Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja na facebook-u

> poleirish: > na koju foru funkcionira marketplace jel zna itko? kad ukucam kljucne rijeci, ne prikazuje sve, ne postoje tagovi. kad kliknem na jedan artikl, htjela bi pogledati sta jos ta osoba prodaje, a ne vidim ni tu opciju.. dosta mi kaotican taj marketplace. a da ne govorim da artikli koje sam stavila prije 3 tjedna imaju 10tak pogleda. Pa prikazuje samo ne znam ovisi koliko ste npr. km od vaše lokacije stavili, ne poakzuje artikle sa kljucnom rijeci iz cijele Hrvatske ako ste stavili 25 kn radujus oglase u tom krugu prikazuje. Otvorite oglas i piše Vam ''Podaci o prvodavatelju'' kliknete na to i skrolate dolje i piše ''Vam oglasi u Marktetplaceu'' , znači svi oglasi oglaseni od tog prodavača tj. od te osobe. Meni nije kaotičan samo treba dobro čitati , jer i mene je to oboje interesiralo pa sam čačkala i tražila.:D
2019 09 17
> Sweetclothes: > > Chanella: > > Daj mi 5, Daj babi kunu, Uzmi ili ostavi, xl aukcije, Zara-aukcije, Crvena kraljica1,2,3 . Za te grupe znam i sve su mi super za prodaju. Obavezno citati pravila i drzati ih se. Sretnoo > Bi li me mogli dodati u grupu uzmi ili ostavi? Možete li me dodati u grupu Uzmi ili ostavi Hvala
2019 09 19
> tiisa031: > > Sweetclothes: > > > Chanella: > > > Daj mi 5, Daj babi kunu, Uzmi ili ostavi, xl aukcije, Zara-aukcije, Crvena kraljica1,2,3 . Za te grupe znam i sve su mi super za prodaju. Obavezno citati pravila i drzati ih se. Sretnoo > > Bi li me mogli dodati u grupu uzmi ili ostavi? > Možete li me dodati u grupu Uzmi ili ostavi > Hvala u većinu grupa se sad dodaje samo po preporuci i netko tko je već u grupi mora garantirati za vas, tako da najbolje pitate nekoga s kim ste već surađivali da vas ubaci. to su uveli zbog sve većeg broja prevara i članova koji ne čitaju pravila grupe.
2019 09 22
cure selim se i prodajem sve sa profila , ako netko nosi broj 37 obuće ili M / S veličine robe neka pliz škicne profil hvala svima tko se odazove : )
2019 09 22
> nikaosijek23: > cure selim se i prodajem sve sa profila , ako netko nosi broj 37 obuće ili M / S veličine robe neka pliz škicne profil > hvala svima tko se odazove : ) jeste pročitali naslov teme?
2019 09 22
Ima i grupa Sve do 35 kn. Pa ako imate jeftinih stvari mozete tamo probati
2019 09 23
Ima i grupa baci 8,kuci te nosam
2019 10 25
1 2