Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prvi put ovdje

Ćao, ćao svima :D nadam se, da nisam baš na nekoj smetnji i da sam prihvaćena na ovu stranicu. Dakle, dolazim iz Slovenije. Moje Slovenke mi nisu baš nešto aktivne na slovenskim krpicama odnosno Mojbutik.si (tamo imam takodjer profil pod istim imenom) Moje pitanje je: ima li mjesta i za mene ovdje? haha, prije nego što bih počela da objavljujem svoje stvarcice, bih voljela znati jesam li prihvacena ovdje :( ,:( Nisam prevarantica, poštena sam mlada djevojka koja se je prije nekoliko sedmica odselila i ostavila hrpu odjece koje ne nosi vise. Eto, nadam se da nisam što bih rekli naši ¨od viška¨ .. i izvinjavam se na svom pravopisu, ljepše znam pricati hehe, cao :") :* :( ,:(
2019 10 28
Lijepo, imamo vezu i za Sloveniju :)
2019 10 28
> malllaaaa: > Lijepo, imamo vezu i za Sloveniju :) joj, hvala Vam puno na gostoprimstvu :")
2019 10 28
Baš sam prije tjedan dana imala suradnju sa curom iz Maribora, malo skuplje izađe poštarina iz Hrvatske za Sloveniju (za paket između 1-2 kg 90 kn), ali s obzirom da je bilo riječ o skupljem artiklu, isplati se. Tako da, dobro nam došli 🥳
2019 10 28
Dobrodošla! :) Super pričaš (pišeš) hrvatski! :) Greškice su zanemarive! Ide ti puno bolje nego što meni ide slovenski, a već sam 2 godine u Sloveniji x-)
2019 10 28
> Rose007: > Baš sam prije tjedan dana imala suradnju sa curom iz Maribora, malo skuplje izađe poštarina iz Hrvatske za Sloveniju (za paket između 1-2 kg 90 kn), ali s obzirom da je bilo riječ o skupljem artiklu, isplati se. Tako da, dobro nam došli 🥳 znam da je skuplje medjunarodno slati, ponekad se zapitam, da li šaljem u Ameriku ili u Hrvatsku :') izgleda ovi naši poštari nisu baš nešto susjedski okrenuti :') svakako se uvijek može dogovoriti oko poštarine. Hvala Vam puno! <3
2019 10 28
> RocknRoll: > Dobrodošla! :) > Super pričaš (pišeš) hrvatski! :) Greškice su zanemarive! Ide ti puno bolje nego što meni ide slovenski, a već sam 2 godine u Sloveniji x-) Hvala puno, korijeni mi poticu iz meni sad već daljne Bosne i Hercegovine pa zbog toga znam, a što se tice slovenskog jezika nema problema, svakako nam je Slovenija sastavljena samo iz 30% čistokrvnih slovenaca (malo šale) :') :') :')
2019 10 28
Meni se javila jedna cura iz Slovenije, imala sam njezine natikace u omiljenima i htjela je zamjenu ali bi mi postarina bila 70 kn. To mi se nikako nije isplatilo, za 70 kn bez brige kupim natikace na krpicama a ovako jos dajem svoju stvar.
2019 10 28
> Kala09: > Meni se javila jedna cura iz Slovenije, imala sam njezine natikace u omiljenima i htjela je zamjenu ali bi mi postarina bila 70 kn. To mi se nikako nije isplatilo, za 70 kn bez brige kupim natikace na krpicama a ovako jos dajem svoju stvar. to je cca 10€, ajd da su nove. Čovjek ne bi ništa ni rekao ali tako vas u potpunosti razumijem :D može se uvijek i dogovoriti da svako bar pola poštarine plaća - moje mišljenje. o:)
2019 10 28
Dobrodošli 😀
2019 10 29
Dobrodoslaa :") :")
2019 10 29
Dobro došla! :)
2019 10 29
Dobro nam došla!! 😊😊
2019 10 29
Dobrodošla :D
2019 10 29
dobrodosla :") :")
2019 10 29