Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neugodne situacije-kupci

Ima nas stvarno svakakvih ovdje.Večeras dobijem poruku za parfem Si koji je špricnut par puta stavila sam cijenu 250kn a u dućanu je kliko se sjećam omo 550kn.Znači više od duplo jeftinije prodajem.Dobijem upit može za 150kn.Ono,hallo da me pitaš može poštarina u toj cijeni ili za 200kn +poštarina nego 100kn skineš da ne trepneš.Na iznos od 400-500kn nisam tražila 100kn manje bilo bi me sram.Spustila sam 50kn i dobila odgovor.Hvala i lp
2019 10 05
Imala sam u nekoliko navrata sličnu situaciju žicanja ili glumatanja grbodeve. To je, gledam, na savjest takvih debelokožaca i govori isključivo o njima pa si ne dozvoljavam gorčinu. Naprotiv, čak sam znala i prihvatiti "igru" te nastaviti u započetom smjeru i sve je završilo dobro. Ono što bi me zasmetalo jest kada bih uočila kako se poklonjeni artikl prodaje.
2019 10 06
> teehee: > Imala sam u nekoliko navrata sličnu situaciju žicanja ili glumatanja grbodeve. To je, gledam, na savjest takvih debelokožaca i govori isključivo o njima pa si ne dozvoljavam gorčinu. Naprotiv, čak sam znala i prihvatiti "igru" te nastaviti u započetom smjeru i sve je završilo dobro. Ono što bi me zasmetalo jest kada bih uočila kako se poklonjeni artikl prodaje. Istina, meni bi isto bilo zao da je netko trazio nesto na poklon pa onda prodavao, ali eto ipak je to dalje njihova stvar jer sam ju dala i njihov obraz..
2019 10 08
1 2