Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poruke onemogućene

Ne mogu nikome poslati poruku za upit o predmetu i kupovini .Želim nešto kupiti ?? pokušam kod drugih korisnica ,pa ispobam njih 10 različitih no ništa .Klik to želim jednostavno stoji .Ima li još koja isti problem ??
2019 10 22
Evo, upravo sam provjerila i ja normalno mogu poslati upit.
2019 10 22
Vratite se u svoje razgovore,refrešajte,vidjeti ćete da ste poslali upit.
2019 10 22
probajte meni poslati pa da vam javim ako Vam radi...
2019 10 23
> monikahajkic: > Ne mogu nikome poslati poruku za upit o predmetu i kupovini .Želim nešto kupiti ?? pokušam kod drugih korisnica ,pa ispobam njih 10 različitih no ništa .Klik to želim jednostavno stoji .Ima li još koja isti problem ?? Kod mene je obrnuta situacija.Ode upit ali nema odgovora.Ne znam da li me gospođa ignorira ili je problem tehnički. Moram priznati da sam žalosna jer vidim da je gospođa aktivna a baš sam se poveselila kupovini jer baš mi taj komad odječe odgovara i povoljna je cijena. LP Silvana
2019 10 23
> SilvaRi: > > monikahajkic: > > Ne mogu nikome poslati poruku za upit o predmetu i kupovini .Želim nešto kupiti ?? pokušam kod drugih korisnica ,pa ispobam njih 10 različitih no ništa .Klik to želim jednostavno stoji .Ima li još koja isti problem ?? > Kod mene je obrnuta situacija.Ode upit ali nema odgovora.Ne znam da li me gospođa ignorira ili je problem tehnički. Moram priznati da sam žalosna jer vidim da je gospođa aktivna a baš sam se poveselila kupovini jer baš mi taj komad odječe odgovara i povoljna je cijena. LP Silvana možda je neki problem u porukama (?) puno toga ne radi ovdje...
2019 10 23
Evo uspjela sam ,ali na neki drugačiji način .Znaći ne mogu više na stari način kliknuti To želim ,nego moram izači iz oglasa gdje je opis i više slika i onda KLIKNUTI na samo sliku .I onda se pojavi za slanje poruke .ČUDNO ,ali evo kako tako funkcionira .Sve je valjda nešto izbrkano
2019 10 23
svašta....aj nek ste skužili....nadam se da će i drugi... :")
2019 10 23
probajte očistiti povijest i cache
2019 10 24