Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Mackoljupci :)

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/977ab0319556c745b0401e0d2fc4eef1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/879059d2ff9d40b7879c5f151a6ac64a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/65bbdac60e1b2872a737f47dd64873b3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f89075346c620bf853cbcadaa73c0171.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/008711722fe5886127f763b8d8a09ddc.jpg) Evo moje ljubavi,Beni,Tedi,Tigrica i Mrvica❤️ Hranu im naručujem na zooplusu,Beni mi ima problema sa mjehurom pa mora biti na posebnoj hrani..
2022 10 21
Preslatki su <3
2022 11 13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/23a5a03448e8043dad0be58bba5c7fb9.jpg)
2022 11 23
Moj Oki
2022 11 23
Pozdrav mačkoljupke, Imamo jednu macu staricu. Nismo ni sami sigurni koliko je točno stara ali 15godina ima sigurno. U zadnjih par dana je počela otežani hodati, vuče zadnju nogu. Nije nikakva ozljeda nego je do starosti. Inače je kućna ali i vanjska maca, imamo dvorište i boravi i vani, ali i puno spava u kući. Nikada nije bila mazna niti od kada je bila mačić. U onu transportnu kutiju nam ju je skoro nemoguće staviti da ju vodimo do veterinara. Ne znamo kako da joj olakšamo starost
2023 01 17
Uvijek me oduševi koliko nas ima udomitelja najljepših bića na svijetu! Lina33, nisam stručnjak, imam dva brata stara 7 godina i curu od cca 5 godina, te posljednjih 5-6 godina brinem o određenom broju slobodnoživućih mačaka. Nikad nisam čula ni vidjela da bi maca od starosti počela vući zadnju nogu. Jednom sam doživjela da mi jedna od tih vanjskih maca odjednom bila kao "šlagirana", točno joj jedna polovica tijela nije funkcionirala, jedna prednja i jedna zadnja noga su joj doslovno bile van funkcije, isto je bila jako stara. Takvu jadnu mi je bilo relativno lako utrpati u transporter i na hitnu (u Zagrebu je hitna veterinarska pomoć pri Veterinarskom faksu i abnormalno su skupi) Jedino sam mogla isključiti udarac autom jer je u dvorištu bez auta. Krv je pokazala upalne procese ali nisam mogla dalje plaćati daljnje analize da mi konkretno daju dijagnozu jer se već do tada popeo račun van mojih mogućnosti. Uglavnom, terapija Klavocinom ju je preporodila. U nekoliko navrata mi je Klavocin vraćao mace iz mrtvih. Nemojte me krivo shvatiti - ne preporučujem da dajete Klavocin na svoju ruku, macama se daju doze kao za dojenčad i još manje, tabletu sam znala mrviti na 8 dijelova po preporuci veterinara. Poanta moje duge priče je da sam laičkog mišljenja ako ste isključili da ju je netko ili nešto udarilo, postoji razlog zašto vuče nogicu. Ipak je probajte nekako odvesti veterinaru. Želim Vam svu sreću ovog svijeta sa macom.
2023 01 17
Hvala na odgovoru I podršci Pokušati ćemo nekako ju odvesti. Ma u posljednje vrijeme skori pa cijeli dan bude u kući i spava, kada se hoće dignuti ostane kao malo paralizirala 10-15 sekundi ono kao da se zalezala pa kada se rastegne krene. A to sa nogom je krenulo jutros, u međuvremenu je bila samo jutros vani pisati 5min, zato nekako mislimo da nije ozljeda, ali opet možda se i moglo nešto desiti u tih 5min
2023 01 17
Da li je nečija maca imala problem za užasnim smradom iz usta i kako ste to rješili? Maca je imala problema sa upalom zubnom mesa ali mi je veterinarka rekla da je to sasvim uobičajeno i normalno za mačke. Par puta sam joj stavila sprej za zube, ali to ju je još samo dodatno istraumatiziralo pa sam prestala (maca je prošla sve i svašta na ulici). Mjenjala sam više vrsta suhe hrane, a od mokre jede samo feniks i wiskas, ostale marke hrane uopće ne želi jesti ili pojede 1/4 konzervice, a ostalo završi u smeću :/ Neka preporuka za vitamine, dodatke prehrani, hranu. išta ??
