Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trogrba deva iliti vjeruj meni, ne broju na cipelama

Prije svega, moja sućut! U situaciji smrti u obitelji se obično korisnice niti ne logiraju na Krpice pa je razumljivo da ne odgovaraju na poruke. Prodavačica je, koliko sam shvatila iz uvodnog posta, bila ulogirana u nekoliko navrata, a nije odgovarala na poruku. Ne znam o kojem se periodu radi, ali vidim da je prije dva dana ostavljala i povratne info drugima. Polazeći od sebe, u situaciji gubitka bliske osobe na kraj pameti mi ne bi bilo inatiti se ovako: "vratila bih Vam novce da niste napravili ovakvu dramu i temu na forumu" već bih, da se što prije završi ova "nebitna drama", istog časa izvršila uplatu na račun kupca. Krivnja prodavačice zbog krivog opisa cipela je evidentna pa je o njoj nepotrebno i diskutirati.
2019 10 14
Laura122 - gležnjače su broj 37 što se jasno vidi, vi ste napisali 36- niste tu da procjenjujete. Trebali ste staviti u oglas da su broj 37 kako i jesu a onda ako želite u opisu napisati da mislite da je manji kalup pa bi možda mogle nositi i cure koje inače nose 36 + eventualno navesti UG ako mislite da su manje. Nema vas dodatno šta tko tražiti slike iz 360 kutova, vaša je pogreška. Pošteno je novac vratiti kupilici plus dodatno za poštarinu što će vam ih poslati natrag.
2019 10 14
Evo gospođa se ponudila vratiti novce, ali samo sto kuna. Pa će mi velikodušno ostaviti prevelike cipele. Da ih gledam valjda svaki dan u ormaru i sjetim se nje. Pod uvjetom da se obriše tema, naravno. Možda mi se od toga smanji histerija :') @teehee naravno da ih je odjednom iskrsnulo više što se služe profilom.
2019 10 14
Ne vidim razlog da se gda postavi da vama ista uvjetuje jer je u krivu 100%.Treba prihvatit svoj propust,mada sa 140 pozitivnih trebala bi znat bolje .Postole su 37 i kraj price, namjerno ili slucajno nije bitno .Trebala bi postupit ispravno, ispricati se i vratiti vam ukupan iznos,a vi njoj postole nazad .
2019 10 14
> LeSock: > Evo gospođa se ponudila vratiti novce, ali samo sto kuna. Pa će mi velikodušno ostaviti prevelike cipele. Da ih gledam valjda svaki dan u ormaru i sjetim se nje. Pod uvjetom da se obriše tema, naravno. Možda mi se od toga smanji histerija :') > @teehee naravno da ih je odjednom iskrsnulo više što se služe profilom. I smrtni slučaj. Još fali bolnica.
2019 10 14
Trebali ste poslikati i dio gdje se vidi veličina i napisati mjere.Ako Vam ništa ne znači 100 kn, onda ih tako možete i vratiti.
2019 10 14
O moj Bože!! Pa cure drage koje se izgovarate smrću, korištenjem profila od strane više osoba i sličnim stvarima, kako ne razumijete da ispadate glupe? Da, glupe. Čak niti klinci u osnovnjaku ne koriste takve izgovore. I da se razumijemo, pod time ne mislim na činjenicu gubitka oca, već na izgovor time. Jadno, jadničko.
2019 10 14
Dragi svi, ja bih svakako doticnoj vratila novac i to onaj iznos koji je ona meni uplatila 120kn s pt. No kako da sam vratila kad nisam vidjela poruke, dok jucer nisam dosla na krpice i jos uz to sve je bio vikend, jesam trebala sjesti u auto i zaputiti se kod nje da joj dam na ruke?! Kriva sam, ali zar nije malo previse histeriziranja po forumu i uvlacenja privatnih stvari, a ocito nije moglo bez toga,.. Nista od ovog se ne bi dogodilo cak i da me kontaktirala preko fejsa gdje bih prije vidjela poruke, a iz njezinih bezobraznih poruku u inboksu znam da me pronasla tamo. Ja sam jedina na profilu koja prodaje, ali jos 2 cure si nekad znaju naruciti stogod s mog profila. Rekla sam joj da zadrzi gleznjace jer nemam vremena se zezati sad s paketima i ne trebaju mi.
2019 10 14
> iskrica83: > Trebali ste poslikati i dio gdje se vidi veličina i napisati mjere.Ako Vam ništa ne znači 100 kn, onda ih tako možete i vratiti. Stajala je slika dzona s brojem. I uplatila sam joj nazad novac koji je ona meni uplatila za gleznjace
2019 10 14
> Laura122: > Niste. Nemoguce da onda nista primjetili. A da sam vas slagala da su mi u mangu rekli da je vec par cura doslo promijeniti za veci broj jer nije realan 37 kao kod ostale obuce, stvarno ne znam zasto bih slagala. Pa ako je tako, mogli ste izmjeriti unutarnje gazište i poslati kupilici, a ne tipa..reklamirali ovi ili oni, to je nebitno. Kalup manji ili veći, nebitno, metar u ruke i mjeri ug. pa iz kupca napravi zadovoljnog kupca, a ne izvlačiti se na neke xy koje su u Mangu reklamirale. Jedino ispravno i za očekivati je: Isprika, povrat uplate + trošak otpreme pa tek nakon toga kupilica vraća robu, sve ostalo je, po meni, neprihvatljivo.
2019 10 14
> LeSock: > Evo i mene dočekalo uvaljivanje muda pod bubrege. > Ova korisnica https://mojekrpice.hr/laura122-95098 mi je prodala mango gležnjače. Kao što vidite iz oglasa, dva puta je napisala da su broj 36. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5664abde62822d644048fd3456869011.jpg) > Kad su stigle odmah su mi bile sumnjivo velike, probam i plivam u njima. Pogledam ispod broj i naravno, nisu 36 već 37. U to da su samo "jednom nošene" i da ih nije očistila prije slanja nećemo ulaziti. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ec4a25bfddf260a95acb761117ee6a73.jpg) > Javljam se dotičnoj i uvjerava me da nisu broj 37 nego 36 jer joj je tak rekla prodavačica🙄🤔 i nakon moje dvije poruke u kojima joj objašnjavam kak imam doma dosta mango obuće, da nosim 36 i da je krivo oglasila gležnjače te da očekujem povrat love me stavila na ignore. Logirala se u međuvremenu, ali se nije udostojila odgovoriti. Znam da tebi nije do smjjeha ali bas si me nasmijala sa svojom prvom recenicom :))
2019 10 14
I ona se jos ide raspravljat. Lijepo pise 37!!! Znaci, cipele su broj 37!!!!!
2019 10 14
Apdejt, novci su vraćeni. Cipele ne želi natrag, dat ćemo joj par dana da se predomisli. Ako ne, idu na usvajanje. Što se tiče povratne, kakav je vaš stav? Povratna ostaje negativna ili neutralna s linkom na temu?
2019 10 14
Moj stav je pod b) neutralna s linkom.
2019 10 14
I ja sam također za neutralnu. Ja ne bih dala na usvajanje- ja bih ukoliko se gospođa u roku tjedan dana ne predomisli oko povrata prodala gležnjače a dobiveni novac uplatila nekoj udruzi po vašem izboru- ukoliko se odlučite za ovako nešto svakako stavite sve ovdje da bude transparentno.
2019 10 15