Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Aplikacija za mob!

Trebalo bi napraviti aplikaciju za mob za krpice.hr Ja puno puta nisam doma i želim samo pogledati dali mi je netko odgovorio na poruku ili poslao upit i onda mi treba 100 godina da se ulogiram i da pošaljem poruku... [:hihot]
2013 09 26
ako ti je npr gmail. mail od krpica ond ati tamo stizu obavijest, imaš aplikaciju za njega i to ti je najlakše
2013 09 26
ma nemaš grešaka, bez brige.. [:smijesi] vjerujem da svima malo malo nešto šteka..stranica je dosta spora..al kak nam je tak nam je [:smije]
2013 09 26
Samo da ne bude gore [:smije]
2013 09 26
baš to! zasad nam je super! bar možemo do besvjesti blebetati na forumu [:smije]
2013 09 26
Ja sam upravo sada preko mobitela na krpicama :) Upisete na google moje krpice i izbaci vam,pise vam da se prijavite....Samo je potrebno da imate wifi na mobu i megabajte :D nije apkijacija..slicno kao fb :)
2013 09 27
ma i ja idem preko mobiltela, al je užasno sporo jer mi učitava cijelu stranicu bilo bi super kada bi imali nešto jednostavno, inboks, dodavanje artikala i pregledavanja drugih. čak nije ništa više ni potrebno :) tek tolko da si možeš pogledat kaj ima novo [:hihot]
2013 09 27
ja ne idem na Google pretrazitelj nego,ako imate android mob, skinite operu i sam udjite u nju i napisite mojekrpice.hr i izbaci vam,brzo i jednostavno,imate kao one 'listove' gdje istovremeno mozete biti na krpicama a i na fejsu :)
2013 10 06
Aplikacija za android svakako.Statusi uplata je na meilu sve pet kaj se para tice za stare korisnike.A kaj je sa novim? Nema mi ništa ljepše iz kreveta gledati razne krpice drugih slicnih aplikacija na svom tabletu. Osim toga tu mi je najjači wi-fi signal. Samo pretraživač slika uuuuu kako bi bilo dobro,nađeš kaj ti se svidi staviš u omiljene i kad ti se doma oslobodi komp i laptop samo uplatiš.
2013 10 07