Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cjenkanje na krpicama

kako kad,ali ne volim bezobrazluk
2019 07 27
Ja se volim dogovoriti. Ako mene traze popust onda volim da mi odma vele koliko im je ok pa se probamo dogovoriti. A ne da mene pitaju koliko bi spustila jer mi je na to vrlo nezahvalno odgovorit kad sam ja stavila cijenu koju trazim :) Kad kupujem onda ovisi kolko smatram da je cijena pristupacna, cesto trazim samo odma podatke za uplatu, ponekad zatrazim gratis slanje, rijede bas zicam popust i to samo onda kad smatram da je cijena previsoka za rabljeni artikl jer znam koliko dode u trgovini.
2019 07 28
Pri svakoj suradnji gledam da obje dobro prodjemo tako da nekad pitam za snizenje a nekad ne.Ne mogu traziti od nekog da za 20 kn gubi vrijeme samo.
2019 08 01
Cjenkanje je uvijek dobrodoslo, ja ni sama ne znam za koliko da stavim kad se samo zelim rijesiti, pa mi cjenkanje i dobro dode, na kraju svejedno ostane vise para nego robe :') :')
2019 08 02
To je ok, dok god je cijena realna.Ima nekih cura i zena koje davaju skroz malene cijene tipa za original cijene koje su skuplje duplo od cijene na krpicama tako da dok je sve u granicama normalne ja sam za😀😀> laexploradora: > Ljudi jel se vi ovdje cjenkate? Ako da, koliko spustate? Jeste ikad naisle na losu reakciju na cjenkanje? > Meni je ok kad mi netko kao prodavacu posalje neki takav upit, uvijek se nekako dogovorimo jer me u principu briga za 20ak kn vise manje, draze mi je da se proda... > Kao kupcu mi je uvijek nekako malo neugodno prva zapocet cjenkanje iako mi je to generalno skroz ok stvar. > Kakva su vasa iskustva?
2019 08 29
Skoro uvijek spustim cijenu ili besplatno pošaljem.. :)
2019 08 29
Ja uglavnom pitam da cijena bude s ukljucenom postarinom, dosad sam u 90% slucajeva imala pozitivne reakcije, isto tako ja pristajem na takav dogovor. 10-20 kn ako nisu bas male stvari ne igra mi neku preveliku ulogu pa bolje prodati na obostrano zadovoljstvo :D
2019 09 01
Mene većinom pitaju koja je najniža cijena za koju bi prodala artikl i ja na to odgovorim da korisnica sama ponudi. Spusti ona cijenu, ali ajd pristanem. Nakon toga vise nema nikakvog odgovora. 😂
2019 09 01
> KontesaNeraZG: > o da, uvijek pitam za nižu cijenu i sama ponudim 20 kn manje od tražene cijene, no nađemo se u većini slučajeva za 10 kn manje... sretna ona jer je prodala, a ja jer sam "uštedila" he... svatko ima svoje gušte. Volim se cjenkati... > Pogotovo ako npr kupujem majice po 30 kn... odmah za dvije nudim 50 kn > Naravno, i sama spuštam kad kupilica zamoli...
2020 09 11
A što napraviti kad se netko cjenka, spustiš mu cijenu kako je i tražio i kad primi taj artikl stavi ga u prodaju po višoj cijeni nego sam ja uopće prvotno oglasila? Bez srama...
2022 02 24
> Audrey_Hepburn: > A što napraviti kad se netko cjenka, spustiš mu cijenu kako je i tražio i kad primi taj artikl stavi ga u prodaju po višoj cijeni nego sam ja uopće prvotno oglasila? > Bez srama... Imala sam jedno takvo iskustvo ovdje prije godinu-dvije. To se zove preprodaja, samo se javiš adminima, objasniš situaciju i onda brišu oglas. :)
2022 02 26
1 2 3 4