Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema paketa, navodno kriva pošta, što sada?

Ja sam parfeme bez ikakvog problema slala i Tiskom i postom
2019 07 31
Parfemi se ne smiju slati u inozemstvo tj. kad pošiljka ide avionom, unutar HR normalno se mogu slati. Trebaš dobiti povrat novaca, ali po svemu napisanom sumnjam da će biti lako, ostavi negativnu za početak.
2019 07 31
Prodavačica je kriva jer je poslala obično. Tiskom je mogla poslati bez ikakvih problema,a to znači da se nije potrudila dodatno upakirati parfem jer tad teta ne bi ni vidjela što šalje. Mislim da je veći problem bio cijena malog Tiskovog paketa😭
2019 07 31
S obzirom da možemo kupiti kuveru i paket unaprijed i doma spakirati nema nikakvih pitanja što je unutra.Druga stvar poslala sam bezbroj puta parfem čak iu kuverti nikada nitko nije radio problem oko toga.Ja vjerujem da ništa nije niti poslano.Da je htjela kupila ni kuveru ili paket spakirala i dosla na tisak da pošalje.Ovako mi malo više smrdi sve ovo.Rekla je da je poslala obično i stim se "ogradila" jer nitko ne može provjeriti da li je poslala ili ne.Jako bezobrazno i neodgovorno.Mislim da nije niti poslano.Prvo negativna a onda pregovaraj dalje da ti vrati novac.Dogovor nije bio takav i nije ispoštovan.
2019 07 31
Pustila sam njenu priču do sutra, da će ona provjeriti u pošti što se dogodilo. Rekla sam ako ne dođe sutra, što čisto sumnjam da će doći, pošto sam sutra zadnji dan doma, da će mi vratiti novac. U slučaju da se ne javi ili odbije vratiti novac, ostavljam negativnu Kaže da su paketi do Splita stigli, a meni u Zg nije...
2019 07 31
> anna005: > Pustila sam njenu priču do sutra, da će ona provjeriti u pošti što se dogodilo. Rekla sam ako ne dođe sutra, što čisto sumnjam da će doći, pošto sam sutra zadnji dan doma, da će mi vratiti novac. > U slučaju da se ne javi ili odbije vratiti novac, ostavljam negativnu > Kaže da su paketi do Splita stigli, a meni u Zg nije... To ona kaže.Jedino ona i zna pravu istinu.Ako i je poslala jako neodgovorno na taj način da pošalje.Ono tko te j.... ja sam svoje odradila.Poslala sam a dalje nije moja briga.Ali ipak je njena briga dok god paket nije stigao kupcu ona je odgovorna za njega.
2019 08 01
Meni isto jednom nije htjela zenska na Tisku poslati paket jer je unutra bio parfem. Kao zabranjeno im je, bla, bla.. Pogrijesila je trebala je poslati preporucrno tako da ja bih trazila sve do zadnje kune natrag.
2019 08 01
> ElmaMujadic: > Meni isto jednom nije htjela zenska na Tisku poslati paket jer je unutra bio parfem. Kao zabranjeno im je, bla, bla.. > Pogrijesila je trebala je poslati preporucrno tako da ja bih trazila sve do zadnje kune natrag. Sada se ambalaža naplaćuje.Znači uz malo dobre volje-kupiš kutiju,izađeš van zapakiraš i predaš na tisakNitko ne pita što je unutra.
2019 08 01
ima li kakvih novosti??
2019 08 01
Napisala mi je da će mi vratiti novac i nek meni bude i parfem i novac nek lijepo mirišem Pa šta je s ljudima?? Nisam ništa dobila i zato želim novac natrag Ako mi vrati novac, ostavit ću joj povratnu svejedno, onu neutralnu jer bi bilo dovro da to stoji na profilu Ako mi vrati novac
2019 08 01
Prijeti se da će i ona meni ostavit negativnu povratnu Mene najprije zanima povrat, ako ga bude
2019 08 01
> anna005: > Prijeti se da će i ona meni ostavit negativnu povratnu > Mene najprije zanima povrat, ako ga bude Adminka brise osvetnicke negativne ,tako da za to nemate brige neka ona vrati novac za parfem jos bi bilo ok da je to neki mizerni iznos,pa da salje obicno,ali ovako nema sanse mogla je jednostavno reci ako hocete preporuceno uplatite jos 10 kn i gotovo a ne na svoju ruku tako poslati i onda reci nije se vratio sigurno je u posti,katastrofa
2019 08 01
Vidjet ćemo do danas navečer hoće mi sjesti novci
2019 08 02
Pošaljite joj link na temu, pa neka malo razmisli je li u pravu. Parfem se Tiskom šalje normalno, zamota u papir sa mjehurićima, da se ne ošteti, i gđu.na Tisku apsolutno ne zanima šta je unutra.
2019 08 02
Meni nije jasno kako neki tako slampavo salju osjetljive stvari ,zatim kako im nije jasna razlika izmedu obicne posiljke i one preporucene ako vec ne moze ic tiskom. Pa raspitat ces se valjda prije slanja koji nacin je najbolji,najsigurniji,najisplativiji. Samo posalju i onda se prave mutavi..
2019 08 02