Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Replike brendiranih torbi po 1700 hrk?!

Ja ne znam da li sam ja luda,ali kamo ovaj svijet ide?!Kako su nove slike uploadane,nicu replike torbi Hermes,LV.. Jednostavno mi nije jasno tko bi kupio repliku brendirane torbe (1700 hrk)ako se iste samo originali prodaju za 500 hrk vise.Znam da svaka roba ima svojeg kupca,ali ovo je zaista presmijesno.Osobno da nemam dovoljno novaca za original LV torbu,prilagodila bih svoj budzet i kupila torbicu u svojem cjenovnom rangu.Pitam se zar zene/djevojke to zaista kupuju🤔Moze Vasa misljenja
2019 09 23
Nije to samo sada, bile su i prije teme kako neke krpicarke pretjeruju pa prodaju kopije za novce koji se skupljaju po par mjeseci. Meni osobno nema smisla jer da zelim kupiti KOPIJU odredenog brenda to bi spadalo u ''sirotinjske'' cijene, mozda one ispod 700 kn, jer ima torbica brendiranih koje se prodaju za 800-900, nove.. a to za 1700 je stvarno pretjerivanje, rade bi si onda odvojila i nesto vise pa dala za original ili novu iz nekog butika ili narucila sa official stranice. Opet s druge strane te ''kopije'' se mogu kupiti sa wisha,ebaya i drugih slicnih stranica(vec od 50ak kuna), pa ne mora znaciit da su te sto se prodaju na krpicama (cast onima koje su kvalitetne) dobra kopija ili uopce kvalitetne, mozda i neke jesu s wisha, ne mozemo ni znati jesu li placene 50 ili 2000kn, al sto ja znam, ne nosim bas brendirano, ali nikad ne bih kupila kopiju necega s krpica, pogotovo za takve novce o:)
2019 09 23
Dobro i kaj sad? Pa svatko ima pravo staviti cijenu kako hoce, to nije VAS problem niti bi se time trebali baviti. Postoje razne vrste kopija, od kvalitete itd, a vrhunske replike kostaju i toliko, neke cak i vise.
2019 09 23
> theweeknd: > Dobro i kaj sad? Pa svatko ima pravo staviti cijenu kako hoce, to nije VAS problem niti bi se time trebali baviti. Postoje razne vrste kopija, od kvalitete itd, a vrhunske replike kostaju i toliko, neke cak i vise. Ne znam zasto se ljutite?Komentiramo ono sto sam vidjela po oglasima,mozda se osjecate prozvano?!Kao sto rekoh svaka roba ima svojeg kupca,ja osobno ne bih nikad platila toliko za repliku brendirane torbe
2019 09 23
> theweeknd: > Dobro i kaj sad? Pa svatko ima pravo staviti cijenu kako hoce, to nije VAS problem niti bi se time trebali baviti. Postoje razne vrste kopija, od kvalitete itd, a vrhunske replike kostaju i toliko, neke cak i vise. Prodaja fejkova je protuzakonita. Kopija je kopija, kako god se vlasnice istih tjesile. Na krpama je i dalje najveci problem sto u 90% situacija nakaradni fejkovi budu oglaseni kao originali.
2019 09 23
> Froglina: > Nije to samo sada, bile su i prije teme kako neke krpicarke pretjeruju pa prodaju kopije za novce koji se skupljaju po par mjeseci. > Meni osobno nema smisla jer da zelim kupiti KOPIJU odredenog brenda to bi spadalo u ''sirotinjske'' cijene, mozda one ispod 700 kn, jer ima torbica brendiranih koje se prodaju za 800-900, nove.. a to za 1700 je stvarno pretjerivanje, rade bi si onda odvojila i nesto vise pa dala za original ili novu iz nekog butika ili narucila sa official stranice. > Opet s druge strane te ''kopije'' se mogu kupiti sa wisha,ebaya i drugih slicnih stranica(vec od 50ak kuna), pa ne mora znaciit da su te sto se prodaju na krpicama (cast onima koje su kvalitetne) dobra kopija ili uopce kvalitetne, mozda i neke jesu s wisha, ne mozemo ni znati jesu li placene 50 ili 2000kn, al sto ja znam, ne nosim bas brendirano, ali nikad ne bih kupila kopiju necega s krpica, pogotovo za takve novce o:) Da,ima super brendiranih i original torbi po povoljnim cijenama.Normalno da mi je cudno i nezamislivo da netko prodaje replike markiranih torbi po 2000 hrk,osobno ja te novce ne bih dala
2019 09 23
To sam i ja mislila dok nisam vidjela da postoje one kvalitetne replike, cak ih ima na ebayu i aliexpressu a neke replike imaju svoje privatne stranice za narudzbu i te torbe su preko 2000kn, a kada original kosta preko 10.000kn replika ispada isplativija i jeftinija.. Mada bih ja osobno kupila original, a ako ga ne mogu priustiti onda necu ni imati tu torbu. Ne mogu furat Hermes po gradu kad svi znaju da si Hermes ne mogu priustiti😂
2019 09 23
> cipelitza: > > theweeknd: > > Dobro i kaj sad? Pa svatko ima pravo staviti cijenu kako hoce, to nije VAS problem niti bi se time trebali baviti. Postoje razne vrste kopija, od kvalitete itd, a vrhunske replike kostaju i toliko, neke cak i vise. > Prodaja fejkova je protuzakonita. > Kopija je kopija, kako god se vlasnice istih tjesile. > Na krpama je i dalje najveci problem sto u 90% situacija nakaradni fejkovi budu oglaseni kao originali. Da i to se slazem sa Vama,nagrabuse oni koji se ne razumiju u razliku izmedu fakea i originala.Uglavnom su takve stvari preplacene
2019 09 23
> tamaravx: > To sam i ja mislila dok nisam vidjela da postoje one kvalitetne replike, cak ih ima na ebayu i aliexpressu a neke replike imaju svoje privatne stranice za narudzbu i te torbe su preko 2000kn, a kada original kosta preko 10.000kn replika ispada isplativija i jeftinija.. > Mada bih ja osobno kupila original, a ako ga ne mogu priustiti onda necu ni imati tu torbu. Ne mogu furat Hermes po gradu kad svi znaju da si Hermes ne mogu priustiti😂 Cuuuj, ima jedna koja je za sebe mislila da ima za hermes. Cak je torbetinu i platila po originalnoj cijeni. Pa se pri odlasku ovlastenom ‘serviseru’ ispostavilo da svo vrijeme gordo flasha fejkom.
