Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko slanja pošiljke

Bok svima! :) Nova sam na stranici i potrebna mi je vaša pomoć oko slanja paketa, nikad nisam slala poštom i bila bih vam zahvalana ako mi možete pojasniti kako vi šaljete?
2019 10 31
Zapakiraš u kutiju, napišeš adresu, odeš na poštu, ispuniš papir za paket i platiš 18 kuna. Manje stvari u koverti kao preporuka. Naravno uzeti potvrdu s brojem pošiljke.
2019 10 31
Hvala puno na odgovoru 😊> LeSock: > Zapakiraš u kutiju, napišeš adresu, odeš na poštu, ispuniš papir za paket i platiš 18 kuna. Manje stvari u koverti kao preporuka. Naravno uzeti potvrdu s brojem pošiljke.
2019 10 31
Pa zašto si obrisala artikl ako još nije ni poslan?
2019 10 31
ako nemas kutiju, a saljes neku majicu i slicno zamotaj u neku vrecicu iz trgovine, tako ja uvijek radim, ili kupim onu veliku kuvertu sa baloncicima iznutra
2019 10 31
Jos uvek nisam postavila slike, tek sam napravila profil. > IvanaHercegovac: > Pa zašto si obrisala artikl ako još nije ni poslan?
2019 10 31
Hvala ti na savjetu :) > jelena693: > ako nemas kutiju, a saljes neku majicu i slicno zamotaj u neku vrecicu iz trgovine, tako ja uvijek radim, ili kupim onu veliku kuvertu sa baloncicima iznutra
2019 10 31
> jelena693: > ako nemas kutiju, a saljes neku majicu i slicno zamotaj u neku vrecicu iz trgovine, tako ja uvijek radim, ili kupim onu veliku kuvertu sa baloncicima iznutra Mislim da su u knjižarama jeftinije nego na pošti ;)
2019 10 31
> malllaaaa: > > jelena693: > > ako nemas kutiju, a saljes neku majicu i slicno zamotaj u neku vrecicu iz trgovine, tako ja uvijek radim, ili kupim onu veliku kuvertu sa baloncicima iznutra > Mislim da su u knjižarama jeftinije nego na pošti ;) U 'Narodne novine' još jeftinije. ;)
2019 11 01