Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta:Rok za isporuku preporucene posiljke

Poslala sam 17.7 preporucenu posiljku,koja se jos uvijek nije pomaknula s mjesta slala sam i dan-dva kasnije posiljke ,te su uredno isporucene Jucer sam zvala sluzbu za korisnike,kao treba napravit potraznicu Otisla sam u postu,tamo mi kaze zena da je to jos uvijek u roku isporuke da sacekam iduci tjedan,ako ne stigne da onda dođem Znam da je rok za preporuku 3 dana,u posti kazu 5 dana Znam da su selili sortirnicu u Veliku Goricu ,te da zbog toga sve kasni Da sam pjesice krenula urucit posiljku vec bi se i vratila nazad ako se posiljka izgubi,dali ju nađu uopce i koliko to dugo traje?
2019 07 25
Mislim da zbog selidbe te sortirnice većina pošiljaka kasni ovih dana. I ja sam prošli tjedan već bila u panici zbog pošiljke koja je kasnila preko svih rokova. Kad sam se raspitivala o razlozima, isto su mi u pošti spomenuli problem nove sortirnice, pa je vrijeme godišnjih odmora i puno im je djelatnika na zamjenama (gdje se očito ne snalaze najbolje) i preporučili mi da pričekam još koji dan. Na kraju je pošiljka stigla, a u međuvremenu sam slala još neke koje su uručene već idući dan. Tako da očito nema pravila.
2019 07 25
Znam da nema pravila,nesto sto sam poslala, vec je iduci dan bilo isporuceno Ovo me muci,uvijek mislim da sam bas ja pehista kojem ce nestati posiljka Znam za zamjene i nedostatak djelatnika A po novome postari imaju bonus na placi za svaku urucenu posiljku Naravno moraju preci bar 50%urucenja tako da ce biti manje ostavljanja papirica
2019 07 25
15.7 sam poslala dvije preporučene pošiljke iz Pule za Zagreb, jednu za Zaprešić te jednu u Osijek...sve je stiglo za 2 dana osim jedne što je išla u Zagreb...dan danas pošiljka nije dostavljena i piše kao da još stoji u poštanskom uredu...jučer sam bila u pošti i jedino što su mi mogli reći da izgleda da se negdje zametnula i da je baš jučer otpremljena za Zagreb, znači nakon 8 dana...i trenutno još uvijek ništa, i dalje na stranicama stoji da je u poštanskom uredu..neznam isto što napraviti i kome se više obratiti, platiš uslugu i onda se ovakve stvari događaju, s time da mi je još manje jasno da su pošiljke koje su isti dan donešene za Zagreb već stigle na odredište, a ta jedna visi u zraku...
2019 07 25
uglavnom mi kasne pošiljke koje idu k meni, već 2 tjedna mi piše u pripremi za isporuku, u pošti nemaju pojma jer nisu niš dobili jedna koju sam slala je bila na statusu preuzete i onda nestala i nije postojala u sustavu 10 dana i na kraju isporučena bez obavijesti, poštar joj samo ostavio pred vratima (srećom sam ju slala frendici pa mi je javila kad joj je stigla)
2019 07 25
Nadam se da ce isporuciti posiljku ako vec placam uslugu,ocekujem i da obave posao
2019 07 25
Evo da i ja izrazim svoje čuđenje poštom- meni je hp expresom poslan paket (guma za ekspres lonac) i već tri dana mi ništa ne dolazi tek me danas na mobitel zovu iz pošte da kažu da je paket velik i da ne mogu ga dostavit jel nemaju dovoljno mjesta u kombiju- pitam ja kako može bit velik obzirom znam što sam naručila i vjerojatno je upakiran u kuvertu veliku a ona kaže -pa upakiran je u kutiju veličine cipela i sve zajedno s kutijom teži oko 280 grama...kažem ja pa nije to velik paket, dobivala sam i veće i teže pošiljke hp expresom a ona kaže da mogu doć sama podignut u poštu ili će oni vratiti u prvi veći ured tj. u Vk pa ne zna što će s tim bit i dal će mi i kad dovest?! Čekaj imaju mjesta u kombiju odvest u Vk a ne meni?! ja sam ostala iznenađena, stvarno svašta
2019 07 25
