Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepostivanje pravila

> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/viktoriavlainic-273733 > Duple povratne koje nisu dozvoljene > Vecina povratnih sa novih profila.kojima ona nije ostavila povratnu > Po mom misljenju to su sve njeni lazni profili > Koja je svrha toga? > Prijaviti adminu ili? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4a9e510c2930d3f6f1d4617d402cf736.jpg) To je mami i sestri prodala ili? Hhahah kud ovaj svijet ide
2019 11 12
😂😂😂
2019 11 12
Profilima sa nula povratnih nije ostavila recenziju.i ti profili su je ocijenili i kao kupca i kao prodavača .u najmanju ruku cudno .ali protiv pravila sto posto jer su mogli kupiti ,ali sta su joj prodali ?vidimo da nemaju artikala?
2019 11 12
Da sam ja admin sigurno bi bila blokirana!
2019 11 12
macke stanite u red, krenula je razmjena povratnih za upise na temi <3 broj povratnih raste, broj postova na temi pada. slucajno, dakako.
2019 11 12
Ups, nestalo nekih 40 pozitivnih u roku keks :P :P
2019 11 12
> katarinamartina: > > kozmetika88: > > > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih > > sto je protiv pravila > Ne možemo sa sigurnošću tvrditi da ima 'hrpu' lažnih povratnih. Toliko o tome da povratne nisu lazne Obrisano je 50 laznih povratnih
2019 11 12
> kozmetika88: > Toliko o tome da povratne nisu lazne > Obrisano je 50 laznih povratnih nisu sve. :')
2019 11 12
> cipelitza: > > kozmetika88: > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > Obrisano je 50 laznih povratnih > nisu sve. > :') Znam ima jos one s istim prezimenom to su jos 4 di je kraj ocekujem napredak nakon ovog debakla
2019 11 12
> kozmetika88: > > cipelitza: > > > kozmetika88: > > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > > Obrisano je 50 laznih povratnih > > nisu sve. > > :') > Znam > ima jos one s istim prezimenom > to su jos 4 > di je kraj > ocekujem napredak nakon ovog debakla ne mislim na dobivene :D
2019 11 12
> cipelitza: > > kozmetika88: > > > cipelitza: > > > > kozmetika88: > > > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > > > Obrisano je 50 laznih povratnih > > > nisu sve. > > > :') > > Znam > > ima jos one s istim prezimenom > > to su jos 4 > > di je kraj > > ocekujem napredak nakon ovog debakla > ne mislim na dobivene :D Primjetila sam i onu za pomoc i dobro zalaganje ali jos nije uzvracena
2019 11 12
> kozmetika88: > > cipelitza: > > > kozmetika88: > > > > cipelitza: > > > > > kozmetika88: > > > > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > > > > Obrisano je 50 laznih povratnih > > > > nisu sve. > > > > :') > > > Znam > > > ima jos one s istim prezimenom > > > to su jos 4 > > > di je kraj > > > ocekujem napredak nakon ovog debakla > > ne mislim na dobivene :D > Primjetila sam i onu za pomoc i dobro zalaganje > ali jos nije uzvracena A vidim da je nekima ona uzvracala po 2 povratne.Ne misim na prozvanu s teme nego na pomoćnicu.🙊
2019 11 12
Nemogutje! 🤣
2019 11 12
> cipelitza: > Nemogutje! 🤣 Mogutje,mogutje.Nije ni čudo što je branila drugu stranu.To radi na svakoj temi u kojoj sudjeluje.
2019 11 12
Evo završila nam je i među tjednim najaktivnijim korisnicama. Zasluženo! Recite što god hoćete :')
2019 11 12