Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Replike brendiranih torbi po 1700 hrk?!

> malllaaaa: > > Shadow_Smile: > > Lud je onaj koji kupuje po toj cijeni, a onaj koji prodaje je pametan jer ubire porez na budale. Ali ne vidim zašto bih ja ludoga dozivala pameti i/ili prozivala onoga koji zarađuje na tuđoj gluposti. > Sva sreća pa su neke stvari regulirane zakonom ove države ;) Točno. A o eventualnom kršenju zakona odlučuje sud pa sad tko želi tjerati pravdu zna se koja je procedura :) Kao što je nekima neshvatljivo da netko nešto preprodaje tako je meni neshvatljivo da se netko ovdje time zamara, ali dobro, ima nas svakakvih x-)
2019 09 24
> Shadow_Smile: > > teehee: > > > Shadow_Smile: > > > Svako malo se javi netko s prozivkom o previsokim cijenama za ovo ili ono. Iskreno, ne razumijem čemu debata o tome. Osobno podržavam to da svatko može staviti cijenu koliku hoće za što god hoće, dokle god se ne radi o lažnom oglašavanju. > > > Ako vas toliko smeta preprodaja prijavite profil adminu. Mene ne smeta, a cijene koje smatram previsokima zaobilazim. Jednostavno je. > > Pa tebe ne smeta niti kad uvališ staru kremu. Bitno je da si se ti toga riješila. > Ne pravi se pametna jer očito nisi. "Korisnica je prije kupnja pitala kada je krema otvorena te sam joj rekla. Podatak o tome kada je proizvedena nije tražila" :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 09 24
Svasta,ovdje se na MK treba napraviti cistka od str.admina.Prevarenih je svakim danom sve vise i vise,posteni prodavaci ovdje nadrapaju. Na kraju ispada da jos moras moliti da ti xy osoba vrati novce jer ti je prodala laznjak pod original.Ukratko ja bih zabranila prodaju laznjaka na ovim str.i za takav pokusaj prijevare prijava u policiju
2019 09 24
> cipelitza: > > Shadow_Smile: > > > teehee: > > > > Shadow_Smile: > > > > Svako malo se javi netko s prozivkom o previsokim cijenama za ovo ili ono. Iskreno, ne razumijem čemu debata o tome. Osobno podržavam to da svatko može staviti cijenu koliku hoće za što god hoće, dokle god se ne radi o lažnom oglašavanju. > > > > Ako vas toliko smeta preprodaja prijavite profil adminu. Mene ne smeta, a cijene koje smatram previsokima zaobilazim. Jednostavno je. > > > Pa tebe ne smeta niti kad uvališ staru kremu. Bitno je da si se ti toga riješila. > > Ne pravi se pametna jer očito nisi. > "Korisnica je prije kupnja pitala kada je krema otvorena te sam joj rekla. > Podatak o tome kada je proizvedena nije tražila" > :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Jedino što je smiješno je to što ste s ovim kvazi komentarom potpuno van teme. Na normalnim forumima se inače i to sankcionira, ali to velike pravednike ovdje ne smeta ;)
2019 09 24
> kristin0: > Ja ne znam da li sam ja luda,ali kamo ovaj svijet ide?!Kako su nove slike uploadane,nicu replike torbi Hermes,LV.. > Jednostavno mi nije jasno tko bi kupio repliku brendirane torbe (1700 hrk)ako se iste samo originali prodaju za 500 hrk vise.Znam da svaka roba ima svojeg kupca,ali ovo je zaista presmijesno.Osobno da nemam dovoljno novaca za original LV torbu,prilagodila bih svoj budzet i kupila torbicu u svojem cjenovnom rangu.Pitam se zar zene/djevojke to zaista kupuju🤔Moze Vasa misljenja Naisla sam na falsetu lv po cijeni od 1700 kn,no original tog modela Louis Vuitton Monogram Canvas matisse Bag je najeftinija verzija 1800 eura .( debelo vise od 500 kn koje spominjete ) Tko zeli dati 1700 kn za kopiju necega meni ne smeta samo me smeta ne javljanje prodavacaa prodaju artikle . E ti mi nisu nikako jasni ni nakon par uzastopnih upita nista ,ostavim broj moba opet nista a redovito se logiraju ovdje .Te bi ja banirala sa krpica i ove sta krivo tagiraju pa sam primorana gledat stvari koje me ne interesiraju ,stvarno ovo je doslo prestrasno od toliko kopija,krivo tagiranih stvari i ne vidim im kraj . Nije tema ali morala sam .
