Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poboljšavanje krpica? Konstruktivna rasprava :)

> PretrpaniOrmar: > p.s. 4. da se loše povratne i/ili neutralne ocjene ne uklanjaju članovima koji su iz nekog razloga proglašeni "top članovima" Pa nije iz nekog razloga, nego zato šta imaju najviše povratnih ocjena. A neke od njih imaju i nekoliko negativnih ,:)
2019 09 16
Kad se već spominje Njuškalo, tamo mi se sviđa opcija "Prijavi oglas", ne bi bilo loše da se i ovdje uvede ta mogućnost. Dakle, pojedinačni oglas se može prijaviti, pojavi se polje za unos teksta te se ujedno i obrazloži nepravilnost. To bi bila velika pomoć administratoru. I naravno, da administrator nakon npr. dva upozorenja briše nepravilan oglas. Već su mi predegutantni krivi tagovi za gledati. Najveći minus stranice, već su korisnice spomenule, je prejednostavna registracija. Definitvno sve postrožiti. Ne bih čak imala ništa protiv niti da plaćam uslugu prodaje stranici. Naprimjer, na način kako funkcioniraju aukcije.hr. Na prodani predmet do 25 kn plaćam proviziju 1,50 kn, od 25-500 kn 6% itd. Ali onda očekujem da me se maksimalno zaštiti kao korisnika, i kao ranije spomenuto, efektnu korisničku službu.
2019 09 16
E da, na nadodam još nešto. Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :)
2019 09 17
> Felis79: > E da, na nadodam još nešto. > Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. > Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. > Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :) Apsolutno podržavam ovaj prijedlog! Treba omogućiti uvid u negativne i neutralne ocjene bez pretraživanja svih ocjena jer čovjek često izgubi strpljenje tražeći igle u plastu sijena!
2019 09 17
Kako stranica aukcije.hr štiti korisnike obzirom da uzima proviziju?
2019 09 17
> Felis79: > E da, na nadodam još nešto. > Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. > Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. > Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :) Ovo je jedan od boljih prijedloga, apsolutno se slažem. Još samo kad bi neke uopće i čitale povratne informacije, a čak je jedna cura je na drugoj temi pitala jeli u redu surađivati sa profilom koji ima 30 i nešto negativnih ,:)
2019 09 17
> FlyGirl5: > da se omogući svaki puta iznova ocjenjivanje za svaku suradnju makar bila ponovljena i 40 puta sa istim korisnikom !!! slažem se.
2019 09 17
> Felis79: > E da, na nadodam još nešto. > Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. > Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. > Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :) Ta opcija je postojala na prošloj verziji krpica.
2019 09 17
Potrebna je izrada aplikacije za mob, u cilju lakšeg pretraživanja.
2019 09 17
> NomadOrganic: > > Felis79: > > E da, na nadodam još nešto. > > Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. > > Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. > > Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :) I opet smo, tko zna po koji put, došli do zaključka da je stara verzija krpica bila puno bolja, jednostavnija i nije bilo takvih problema. > Ta opcija je postojala na prošloj verziji krpica. ;)
2019 09 17
Na staroj verziji je bilo i sortiranje artikala po cijeni kada udjes u neciji profil. Tako odmah vidis na prvoj stranici jeftinije stvari, a na zadnjoj najskuplje.
2019 09 17
Nez zasto meni bi bilo fora da se moze komentirati ispod oglasa. Nesto kao na fb. Iako znamo da je nemoguce al etoo
2019 09 17
> Majalike: > Kako stranica aukcije.hr štiti korisnike obzirom da uzima proviziju? Da Vam budem iskrena, ne znam. Nedavno sam se tamo registrirala, ali kao što sam napisala, očekujem malo više obzirom na proviziju. Hvala Bogu, do sada nisam bila prevarena, no da mi se dogodi, bome bi im sjela na kičmu da mi daju podatke od osobe. Tip sam osobe koja bi iz principa nekom došla na vrata bez obzira na iznos. Ne podnašam bezobrazluk.
2019 09 18
> FlyGirl5: > > Felis79: > > E da, na nadodam još nešto. > > Bilo bi dobro kod povratnih informacija da se može odmah kliknuti na pozitivne, neutralne ili negativne. > > Vidim netko ima hrpu pozitivnih, jednu-dvije negativne, želim ih pročitati i gubim vrijeme listajući stranice dok ne dođem napokon do tih negativnih. > > Ili se mogu odmah nekako vidjeti pa ispadam bedasta možda? :) Niste bedasti u smislu da postoji a ne možete je naći, nekad je postojala, kao što reče NomadOrganic, ali više ne. Ali, u zabludi ste ako mislite da će se više vraćati jer je vlasnicima stranice U INTERESU da što duže ostanete visiti na stranici tražeći te negativne povratne. Razmislite. :D
2019 09 18
> FlyGirl5: > da se omogući svaki puta iznova ocjenjivanje za svaku suradnju makar bila ponovljena i 40 puta sa istim korisnikom !!! Da da slažem se..
2019 09 18