019 06 25
> hrvatska123: > Ja govorim opcenito, vezano za ovu temu nije mi jasno kako prodavacica nije dala podatke pa eto to i komentiram..kako je dakle uplaceno bez imena i prezimena Tko zna što je mislila pišući post otvaračica teme... Sve joj je zbrčkano napisano ... ne bi se snašao ni Einstein
2019 06 25
> Kala09: > Nije vezano za temu, nego za ovaj racun. > Vec sam nekoliko puta u posti dobila racun na kojem pise > "Storno prodaja maraka" i to na racunu zna biti i 20 kn. > Da li je kojoj poznato sto to znaci. > Cini se da je krivo naplaceno pa stornirano, ali na mojem racunu su naplaceni paketi a ispod storno maraka, koje gore u racunu nisu bile naplacene. Ja sam znala lijepit svoje markice i doplatit razliku u posti. A onda na racunu pise storno prodaja maraka za iznos koji sam ja zalijepila. E sad nikad nisam primjetila da to rade i ako oni lijepe svoje u posti.
2019 06 25
Kasnije mi je napisala da njoj se to već dogodilo, ali nije mi napomenula sama je pristala na takvo slanje. Poslala sam preko 200 takvih paketića i uvijek su svi dobili. Majanicol Vi ste ponudili obicno gratis slanje,pa sam pristala ,nema veze nije prvi put da iman taj problem uplatim na racun pa nista ne stigne. prije 10 dana
2019 06 25
> zumbaeni: > Kasnije mi je napisala da njoj se to već dogodilo, ali nije mi napomenula sama je pristala na takvo slanje. Poslala sam preko 200 takvih paketića i uvijek su svi dobili. > Majanicol > Vi ste ponudili obicno gratis slanje,pa sam pristala ,nema veze nije prvi put da iman taj problem uplatim na racun pa nista ne stigne. > prije 10 dana Javite se adminki sa slikama ovih poruka da Vam obriše negativnu ocjenu. Vi niste tu apsolutno ništa krivi. Pokretačica teme, koja je tu, ali se ne želi oglasiti, sama priznaje da je pristala na takve uvjete kupoprodaje i što sad hoće?!?!. Prosipanje žući i vrijeđanje joj neće pomoći. Iako ja i dalje tvrdim da će joj pošiljka stići jer obične pošiljke znaju jako dugo putovati, a i bilo je sad i neradnih dana i Pošta ima veeeliki manjak djelatnika pa kad se to sve sagleda kašnjenje isporuke je logično.
2019 06 25
> Tanči14: > > zumbaeni: > > Kasnije mi je napisala da njoj se to već dogodilo, ali nije mi napomenula sama je pristala na takvo slanje. Poslala sam preko 200 takvih paketića i uvijek su svi dobili. > > Majanicol > > Vi ste ponudili obicno gratis slanje,pa sam pristala ,nema veze nije prvi put da iman taj problem uplatim na racun pa nista ne stigne. > > prije 10 dana > Javite se adminki sa slikama ovih poruka da Vam obriše negativnu ocjenu. > Vi niste tu apsolutno ništa krivi. > Pokretačica teme, koja je tu, ali se ne želi oglasiti, sama priznaje da je pristala na takve uvjete kupoprodaje i što sad hoće?!?!. > Prosipanje žući i vrijeđanje joj neće pomoći. > Iako ja i dalje tvrdim da će joj pošiljka stići jer obične pošiljke znaju jako dugo putovati, a i bilo je sad i neradnih dana i Pošta ima veeeliki manjak djelatnika pa kad se to sve sagleda kašnjenje isporuke je logično. Hvala vam Tanči14, ja znam da sam postupila ispravno i ne želim se više zamarati sa polupismenom osobom koja vrijeđa a zna da nije u pravu.
