Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Izlet - ideje

Planiramo, vjerovatno na zimu, otici na nekakav izlet, posjetiti neki grad, mozda i neko manje mjesto. U obzir dolazi Hrvatska, Austrija i Mađarska. 💙😊 Znaci, samo na jedan dan, da vidimo malo znamenitosti ili nesto lijepo, zanimljivo... Ako imate kakve preporuke, mozda neki grad koji ste posjetile, a da vam se je bas svidio, pisite. 🗨😁🗺🌍
2019 08 18
Obožavam izlete :) Gledam da što češće odem negdje jer me u suprotnom rutina nekako pojede! Uglavnom idem van svog grada jednom mjesečno! Nekad je to i zbog posla pa spajam ugodno s korisnim :) Ljeti je to uglavnom Jadran a zimi kontinent! Prije mjesec dana sam bila u Novom Sadu (al tamo idem jako često i svakom bih ga preporučila) , krajem ovog mjeseca ću malo u prirodu, na Papuk (Jankovac,Orahovica) a 10. mjesec idem u Malagu u Španjolskoj :) Što se tiče prijedloga, pošto spominjete zimu mislim da bi vam bilo idealno da odete negdje na neki advent! Uvijek bude dosta povoljnih ponuda za npr izlete u Becu i sl.
2019 08 18
Planirali smo između ostaloga i u Bec, jeste mozda bili tamo, kakvi su dojmovi? 😀
2019 08 18
Imotski, pa posjetite Modro i Crveno jezero, a putem do Dugopolja mozete u Spilju Vranjacu Savrseno iskustvo.
2019 08 19
P. S. Bec je prekrasan, caroban i takodjer se ima sto vidjeti, ali bih vam preporucila barem jedno nocenje ondje.
2019 08 19
Bila sam u Beču davnooo..... posjetila sam nekoliko galerija i muzeja, dvorac Schonbrunn, poznatu šoping ulicu Mariahilfer strase.... ali nisam bila na adventu! Svakako bih voljela. Beč je prekrasan i sigurno vam ne bi bilo dosadno :D svake godine se nude stvarno povoljni izleti za 200,300kn pa mislim da se isplati
2019 08 19
Puno mi je ljudi preporučilo i Budempeštu al nisam još imala prilike ići! Kako mi avion za Malagu kreće iz Budimpešte planiram otići tamo dan ranije, uzeti sobu preko airbnb pa malo prođirati po gradu :")
2019 08 19
Budimpešta definitivno
2019 08 19
ja bih ti preporučila da svakako izbjegneš jednodnevne izlete izvan RH za vrijeme adventa. gužve na granicama su NENORMALNE, osobito vikendima. prije 2 godine sam išla za vrijeme adventa na jednodnevni izlet u austrijska jezera (St.Wolfgang - St.Gilgen – Bad Ischl - Hallstatt) i samo na slovenskoj granici smo stajali 5h. da, 5h, bez preuveličavanja! uz to, Hallstatt je bio posljednja 'stanica' i tamo smo stigli tek oko 5-6 poslijepodne. bio je mrak i apsolutno sve je bilo zatvoreno. od tako prekrasnog mjesta i vidikovca uspjeli smo vidjeti samo trg. sve skupa je bilo samo trčanje jer je trebalo pokrpati 5 izgubljenih sati. nigdje nismo ništa pošteno vidjeli niti imali vlastitog slobodnog vremena dulje od pola sata. u Hallstatt sam se vratila prije 2 mjeseca, također na jednodnevni izlet. ovoga puta izlet je uključivao samo Hallstatt uz posjet vidikovcu 5 prstiju i mogu reći da mi ozbiljno konkurira za najljepše putovanje na kojemu sam ikada bila! Beč je neosporivo prekrasan i treba ga obavezno posjetiti. ali opet, nikako u vrijeme adventa - beskonačno čekanje na granici, a od silne gužve u samome Beču nećeš ništa pošteno vidjeti. Budimpešta - isto :/ moja preporuka je da u vrijeme adventa putuješ po Hrvatskoj. ima prekrasnih mjesta i prekrasno organiziranih advenata - od Zagreba, do Varaždina, Požege i Osijeka. neće ti biti žao :) a jednodnevne izlete van države radije ostavi za jesen ili proljeće. P.S. - @sim3sim3, Malaga je prekrasna (bila prije 2 tjedna), ali more je odvratno!! užasno je prljavo, al ono baš baš fuj i nenormalno hladno. ne onako hladno kao kod nas kada malo zahladi, već toliko hladno da se u pola 8. mj. kada je vani bilo 38° u moru nitko osim nekolicine hrabre dječice nije kupao. ali plaža je divna, pješčana i puna zelenih papiga pa ponesi kupaći bar za malo sunčanja :)
2019 08 19
Malagaaaa 8-) jedva čekam! Zapravo idem kod prijatelja koji se tamo odselio prije 5 godina! Prva 4 dana ću biti u planinama između Malage i Granade, u nekom eko centru za aktivni turizam (planinarenje,kajaci i sl) a nakon toga još 3,4 dana u Malagi (uzela sam stan preko airbnb) al svakako se ne namjeravam kupati ni sunčati.... cilj mi je gledati galerije,muzeje,crkve,tvrđava.... i hranaaa, vinooo x-) Što preporučaš? Htjela sam odradit i Sevillu i Granadu al kontam da bi mi bilo previše sve.... Ma ovo će mi bit mala izvidnica :") rado bi se preselila u Španjolsku jednoga dana! Ono što me iznenadilo su cijene (barem ovako kad gledam preko neta) nije uopće skupo! airbnb stan košta isto kao i u Zagrebu (a uzela sam odličan stan u centru) .... avion me ispao 580kn (povratna) pa kad sve sračunam ispada jeftinije nego otić na naše more haha
2019 08 19
Hvala svima na preporukama 💜
2019 08 19
Blue_K, preporučam i Ljubljanu za jednodnevni izlet. a ako si više za mirnija i manja mjesta, onda obavezno Bled i/ili Bohinj
2019 08 20
> maloodjece: > Blue_K, preporučam i Ljubljanu za jednodnevni izlet. a ako si više za mirnija i manja mjesta, onda obavezno Bled i/ili Bohinj Otvoreni smo i za gradove i za nesto mirnije destinacije. Cilj nam je malo predahnuti od obaveza, vidjeti nesto lijepo i zanimljivo, a izlet nam je jedina opcija zbog nedostatka vremena. I Ljubljana i Bled mi zvuce super! 😊
2019 08 20
.
2019 08 26
Ispričavam se otvaračici teme ali mene zanima zna li netko možda kakvu putničku agenciju u Slavoniji preko koje bi mogla 2-3 dana u rujnu ići u Budimpeštu? Zvala sam valjda 10 agencija koje sam pronašla na internetu i niti jedna nema polazak iz Slavonije (polazak je uvijek Zagreb, Varaždin i Čakovec), jedna je agencija samo ponudila advent u Budimpešti ali to ne bih i druga jednodnevni izlet što isto ne bih.
2019 08 30
1 2