Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OŠTEĆEN PROIZVOD tokom slanja (radi lošeg i nemarnog pakiranja)

Podatke sam stavila na link koja mi je neka od vas dala za CL. Hvala ženske na potpori, na pomoci i na savjetima :*
2019 09 20
Ček, žena će dopustiti da joj se kćerino ime povlači po forumu i crnoj listi? Dno.
2019 09 20
i meni se dogodilo nedavno slično, naručila sam serum za lice, došao je zapakiran u kutiju nekakvu i u papir obični bijeli, poslan obično poštom (bilo je navedeno da je poštarina uključena, iako ne znam zašto ljudi šalju obično, nisam znala da će obično slati) i došlo razbijeno, sve se razlilo. Javila sam se korisnici, i kaže da joj se nikad to nije dogodilo, ispričavala se i sve. i ponudila pola iznosa vratiti. E sad po meni kriva je pošta, al kriva je i ona, pa da je stavila u kovertu s balončićima ili nekako drukcije zaštitila, al sad šta je tu je. eto, probajte da vam možda pola iznosa vrati ili nešto :s
2019 09 20
Kad je meniuvaljen fejk parfem umjesto originala svaki dan sam otvaral temu u čijem je naslovu bilo puno ime i prezime prevarantice. Nakon tri takve teme iznenada se predomislila i vratila novčiće. Preporučam to kao prilično sigurnu tehniku.
2019 09 20
> ivana146: > i meni se dogodilo nedavno slično, naručila sam serum za lice, došao je zapakiran u kutiju nekakvu i u papir obični bijeli, poslan obično poštom (bilo je navedeno da je poštarina uključena, iako ne znam zašto ljudi šalju obično, nisam znala da će obično slati) i došlo razbijeno, sve se razlilo. Javila sam se korisnici, i kaže da joj se nikad to nije dogodilo, ispričavala se i sve. i ponudila pola iznosa vratiti. > E sad po meni kriva je pošta, al kriva je i ona, pa da je stavila u kovertu s balončićima ili nekako drukcije zaštitila, al sad šta je tu je. eto, probajte da vam možda pola iznosa vrati ili nešto :s Ma kakvo vraćanje pola iznosa, prodavačica mora vratiti cijenu cipela 150 + plaćenu poštarinu 20 kn + 18 kn da joj se takve uništene cipele vrate natrag.
2019 09 20
ma znam, i tu se slažem za ovu situaciju, al kako će ju natjerati :@
2019 09 20
> ivana146: > ma znam, i tu se slažem za ovu situaciju, al kako će ju natjerati :@ Točno ovako kako je Gita gore napisala.
2019 09 20
Bacila sam oko na mirjanin profil i ajme... Kad vidim ovako grub, ostar i osoran opis " O SEBI " automatski me odbije od bilo kakve suradnje......
2019 09 20
1 2 3 4