Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice ne rade, kvar bi trebao biti otklonjen večeras

> Maryyy137: > Ma nemam komentara više za ovu stranicu, znači stalno nešto. Stalno!! Užas. :@ Slažem se, očaj živi postalo..svima šaljem br moba i tražim njih broj jer više ne znam hoću li moći ući na stranicu ili ne. Za vikend sam dogovorila s jednom curom primopredaju u pon i stranica se sruši, a ja nemam podatke od cure, pa se popravilo ipak navečer i onda smo razmijenile mobitele. Fakat očajno sve skupa što se događa.. Na fb imaju profil, ali ništa ne obavještavaju tamo..
2019 10 16
Ako vam je očaj prebacite se drugdje. Ko da kukaš kak kruh iz pekare ništa ne valja, a svako jutro ga i dalje kupiš. Za one informatički pismenije, iako server nije radio do podataka u inboxu i svega što je bilo na stranici prije pada se moglo doći.
2019 10 16
A da vi prestanete svakom solit pamet na svakoj temi? Za one informatički pismenije?? Kakav način, kakav ulet.. Helouuu.. Ako prije pada nisam razmijenila broj sa curom što mi to vrijedi? Ne računam na svako malo pad stranice, niti sam davala svakome broj mobitela. Što to uostalom vas smeta ako netko ovdje izrazi svoje mišljenje, imamo na to svako pravo, ali Neee odmah skaču dežurni dušebrižnici poput vas sa odite drugdje ako vam ne paše! A da vi prolistate slijedeću temu ako vam ne paše ova?! Lp i ubuduće malo kulture ne bi bilo na odmet
2019 10 16
I meni idu na živce korisnice koje svako malo kukaju da ništa ne valja i opet dolaze ovdje na stranicu, nije da je jedina na svijetu.
2019 10 16
Vama štošta ide na živce pa si očigledno dozvoljavate previše. Je li ovo strogo vaš teren pa ćete svakoga prozivati kako vam se hoće i davati poduke o pismenosti ili nepismenosti? A da zaobiđete čitanje foruma obzirom vam utječe na živce? I kao i prošli put, predlažem kulturu ubaciti kao prvenstvo u komunikaciji.
2019 10 16
Pozdrav cure ❤ Meni Krpice trenutno rade ukoliko se iskljucivo ulogiram putem preglednika Firefox. Molim vas obavijestite i ostale clanice. Ugodan vikend i Lp. 🌸
2020 04 25
1 2