Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepostivanje pravila

> InesLagancic: > Evo završila nam je i među tjednim najaktivnijim korisnicama. Zasluženo! Recite što god hoćete :') Ruku na srce i bila je najaktivnija😂😂😂
2019 11 12
Cure,što napraviti i kome se javiti kad uplatis a ne dobiješ artikal, i cura se više ne javlja? Hvala
2019 11 12
> Jasmina42: > Cure,što napraviti i kome se javiti kad uplatis a ne dobiješ artikal, i cura se više ne javlja? > Hvala Prvo ostaviš negativnu,većinom se nakon nje brzo jave.Otvoriti temu na forumu i u naslovu staviti ime i prezime prodavačice.Ostaviti iban na koji ste uplatili i dobro je staviti prepisku razgovora da se vidi o čemu se radi.
2019 11 12
Toliko truda i sad jadna morala obrisat 50 povratnih..pih..
2019 11 12
> Boston: > > Jasmina42: > > Cure,što napraviti i kome se javiti kad uplatis a ne dobiješ artikal, i cura se više ne javlja? > > Hvala > Prvo ostaviš negativnu,većinom se nakon nje brzo jave.Otvoriti temu na forumu i u naslovu staviti ime i prezime prodavačice.Ostaviti iban na koji ste uplatili i dobro je staviti prepisku razgovora da se vidi o čemu se radi. Hvala ti. Pričekat ću još danas, pa ću onda morati to napraviti.
2019 11 12
> Boston: > > cipelitza: > > Nemogutje! 🤣 > Mogutje,mogutje.Nije ni čudo što je branila drugu stranu.To radi na svakoj temi u kojoj sudjeluje. Kako jadno. Jadnije ne može biti.
2019 11 12
> kozmetika88: > > cipelitza: > > > kozmetika88: > > > > cipelitza: > > > > > kozmetika88: > > > > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > > > > Obrisano je 50 laznih povratnih > > > > nisu sve. > > > > :') > > > Znam > > > ima jos one s istim prezimenom > > > to su jos 4 > > > di je kraj > > > ocekujem napredak nakon ovog debakla > > ne mislim na dobivene :D > Primjetila sam i onu za pomoc i dobro zalaganje > ali jos nije uzvracena Naravno da će od mene biti uzvraćena. Pošteno sam, kao i sve do sada, uplatila, a kada preuzmem robicu, ostaviti ću povratnu. Za moj novac mogu kupiti što želim, ne trebam ničiju suglasnost. Ne donosi ad-hoc zaključke!
2019 11 14
> kozmetika88: > > cipelitza: > > > kozmetika88: > > > Toliko o tome da povratne nisu lazne > > > Obrisano je 50 laznih povratnih > > nisu sve. > > :') > Znam > ima jos one s istim prezimenom > to su jos 4 > di je kraj > ocekujem napredak nakon ovog debakla Evo i negativne su joj obrisane ali one 4 još uvijek stoje..
2019 11 14
> InesLagancic: > > Znam > > ima jos one s istim prezimenom > > to su jos 4 > > di je kraj > > ocekujem napredak nakon ovog debakla > Evo i negativne su joj obrisane ali one 4 još uvijek stoje.. Jos ce na kraju biti najuzornija krpicarka po meni je trebala biti blokirana otvorit 25 laznih profila i ostavit si 50 povratnih ako to spada u normalne stvari,onda vise nemam sto reci a ima jos onih koji ostavljaju duple povratne i isto tako dobivaju duple povratne
2019 11 14
1 2 3 4