Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja na facebook-u

Pozdrav cure, možete mi preporučiti neke grupe ili stranice gdje vi uspijete prodati robu? Jer koliko vidim ova stranica ne radi i ne valja.
2019 09 16
Ja isto prešla na Marketplace na fejsu, također me zanimaju grupe za prodaju na fejsu. Usla sam u jednu -Crvena kraljica 1,2,3- ali to su aukcije i žene stavaljaju užasno nerealne cijene i bidove tak da ne znam jel ću ikad tamo nešto prodati.. :D
2019 09 17
bila sam u par grupa ali većinom imam dosta prodaja baš na samom Marketplaceu....dosta mi je upita od tamo...meni je okej nekako u zadnje vrijeme - kombiniram njuškalo, krpice i marketplace i u pravilu imam oko 3-4 prodaje tjedno...što mi je čist okej s obzirom da mi je ostalo još samo nekih 50ak stvari za prodati prije dizanja sidra...
2019 09 17
Zacudo meni robica na marketplaceu bas i ne ide!
2019 09 17
> traplord: > Zacudo meni robica na marketplaceu bas i ne ide! Ni meni 😑
2019 09 17
Daj mi 5, Daj babi kunu, Uzmi ili ostavi, xl aukcije, Zara-aukcije, Crvena kraljica1,2,3 . Za te grupe znam i sve su mi super za prodaju. Obavezno citati pravila i drzati ih se. Sretnoo
2019 09 17
super, hvala Vam :) mislim da ću napraviti samo za prodaju profil i tjt
2019 09 17
I ja ću probati marketplace :)
2019 09 17
Aukcije su super meni
2019 09 17
Crvena kraljica 1 2 3 preporuke
2019 09 17
na koju foru funkcionira marketplace jel zna itko? kad ukucam kljucne rijeci, ne prikazuje sve, ne postoje tagovi. kad kliknem na jedan artikl, htjela bi pogledati sta jos ta osoba prodaje, a ne vidim ni tu opciju.. dosta mi kaotican taj marketplace. a da ne govorim da artikli koje sam stavila prije 3 tjedna imaju 10tak pogleda.
2019 09 17
> Chanella: > Daj mi 5, Daj babi kunu, Uzmi ili ostavi, xl aukcije, Zara-aukcije, Crvena kraljica1,2,3 . Za te grupe znam i sve su mi super za prodaju. Obavezno citati pravila i drzati ih se. Sretnoo Bi li me mogli dodati u grupu uzmi ili ostavi?
2019 09 17
Ja sam napravila profil :) https://m.facebook.com/majda.ivanovic.5?ref=bookmarks
2019 09 17
> Sweetclothes: > > Chanella: > > Daj mi 5, Daj babi kunu, Uzmi ili ostavi, xl aukcije, Zara-aukcije, Crvena kraljica1,2,3 . Za te grupe znam i sve su mi super za prodaju. Obavezno citati pravila i drzati ih se. Sretnoo > Bi li me mogli dodati u grupu uzmi ili ostavi? I mene isto, ak ste u njoj :D
2019 09 17
Bum aukcije (raj za žene) i crvena kraljica 1,2,3, daj babi kunu i najdraza: xl aukcije tamo prodajem vise nego ovdje
2019 09 17
1 2