Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Fiksni aparatić: Slavonija

> arya25: > Čula sam za Loserta :) Nosiš onaj klasični metalni ili? Ja sam nosila onaj bijeli, pa bi opet taj barem na gornjoj vilici. Još malooooo:) Brzo će ti to proći. Da, klasika. Kaze da je on puno bolji. Inace je jako drag i pristupacan, bas sam zadovoljna! Iako je prvih dana bilo sta je meni ovo trebalooo 🙄😂😂 Hvala sto me tjesis 😂
2019 10 26
Dr.Ante Ostrogonac, jedini specijalist ortodoncije u Đakovu, mlad, stručan, ljubazan, ima novu privatnu ordinaciju, za svaku pohvalu :) Keramicke bravice 15000 kn, kombinacija metalnih i keramickih 14000 kn. Btw dr. Francem nije ortodont, završio je neki tečaj tako da se to ne može mjeriti sa specijalistom ortodoncije.
2019 10 26
Ortodont Ante Ostrogonac Dakovo..Jos vodim sina ali bas vodi racuna da bude savršeno.
2019 10 27
> arya25: > > danncy: > > Dr. Darko Pollak, definitivno najbolji u Osijeku. > Koja je cijena kod dr.Pollaka čula sam za njega da je jako dobar :) Ide kod njega i preko HZZO-a. Nas je koštala prije 5-6 godina obje čeljusti 14 000 kn. Skuplji je al je kvaliteta njegovog rada neupitna.
2019 10 29
> danncy: > > arya25: > > > danncy: > > > Dr. Darko Pollak, definitivno najbolji u Osijeku. > > Koja je cijena kod dr.Pollaka čula sam za njega da je jako dobar :) > Ide kod njega i preko HZZO-a. Nas je koštala prije 5-6 godina obje čeljusti 14 000 kn. Skuplji je al je kvaliteta njegovog rada neupitna. Bojim se da sam prestala za HZZO 😂 Ali ako bude mlađih,dobro će im doci ova informacija. Sutra zovem sve,pa ću napisati cijene.
2019 10 30
Ja sam u Varaždinu, pa ime ortodonta nije bitno, ali da znaš kako se kreću cijene... Svoj sam prije mjesec dana platila 12600 kn (KERAMIČKI), odnosno 6300 jedna strana. Keramički je onaj bijelo prozirni, ja sam jako zadovoljna, rijetko tko primjeti da ga imam
2019 11 13
> Maleficent80: > Losert u Brodu, ako ti nije daleko. > 5000 kn jedna celjust, kontrole svakih 6 tjedana. > Jos samo 412 dana 😅 Dobar dan,ja sam nova zanima me za tog ortodonta u Brodu,jel imate njegov kontakt ili mail? Ja sam zapravo krenila u Srbiju za aparatic ali mi je zapravo skuplje tamo je 12 000 a u Brodu je 10 000 pa bi bolje tu nastavila...?
2022 12 12
Evo javljam da sam se odlucila za Centar ortodoncije u Os. Doktorica je super kao i sestra. Sad ga nosim malo vise od god. i uskoro skidam :) Za sada preporucujem doktoricu, a vidjet cemo kad skinem kako zubici budu izgledali. Cijena bijelog: 14 tisuća
2022 12 27
1 2