Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je u pravu

Marty, prije svega mi je jako žao da vam se ovo dogodilo, nadam se da ćete utjerati povrat! Negativna ko kuća! Ovakva uvaljivanja su mi užasna, ja svaki artikl prije slanja gledam sto puta da mi nije neka greška promakla i svaki put strepim prije nego mi se kupac javi da je sve ok jer svakome može promaknut nešto, ali ovooo namjerno 😡 Druga stvar, suze su mi išle od smijeha od komentara na temu 🙈 znam da vama nije do smijeha, ali morala sam reći to...
2019 10 17
Čekam samo da joj netko umre, zbilja. Molim da netko sutra pošalje službeni upit Mulleru da li njihove radnice pakiraju parfeme. Oprostite, znam da vam nije do smijeha, ali sam se baš nasmijala na vaše "nisam mislila da ga sami zapakirate" 😂
2019 10 17
S gospodjom Tvornicamaste sam imala suradnju. Nije bila zadovoljna kupljenim predmetom (privjesak star 40 godina joj nije bio dovoljno ocuvan i tvrdila je da nije srebro, da ga ne moze staviti na lancic. A privjesku je falila alkica za vjesanje sto je bilo vidljivo na slikama. Naravno da ga bez toga ne mozes ugurati na lancic, osim ako nisi madionicar 😂). Trazila je povrat. I dobila ga, iako nije bila u pravu. Odmah iduci dan sam potegnula 25km do Zagreba javnim prijevozom i vratila joj puni iznos koji je uplatila (predmet+slanje postom preporuceno). A sada sama ne zeli napraviti povrat nezadovoljnom kupcu, koji je 100% u pravu. Koji paradoks! Kako ju nije sramota! 😠
2019 10 17
A ova spika s Mullerom i motanjem parfema u celofan je ravna onoj o sviscu i motanju cokolade. 😂
2019 10 17
Cure, i sama sam se nasmijala vasim komentarima, i pomocu vas mi je bijes splasnuo (sto nije dobro 🤭). Idem napisati negativnu dok me nije skroz pustilo.
2019 10 17
Nažalost, primorana sam prvi put u životu ostaviti negativnu ocjenu. Kupila sam od gospođe parfem i napomenula da mora biti novi, jer mi treba za poklon. Gospođa je rekla da je nov, nov. Došao je parfem koji je otvaran i celofan mu je vidljivo ljepljen. Tražila sam povrat novaca, gospođa je izričito odbila, te me uvjeravala kako djelatnice u mulleru same pakiraju parfeme u celofan i da je to zato tako, a nakon toga mi napisala da ona ipak misli da je važan miris i to da je parfem original. Kako sam rekla da to nije istina, i rekla da mi vrati novac (u početku je ona platila poštarinu, a nakon što sam bila nezadovoljna kupljenim, ja joj nudila da mi odbije poštarinu od iznosa + ću ja platiti poštarinu za povrat parfema), od tada se ulogira, ali odgovora nema. Draga gospođo, djevojko, štogod.. Primorana sam ponovo kupiti isti parfem, pa ću vam poslikati kako izgleda zapakirani parfem kupljen u mulleru. Neka vam taj novac, i poželila bih ako niste sve potrošili da si kupite malo savjesti. Lp
2019 10 17
Evo, copy pasteala sam, i zahvaljujem se svima koje ste se javile. Ne bih ga ostavila, da nije bilo vas. Fedora, niti malo se ne cudim. Ali zalosno je kakvih nas sve ima..
2019 10 17
Dakle kad se radi o vlastitom dupetu moze i mora sve moc ...pre strasno A kad se radi o drugom e onda se sve stavi na ignor... Mislim zene u mulleru stavljaju celofan same ,ma daj me ne.......
2019 10 17
Pozdrav, Čitam raspravu o parfemu i sjetila sam se da imam u kupaonici parfem također Lancome koji mi je sestra koja živi u Njemačkoj donijela.I kad sam ga pogledala kako je zapakiran...iznenađenje...Znači nije fake nije raspakiravan i kupljen je u Douglas dućanu...ne stajem na ničiju stranu ali ipak postoji mogućnost da je žena u pravu...osim nagnječenosti...ja nisam sjela na svoj 😉 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96a341a3fb0b64d9bb9cacd95fd23b35.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0d3a721e577b0cfa8f2884d095001199.jpg)
2019 10 17
Mirjana, ne postoji mogućnost kako je prodavačica u pravu. Trgovkinje u Douglas NE PAKIRAJU parfeme same. A ako ga je i dobila zgnječene ambalaže, trebao se prodavati po znatno sniženoj cijeni. To se zove roba s oštećenom ambalažom i stoji s velikom napomenom i na posebnoj polici, uz sniženje.
2019 10 18
Stavila sam slike samo da pokažem da ni moj ne izgleda stručno zapakiran na dnu.
2019 10 18
A možda da i ja priupitam seku di kupuje parfeme ;) ;) Pozdrav društvo.
2019 10 18
Kakvo ručno ljepljenje celofana......pa to rade strojevi u proizvodnji.....šta sve ovdje nećemo čuti😭 Osim toga parfumerije sve što ima ovakva oštećenja kutije ili celofana moraju maknuti s polica i otpisati.
2019 10 18
Djevojke, mozete li mi reci kome se mogu obratiti za negativnu? Kojem adminu? Hvalaa unaprijed.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6bc618b53397d2ca3cd60584e7eb1a9.jpg)
2019 10 23
Cure, samo da vam javim da sam parfem upravo otvorila s prijateljicom. Nisam ga HVALA BOGU poklonila, kupila sam novi. Dakle, parfem je probavan, vise nema sumnje. A pogledajte cep. Najradije bi joj ostavila jos jednu negativnu. Sad sam bas ljuta. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/526b225d0cb25523b499df561d6b4c93.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eda8ed76e26a7662e55fbdb1c5058706.jpg)
2019 10 23