Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

TISAK paketi

Hvala puno svima na odgovoru :") ..još bi postavila neka pitanja, pošto one tete u pošti nisu baš najpričljivije:)..konkretno što se pošte tiče, je li se za sadržaj s nekom kutijom do 2kg, ako se ne varam dođe 18kn ukupno, dobije broj za praćenje? Je li se pišu podaci na kutiji ili oni daju te neke papiriće pa nalijepe na kutiju za ispuniti? Je li onda kutiju oblijepite čvrstim selotejpom ili kako :")
2019 10 06
> lara96: > Hvala puno svima na odgovoru :") ..još bi postavila neka pitanja, pošto one tete u pošti nisu baš najpričljivije:)..konkretno što se pošte tiče, je li se za sadržaj s nekom kutijom do 2kg, ako se ne varam dođe 18kn ukupno, dobije broj za praćenje? Je li se pišu podaci na kutiji ili oni daju te neke papiriće pa nalijepe na kutiju za ispuniti? Je li onda kutiju oblijepite čvrstim selotejpom ili kako :") Da do dvije kile. 18. kn do 5.kg, platite 20, kn dobijete šifru, i morate ispuniti papirić. Na tom papiriću vam piše broj šifre ,za praćenje paketa. Na kutiji napišete gore u ćošku i ne mora biti u ćošku , U glavnom napišite vašu adresu i prekrižete a ispod pod prima ,adresu kome šaljete. ja napišem iznad broj moba ,jer poštari ne idu svaki dan, tako da kupac dobije , od pošte poruku kada, dtigne paket i s tom porukom može podiči paket. Ne mora čekati poštara ,,,,,
2019 10 06
Također možete uzeti ,papiriće u pošti i popunite doma, ne morate u pošti. Naravno uzmem više, tako da ih imam doma daju vam oni bez problema da ih ponesete doma.
2019 10 06
Hvala puno :") :")
2019 10 06
1 2