2019 06 25
> zumbaeni: > Kasnije mi je napisala da njoj se to već dogodilo, ali nije mi napomenula sama je pristala na takvo slanje. Poslala sam preko 200 takvih paketića i uvijek su svi dobili. > Majanicol > Vi ste ponudili obicno gratis slanje,pa sam pristala ,nema veze nije prvi put da iman taj problem uplatim na racun pa nista ne stigne. > prije 10 dana Ok, sve ok. Poklonili ste joj trošak običnog slanja, ako ne dobije paket, poklonila je ona vama 147 kn. Zaista joj želim da to što je platila i dobije i u buduće ne prihvati obično slanje, gratis ili ne. Bilo bi od vas korektno, ako se paket izgubio, da joj pola uplate umanjenu za trošak običnog slanja vratite, iako ste se u opisu ogradila od odgovornosti izgubljenih paketa.
2019 06 26
Iskreno mislim da je cura dobila vesticu jer mulja i laže od prvog dana. Neću vratit novce jer sam poslala novu Guess vestu za 147kn samo zato jer je meni bila premala. Tražila je da njoj pošaljem u subotu iako sam njoj rekla da od nas pošiljke odlaze tek u ponedjeljak. Ne volim slati subotom jer ne želim da paketi do ponedjeljka stoje na pošti. U ponedjeljak je odma tražila da njoj pošaljem račun da vidi da li sam poslala, račun je i dobila. Da bi mi prije tjedan dana napisla ovo Majanicol Niti je stiglo niti ste poslali ja sam 200 stvari kupila do sad i sve je uvijek stiglo,osim isto dotucnoj uplatila 150 kn nikad nije poslala odjecu a vi nit u postu ne telite kako vam 200 stvari je kupila a ima 7 povratnih. Ne mislim se nikom opravdavat jer nemam zašto. Uvijek šaljem kako se dogovorim sa kupcem. Do sad su svi bili sretni i zadovoljni. Pozdrav.
2019 06 26
Gdje je dotična sad? Stalno je tu i čita, ali se ne javlja. Ja bih nazvala njenu poštu i pitala jesu li joj što isporučili. Oni to znaju jer vode evidenciju, a i poštar se sigurno sjeća.
2019 06 26
Sad gledam pa to je poslano u subotu 08.06. a Zumbaen je rekla da iz njene pošte dostava ne ide subotom. Dakle, to je krenulo tek u ponedjeljak 10. Do danas je svega deset radnih dana bilo između. Tako da i dalje tvrdim da to mora stići. Meni se događalo da obične pošiljke putuju po tri tjedna. Ja bih nazvala poštu. Obavezno.
2019 06 26
> Tanči14: > Gdje je dotična sad? > Stalno je tu i čita, ali se ne javlja. > Ja bih nazvala njenu poštu i pitala jesu li joj što isporučili. > Oni to znaju jer vode evidenciju, a i poštar se sigurno sjeća. Eno je u mom inboxu. Javila se isto za Guess artikl. Ne pada mi na pamet s takvima polupismenima, koji ne znaju tko im glavu nosi, suradjivat, i razvlacit po forumu jer sama ne zna osnove "poslovanja" ovdje. Nikakvo vracanje pola iznosa, cijelog iznosa i sl. Obicne posiljke najcesce i putuju duze tako da, kako Tanci14 pise, jos uvijek ima sanse da stigne doticnoj.
2019 06 26
Ako sam dobro shvatila dotična je imala već takav problem u vezi paketa koji su poslani obično… naime, tako sam barem zaključila iz jedne poruke gdje piše da joj to nije prvi put. Stoga, ako se već jednom opekla i zna da je takvo slanje rizično, zar ima smisla pristati opet na takvo što? Lijepo od strane prodavačice što joj je ponudila gratis poštarinu, no iskreno, ona kao kupac je mogla odabrati i drugačiju opciju kako bi bila posve sigurna i kako do ovog ne bi došlo. S obzirom da je plaćen iznos od 147kn mogla je dodati i koju kunu više za preporučeno ili tisak paket, radi sebe zapravo i ako joj je doista stalo do toga što kupuje… no, sada nema kukanja, sama si je kriva… paket ili joj bude ili ne bude stigao, ali valjda će uspjeti shvatiti neke stvari za ubuduće. Što se tiče onog izražavanja i dalje nemam komentara, to je doista bilo nepotrebno i ružno...
2019 06 26
1 2