2019 09 24
> Shadow_Smile: > > Jedino što je smiješno je to što ste s ovim kvazi komentarom potpuno van teme. > Na normalnim forumima se inače i to sankcionira, ali to velike pravednike ovdje ne smeta ;) Lutko, bil ti malkoc o normalnosti i sankcijama? Pravednicki, dakako. ❤️
2019 09 24
> Shadow_Smile: > > teehee: > > Pa tebe ne smeta niti kad uvališ staru kremu. Bitno je da si se ti toga riješila. > Ne pravi se pametna jer očito nisi. Ako je mjerilo pameti uspješno uvaljivanja smeća, tu sam baš bedasta. Skroz namjerno.
2019 09 24
> kristin0: > > theweeknd: > > Griješite ako mislite da su ''originali'' kvalitetniji od replika iz visokih razrednih kategorija. To je tema o kojoj mogu napisati esej, ali nije vrijedno. Druga stvar je to sto netko repliku prodaje pod original, o tome ne pricam. I ne pricam o replikama iz kojih se iz aviona vidi da je replika. > Gosp.original je ipak original,replike pokusavaju konkurirati originalima no jos uvijek imaju mana koje znalci uoce od prve.Sva sreca pa se ne bavim replikama,a niti mi ih pada na pamet kupovati i prodavati.Tko voli nek izvoli😊 Smiješno mi je uspoređivati original i repliku. Recimo da je gospođica kojoj ste ovdje odgovorili napisala taj esej i da sam ga ja ukrala i podvalila ga profesorici na satu....to je krađa. Isto je s torbama. Dizajner se muči. Investitor uloži. A ti dođeš i ukradeš. Tek onda smo mi na redu...ili hodamo po gradu s lažnim torbama, ili se divimo umijeću dizajnera...
2019 09 24
> cipelitza: > > Shadow_Smile: > > > > Jedino što je smiješno je to što ste s ovim kvazi komentarom potpuno van teme. > > Na normalnim forumima se inače i to sankcionira, ali to velike pravednike ovdje ne smeta ;) > Lutko, bil ti malkoc o normalnosti i sankcijama? Pravednicki, dakako. ❤️ Ja Vam nisam lutka, tako razgovarajte sa onima koji su Vam po manjku kulture i još koječega slični. Hvala i pozdrav o:)
2019 09 25
> Shadow_Smile: > > cipelitza: > > > Shadow_Smile: > > > > > > Jedino što je smiješno je to što ste s ovim kvazi komentarom potpuno van teme. > > > Na normalnim forumima se inače i to sankcionira, ali to velike pravednike ovdje ne smeta ;) > > Lutko, bil ti malkoc o normalnosti i sankcijama? Pravednicki, dakako. ❤️ > Ja Vam nisam lutka, tako razgovarajte sa onima koji su Vam po manjku kulture i još koječega slični. Hvala i pozdrav o:) Ma na zapovjed, kulturna lutko. Posto obraz? 150 kuna. Postarina u cijeni, dakle ide i za manje. Molim, i drugi put.
2019 09 25
> Shadow_Smile: > > cipelitza: > > > Shadow_Smile: > > > > > > Jedino što je smiješno je to što ste s ovim kvazi komentarom potpuno van teme. > > > Na normalnim forumima se inače i to sankcionira, ali to velike pravednike ovdje ne smeta ;) > > Lutko, bil ti malkoc o normalnosti i sankcijama? Pravednicki, dakako. ❤️ > Ja Vam nisam lutka, tako razgovarajte sa onima koji su Vam po manjku kulture i još koječega slični. Hvala i pozdrav o:) E ovako, ne mogu mirno stajati sa strane kada se osjećam da me se proziva ludom skupa sa ostalim narodom ovdje ukoliko pristanemo na previsoku cijenu iz neznanja jer upravo ste Vi tako rekli: "Lud je onaj koji kupuje po toj cijeni, a onaj koji prodaje je pametan jer ubire porez na budale. " Najbitnije je u cijeloj priči da ste Vi ubrali porez na Vašem kupcu kojega smatrate budalom prodavši mu pokvarenu kremu i ne izvšivši povrat jer kupac nije pitao u detalje, a Vi ste prešutjeli činjenicu da je stara 2 godine i da nije otvorena u međuvremenu, stara je. Nije se sa kozmetikom igrati, nikad ovdje ništa takvoga nisam ponudila upravo zbog toga što ne mogu garantirati za proizvođače takvih stvari. Zdravlje je u pitanju. Nije isto kao prodati torbicu. Jednostavno nije.
2019 09 25
1 2 3