Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cjenkanje na krpicama

Ok mi je cjenkanje i kao prodavacu jer se tako riješim stvari, ali i kao kupac nekad pitam za nizu cijenu ali rijetko. Često šaljem i poklon u vidu dodatnog artikla tako da mislim da sam skroz fer. Ono šta mi nije fer kad netko pokuša sniziti cijenu za pol trazene to mi je ipak too much ili kad mi snizi simbolično cijenu i pošalje oštećeni artikal bez napomene o ostećenju. Ima svega tu na krpicama, ali ništa sto se ne moze riješiti kad su normalne osobe u pitanju. E da isto tako beskrajno dogovaranje o kupovini artikla, rezervacije, čekanje i onda nejavljanje to mi je skroz ispod svakog nivoa, jednostavno kazes nisam zainteresiran vise i bok.
2019 07 19
Ja bez beda pitam da mi cure uključe poštarinu :) Ne svaki put naravno... božavam se cjenkati, moje artikle nekad čak dam samo za poštarinu :D
2019 07 20
Uvijek pristanem na sniženje cijena, i sama volim pitati, mada meni rijetko spuste cijenu... Ali nema veze.. 😊
2019 07 20
Nemam problema s time da pitam, najčešće pitam da mi se uključi poštarinu u cijenu i možda su me dvije cure odbile. Ja isto pristajem na bilokakve dogovore kao prodavač, samo treba pitati :) ne vidim ništa loše u cjenkanju i prodavač je taj koji će procijeniti odgovara li mu spuštena cijena ili ne. Mene su isto znale pitati da smanjim cijene od 20,30 kn i nisam se uvrijedila niti smatram to ponižavanjem, neka svatko proba i možda će nekome nekada upaliti.
2019 07 20
Kao prodavac uvijek pristajem na neki popust. Jako mi je bitno rijestiti se sto prije svega pa samo nela ide :) i nela ljudi poslje izovaju u moje robice. A kao kupac nemam to u naviki radit. Ni u zivotu niti tu. Nekako ja ne osjecam se dobro kad to radim. Mozda je glupo ali takva sam ;)
2019 07 20
Meni je fascinantno kako je nekome skupo dati 20,30,50 kn za nesto novo s etiketom A nije skupo uplatit prevarantima 200,500 i vise kn za nesto sto nikad nece dobiti Nije se problem dogovoriti s nekime za bilo koju stvar Za to smo svi tu Samo sto ovdje ima ljudi koji bi za badava sve.jos da ukljucis postarinu,ili doneses na noge Sve ovisi na koga naletis
2019 07 21
Evo, unatrag par dana otkako sam stavila neke nove artikle na profil, dobivam upite za cjenkanje. Na stvar od 30 -40 kn traže uključenu poštarinu Tiskom i dodatno snižavanje cijene. A neke od tih stvari su i nove. S druge strane, kad sam neke artikle stavila skuplje, npr. 100 - 150 kn, uredno su išli bez cjenkanja. Ne znam, možda je nekome gušt kad vidi nešto jeftinije da pokuša još maksimalno uživati u tome da dodatno snizi. Svjesni smo svi kako se ovdje napuhuju cijene i sretna sam kad naletim na nešto povoljno i spremna sam platiti poštarinu. A naleti se ovdje na raznih novih stvari i to još s etiketom. Nedavno sam na oglasu vidjela novu košuljicu za 30 kn i kupila. Nije mi palo na pamet da prodavačici ponudim još i manje. Nekako su mi cjenkanja za male iznose bezobrazna. Nekima nisu i pokušavaju do te razine da im netko to na kraju i pokloni.
2019 07 22
Moje kupilice se cjenkaju sa mnom😊. Ako je ponuda razumna pristanem,iako nekad stvarno ima i nerealnih ponuda - tada se lijepo ispričam i odbijem. Kad sam kao kupac se pokušala malo cijenkati - nije mi bas prošlo.😅🤷🏻‍♀️
2019 07 22
Većina nas se pokušava riješiti nekih krpica koje su još uvijek prekrasne i nove, samo ne vidimo više situacije ili događaje na koji bi ih obukle... :) Zato mislim da je u redu cjenkati se za 10, 20 kn, ali ne više od toga :)
2019 07 23
Još bih se nadovezala... Meni je užasno kad osoba pita za cjenkanje, a nema pristojnosti u komunikaciji. Nema pozdrava, pitanja su u stilu: Daj mi mjere. Daj još slika. Jel može s uklj.poštarinom?Šaljite mi na Tisak...itd. A u opisu iste te osobe stoji jasno napisano da za svoje artikle ne daje popust, nema uključene poštarine. Svoje cijene, a tuđe ne. To ne volim. Kad je netko pristojan, rado i poklonom ili pri kupnji nešto još ubacim. Mislim da pristojan upit puno vrijedi i da čak može puno sniziti cijenu.
2019 07 23
> Eisen77: > Još bih se nadovezala... Meni je užasno kad osoba pita za cjenkanje, a nema pristojnosti u komunikaciji. Nema pozdrava, pitanja su u stilu: Daj mi mjere. Daj još slika. Jel može s uklj.poštarinom?Šaljite mi na Tisak...itd. > A u opisu iste te osobe stoji jasno napisano da za svoje artikle ne daje popust, nema uključene poštarine. > Svoje cijene, a tuđe ne. To ne volim. > Kad je netko pristojan, rado i poklonom ili pri kupnji nešto još ubacim. Mislim da pristojan upit puno vrijedi i da čak može puno sniziti cijenu. Svaka vam je na mjestu.
2019 07 23
> laexploradora: > Ljudi jel se vi ovdje cjenkate? Ako da, koliko spustate? Jeste ikad naisle na losu reakciju na cjenkanje? > Meni je ok kad mi netko kao prodavacu posalje neki takav upit, uvijek se nekako dogovorimo jer me u principu briga za 20ak kn vise manje, draze mi je da se proda... > Kao kupcu mi je uvijek nekako malo neugodno prva zapocet cjenkanje iako mi je to generalno skroz ok stvar. > Kakva su vasa iskustva?
2019 07 23
Pozdrav, Molila bih vas ako znate dali ti netko drugi može maknuti sliku proizvoda? Haljinu sam ujutro stavila i sve super imala sam upite i sad mi je nema????
2019 07 23
Da,ja uvjek pristajem na cijenkanje ako nista drugo dok me pitaju kolko najnize mogu spustit barem ponudim cascenje sa postarinom... Bitno da se proda i dobi koja kunica iovako samo stoji u ormaru :") :")
2019 07 24
Volim cjenkanje :D Ovo je više vašar nego trgovina pa ono, zašto ne? Ne pristajem jedino na ponude tipa, majica košta 50 kuna, ona bi da ja platim i cijelu poštarinu. Naravno, ovisi i kakva je majica, u kakvome stanju, ali intad bih pristala da podijelimo pt. Bolje da se proda nego da stoji. Ono sto ne prodam u godinu dana, poklanjam ako imam kome.
2019 07 26