2019 09 23
> tamaravx: > To sam i ja mislila dok nisam vidjela da postoje one kvalitetne replike, cak ih ima na ebayu i aliexpressu a neke replike imaju svoje privatne stranice za narudzbu i te torbe su preko 2000kn, a kada original kosta preko 10.000kn replika ispada isplativija i jeftinija.. > Mada bih ja osobno kupila original, a ako ga ne mogu priustiti onda necu ni imati tu torbu. Ne mogu furat Hermes po gradu kad svi znaju da si Hermes ne mogu priustiti😂 Eto takvo je i.moje misljenje,ako si ne mogu neku skupu markiranu torbu priustiti pa cemu onda da kupujem skupe replike.Ocito kad takvih oglasa ima ovdje punoooo je to itekako trazena roba
2019 09 23
> cipelitza: > > tamaravx: > > To sam i ja mislila dok nisam vidjela da postoje one kvalitetne replike, cak ih ima na ebayu i aliexpressu a neke replike imaju svoje privatne stranice za narudzbu i te torbe su preko 2000kn, a kada original kosta preko 10.000kn replika ispada isplativija i jeftinija.. > > Mada bih ja osobno kupila original, a ako ga ne mogu priustiti onda necu ni imati tu torbu. Ne mogu furat Hermes po gradu kad svi znaju da si Hermes ne mogu priustiti😂 > Cuuuj, ima jedna koja je za sebe mislila da ima za hermes. Cak je torbetinu i platila po originalnoj cijeni. Pa se pri odlasku ovlastenom ‘serviseru’ ispostavilo da svo vrijeme gordo flasha fejkom. Da vjerujem,bilo je takvih slucajeva ovdje na MK dosta.Srecom su neke zene dobile povrat novaca,ali je bilo.i onih koje su si itekako zapamtile kupovinu markiranih torbi ovdje
2019 09 23
Griješite ako mislite da su ''originali'' kvalitetniji od replika iz visokih razrednih kategorija. To je tema o kojoj mogu napisati esej, ali nije vrijedno. Druga stvar je to sto netko repliku prodaje pod original, o tome ne pricam. I ne pricam o replikama iz kojih se iz aviona vidi da je replika.
2019 09 23
te preprodavačice sebe smatraju umjetnicama svog posla. Kao, kad replika Picassove Žene koja plače košta milijune, što ne bi Žene koje varaju koštale isto? Još će dokazivat kako su replike bolje od originala...jer, eto, kopija popravi boršu tamo di Vuitton zakaže. To me više nervira negoli to što iste prodaju
2019 09 23
> theweeknd: > Griješite ako mislite da su ''originali'' kvalitetniji od replika iz visokih razrednih kategorija. To je tema o kojoj mogu napisati esej, ali nije vrijedno. Druga stvar je to sto netko repliku prodaje pod original, o tome ne pricam. I ne pricam o replikama iz kojih se iz aviona vidi da je replika. Gosp.original je ipak original,replike pokusavaju konkurirati originalima no jos uvijek imaju mana koje znalci uoce od prve.Sva sreca pa se ne bavim replikama,a niti mi ih pada na pamet kupovati i prodavati.Tko voli nek izvoli😊
2019 09 23
> theweeknd: > Griješite ako mislite da su ''originali'' kvalitetniji od replika iz visokih razrednih kategorija. To je tema o kojoj mogu napisati esej, ali nije vrijedno. Druga stvar je to sto netko repliku prodaje pod original, o tome ne pricam. I ne pricam o replikama iz kojih se iz aviona vidi da je replika. Zena je otv temu o kopijama koje se ovdje prodaju. U 90% oglasene kao originali. Po cijenama originala.
2019 09 23
1 2 3