2023 02 05
Ne mogu staviti fotografije u odgovor, nešto šteka. Poslati ću Vam privatnom porukom kratko poglavlje o zadahu iz usta iz knjige "Što je s mojom mačkom?". Loš zadah ne može biti normalno stanje, iznenađena sam zaključkom veterinara. Osobno nisam imala takvo iskustvo, možda sam u krivu no svakako pogledajte što ću Vam poslati.
2023 02 05
Pozdrav! Zanimalo me ima li jos kakva dobra ampula protiv unutarnjih i vanjskih parazita osim strongholda? Imam 4 mace u kuci, sve 4 svaki dan "prosetam" po dvoristu. Tj one same pasu travu ja ih nadgledam🤣 Jedna od tih 4, miljenica mog tate, zna cesto bit vani i hodat okolo. Time sigurno prenosi buhe, sugarce i ko zna sta na moje ostale macke. Pricala sam o tome sa tatom ali nemogu protiv njega. Njemu je rjesenje strong hold ampula. Medutim, vec jako dugo vrijeme uzimaju tu ampulu tako da vise ni nema ucinak kakav bi trebao imati. Trebala bi djelovati mj dana a njima djeluje mozda tjedan dana. Mislila sam promjeniti malo ampulu da bi strong hold nakon nekog vremena opet imao onaj ucinak. Ili postoji li jos kakvo rjesenje osim ampule?
2023 03 22
> Felis79: > Ne mogu staviti fotografije u odgovor, nešto šteka. > Poslati ću Vam privatnom porukom kratko poglavlje o zadahu iz usta iz knjige "Što je s mojom mačkom?". > Loš zadah ne može biti normalno stanje, iznenađena sam zaključkom veterinara. > Osobno nisam imala takvo iskustvo, možda sam u krivu no svakako pogledajte što ću Vam poslati. Hej @Felis79, jel bi možda mogla i ja zamoliti za poglavlje o zadahu iz usta mačke? Imam dvojicu u dobi od 8 godina, jedan ima izražen problem. U petshopu su istaknuli da uzrok tome može biti što pretežno jede meku hranu, ali briketiće baš i ne voli pa ga je teško nagovoriti. Kupila sam neke specijalizirane protiv zubnog plaka pa sada to isprobavamo. Inače, u prošlosti je imao jaku upalu zuba ili zubnog mesa, radi čega mu je naotekla čitava polovica glave, a to smo uspješno sanirali antibiotikom po preporuci liječnika s veterinarskog fakulteta u Zagrebu. Bio je na kontrolama, nije bilo preporuke za vađenje zuba. Baš me interesira što piše u toj knjizi, mogla bi možda otkriti nešto novo.
2023 05 27
Mace su vam predivne!! Što se tiče o zadahu iz usta, naš veterinar skoro svima sugerira da hrane mačke sirovim mesom. Naša maca je i prije htjela jesti sirovu piletinu, ali otkad smo joj ju redovno počeli davati - nema toliki zadah iz usta i sad je skroz zdrava (ima 15 godina i idemo na redovne kontrole). Jede ju u kombinaciji sa briketićima iz dm-a (njih voli i nije nikad od njih povraćala kao od nekih drugih proizvođača).
2023 06 25
Pozdrav, često i mace koje imaju problema za želucem isto imaju zadah iz ustiju i itekako to nije normalno stanje. Ti vetovi su isto danas postali... Ja ih sada imam dosta, naravno svi ceste, neki čekaju domeke. Braco i seka traže domek naravno unutra jer su s ceste došli 😁. Toby i Sofi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/62ce527e41c5bb028862f7cb6f0abae5.jpg)
2023 08 24
Nsš jede samo svijnsku đigericu :') Veterinar je rekao da samo nastavi tako. Suhog tu i tamo pokrcka!
2023 10 09
1 2 ... 18 19 20