> IrenaAR: > Evo da i ja izrazim svoje čuđenje poštom- meni je hp expresom poslan paket (guma za ekspres lonac) i već tri dana mi ništa ne dolazi tek me danas na mobitel zovu iz pošte da kažu da je paket velik i da ne mogu ga dostavit jel nemaju dovoljno mjesta u kombiju- pitam ja kako može bit velik obzirom znam što sam naručila i vjerojatno je upakiran u kuvertu veliku a ona kaže -pa upakiran je u kutiju veličine cipela i sve zajedno s kutijom teži oko 280 grama...kažem ja pa nije to velik paket, dobivala sam i veće i teže pošiljke hp expresom a ona kaže da mogu doć sama podignut u poštu ili će oni vratiti u prvi veći ured tj. u Vk pa ne zna što će s tim bit i dal će mi i kad dovest?! Čekaj imaju mjesta u kombiju odvest u Vk a ne meni?! ja sam ostala iznenađena, stvarno svašta Ovo je stvarno debilizam, inace hp-express je i tako uzasno skup,i realno moraju dostavit sve sto se naruci kod mene dostavljaju sve,od malih do velikih paketa Mozda da posljete zalbu,da vam ne zele dostaviti paket kak moze reci ne stane u kombi,dođite sami po to
2019 07 25
> Mozda da posljete zalbu,da vam ne zele dostaviti paket Što se žalba tiče, pisala sam ih nekoliko i na apsolutno NIJEDNU nisam dobila odgovor. Sandučić mi je razvaljen jer mi u njega poštari guraju na silu velike pakete - haljine, remen, jednom su mi pokušali veliku torbu ugurati i ostavili je tako da visi na pola da ju je mogao bilo tko uzeti. Čak sam i negdje na krpicama stavila tu sliku u neku temu vezano za poštu, poslala sam i njima, no kad su krivi, ne znaju odgovoriti. Najjače od svega je što sam u to vrijeme bila kod kuće, trebali su samo pozvoniti i ne bi mi bio problem spustiti se po to.
2019 07 25
Ah.... Moj paket putuje od 26.06. i jos nije stigao. Žali Bože novaca i truda. Najviše mi je žao te haljine. 😭
2019 07 25
Posta se seli iz jednog skladista u drugo tako da svi paketi kasne. I ja sam cekala posiljku 2 tjedna koja inace dode za 2 dana pa sam dobila takav odgovor. Ja sam u Zg, ovdje je takva situacija
2019 07 26
Jučer sam slala paket (veličine knjige, ali oko 2kg) i dođem u poštu i označim da je paket (18kn) i posvađam se sa ženskom jer je njoj to premalo da bi bilo paket, nek ja stavim preporuku (29kn) inače će se izgubit dakle kutija će se izgubit ako ju šaljem kao paket i ja na kraju velim da ću riskirat da ju izgube i nek ju pošalje kao paket ili nek mi ona nadoplati 11kn razlike i ona provede kao paket i baci na pod tak da se kutija spigala i ja naravno popiz i tražim šefa i na kraju su mi uz ispriku dali besplatno njihovu kutiju i sad čekam da vidim dal bu to isporučeno ili nestalo :') :')
2019 07 26
@Tinaland.cro Ne mogu vjerovati sto se dogadja 😔 Ja sam dozivjela samo onaj osjecaj jao sto im je tesko u klimatiziranom, vazda nadrkani i umorni, od 3 saltera, 1 radi, red do vrata i tako.
2019 07 29
ja sam blizu velike pošte (Jurišićeva), od 14 šaltera sam maksimalno vidla 5 da rade, čeka se po 45minm kad je malo veća gužva, jutros sam slala paket, došla u 7h bila prva i u 7,15h bila gotova jer je ova pila kavu i nije prozivala dok nas se 5 nije nakupilo :s ma s tom poštom je uvijek problem, najdraža mi je ona na Britanskom trgu, tam budeš gotov u 5 minuta i jako su ljubazne i ponude ti uvijek jeftiniju opciju, međutim daleko mi je :|
2019 07 29
> Tinaland.cro: > ja sam blizu velike pošte (Jurišićeva), od 14 šaltera sam maksimalno vidla 5 da rade, čeka se po 45minm kad je malo veća gužva, jutros sam slala paket, došla u 7h bila prva i u 7,15h bila gotova jer je ova pila kavu i nije prozivala dok nas se 5 nije nakupilo :s > ma s tom poštom je uvijek problem, najdraža mi je ona na Britanskom trgu, tam budeš gotov u 5 minuta i jako su ljubazne i ponude ti uvijek jeftiniju opciju, međutim daleko mi je :| Također Jurišićeva,tamo sam im stalan gost ako dođem u 7,nema ljudi,izbjegavati odlazak od 13-14 h,imaju predaju smjene neki dan cekala 50 minuta,posijedila vec nekad rade 3-4 saltera nekad samo 2 pa se to sve oduzi a sto se tice moje zaostale posiljke,jos uvijek se nije pomaknula s mjesta po njihovom cekati 2 tjedna od slanja,pa tek onda treba raditi potraznicu jer kao jos je uvijek to tu negdje
2019 07 29
1 2