Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dijeljenje NEUTRALNIH / NEGATIVNIH za uzimanje podataka - ISKUSTVA

Cure, molim vas iskustva glede ove problematike. Danas sam uvela novo pravilo da dijelim negativnu (poučena opisima profila iskusnijih Krpičarki) ako potencijalni kupac uzme moje podatke, a uplata izostane (ili isprika zbog odustajanja). Mislim da je krajnje bezobrazno i nekorektno da netko uzme tuđe podatke za uplatu, a istu ne izvrši. Problem ne bi bio ako bi se dotični korisnik ispričao zbog izostanka uplate i odustajanja. Ali gotovo svi od reda to ne čine. Mislim da se tomu treba stati na kraj makar dijeljenjem neutralnih (jer su negativne predviđene samo ako je došlo do suradnje). Čak i traženje njihovih podataka prije davanja svojih nema toliko oštrine kao neutralne i negativne. U iščekivanju vaših savjeta [:poljubac]
2013 09 25
Slažem se da je to nekulturno,bezobrazno,da živcira i sl.Ali negativna se daje samo ako je došlo do suradnje( prevare i sl) a za ovo se može ostaviti samo neutralna..
2013 09 25
Ja se u potpunosti slažem s tobom!! Meni se to masu puta dogodilo, dam podatke i onda ništa... jako ružno i bezobrazno.
2013 09 25
Slazem se! Koliko puta mi se to desilo [:ljut] Posalje poruku da zeli to i to i na kraju ni traga ni glasa [:sokiran] Zar je toliko tesko napisat da je odustala? Ajmo malo pristojnosti na ovim krpicama [:frustriran] Ali ima i jako dobrih cura i za njih [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 25
Ja sam danas stavila u opis da dijelim neutralnu za takvo ponasanje. to mi nije za negativnu jer se negativne dijele za puno gore stvari, ali neutralna je sasvim dovoljna.
2013 09 25
Meni se puno puta desilo da netko odustane iako sam dala podatke ali ako se cura javi i kaze da na zalost ne moze kupiti prelazim preko toga :) ali najvise me izivciraju cure koje vise ne odgovaraju a vidis da su bile gore (dva puta sam pustila negativnu jer sam mogla prodati artikl u vise navrata a one se ne javljaju ) i to mi je krajnje bezobrazno i neodgovorno .
2013 09 25
A šta se treba davati kada vam netko odbija prodati stvari? Krpice su dućan. Teta u dućanu se nikada nije naljutila ako sam odustala od kupnje ali bome ti se u dućanu ne može ni desiti da ti prodavačica ne želi prodati nešto. Šta se za to treba dijeliti???
2013 09 25
Ja sam odustala takvima da uopće ikaj ostavljam na profilu...nemam živaca za to...dosta je da me ovak rasrde...javi se cura, ona bi skupi parfem, ali ju nekaj zeza s int, pa nek joj ostavim broj telefona, a svakak mora natrag na internet da uopće vidi moj broj mob [:kesi] , da bi se napokon javila drugi dan, naravno preko interneta za koji je rekla da ne može preko njega vidjeti, i da je otišla u muller i da joj se ne sviđa i da ga neće kupiti... ok, nema frke, ali za Boga miloga, pa tko se javi da bi parfem, a nema pojima kak miriše, i uz to još traži podatke, da bi NARAVNO na kraju odustala [:tuzan] ima krasnih cura, ali naravno mora čovjek jedanput i naletjeti [:vrti]
2013 09 25
U pravu si, dam i podatke i adresu (nekima treba za uplatu) cak i broj mobitela da mi jave kad su uplatili ako nemaju pristup Internetu, a zavrsi se da nikad vise ne dobijem odgovor... [:frustriran] [:sokiran] Medjutim, nikad nisam dala ni dobila negativnu kritiku, malo mi je preagresivan potez ako nije doslo do kupnje.
2013 09 25
Draga moja.......takvo ponašanje je samo odraz nečije nekulture , nedostatka odgoja i lijepog ponašanja......tak je i neće se promijeniti.....i uvjerena sam da te i takve osobe nikaj neće spriječiti da se tako ponašaju i dalje.....
2013 09 25
Slazem se da je bezobrazno, i da bi svi voljeli prodat sto prije, ali.ne bih ostavila nikakve povratne. Poslala bih toj curi da vise ne primam njenu uplatu jer je neozbiljna ako ne dode do komunikacije. Neda mi se ostavljat negativne il neutralne jer bih i ja dobila nazad istu a nisam nista lose napravila.
2013 09 25
Slazem i mislim da bi u tom slucaju trebalo staviti neutralnu povratnu..dogodilo mi se nekoliko puta i mislim da je to stvarno ruzno i bezobrazno..dogodilo mi se i da me pitaju odmah prvo pitaju za broj racuna i kazu da sigurno kupuju i kad im ostavim sve podatke tek onda ispituju i traze dodatne slike, dimenzije ili cak i druge boje i onda ipak odustanu
2013 09 25
Ja nađem barem 10-ak sličnih stvari i pošaljem upit, pa tko mi prvi odgovori na upit i iziđe mi u susret od tog i kupim jer mi većina nikada ni ne odgovori na upit. Gotovo svima koji mi odgovore ja kažem ili da sam odustala ili da sam kupila od nekog drugog, ako nekog slučajno i zaboravim- isprike. Ali kako da se svih sjetim kad moram poslati 500 upita ako želim NEŠTO KUPITI
2013 09 25
Tako sam ja rez jednoj curi stvar na tj dana i vise, sa isprikom da ceka plaću, da bi rekla na kraju da je nasla isto samo duplo jeftinije...a ja popušila 2 kupca zbog nje, [:ljut] , naravno rez.je toliko dugo jer je kod mene imala ziher stvar , a opet trazila jeftinije,,nisam još ostavila neutralku [:smije] [:jezik]
2013 09 25
Zato sam lijepo poslala upit drugoj curi s kojom sam se odmah danas dogovorila za primopredaju i kupit ću od ne takvu sličnu stvar, a ova je lijepo ostala bez moguće zarade. [:hihot]
2013 09 25
1 2