Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepostivanje pravila

> PretrpaniOrmar: > ajd da priupitam nešto - u zadnje vrijeme (zadnjih tjedan dana točnije) mi se mahom javljaju profili sa nula povratnih...ono, da je jedan ne bi ništa rekla - al evo danas već treći (?) :| > dugo sam tu, ali samo sam kao kupac nagrabusila do sada....na šta da obratim pažnju da me netko ne zezne kao prodavača? > jbg sad me već malo frka :| Ja samo inzistiram da mi takve prodaje (ako do njih dođe ) budu poslane isključivo na ime i prezime onog čija uplata mi je sjela. Uopće ne želim riskirati da mi rade cesije/asignacije pa da poslije mene netko ko nije dobio pošiljku razvuče po forumu :s
2019 11 12
> kozmetika88: > Ja imam fobiju kad mi se takvi jave > od takvih je rijetko tko kupac Nema pravila. Kao prvo, svi smo počeli od nule. Drugo, netko otvori profil, jer vidi nešto što mu se se sviđa, nakon toga možda kupi još nešto nakon par dana ili par mjeseci, a možda više nikada. Imala sam kupaca sa 0 povratnih, nisu mi ostavile povratnu, napisale u inbox da su super zadovoljne. To mi je ipak bitnije od povratnih. Koliko vidim, cura koju prozivate prodala je i korisnicama sa više povratnih i nije ih prevarila. A sad, replike tipa..nije u tome poanta, nije to tema, nebitno.
2019 11 12
znam da smo svi krenuli od 0 povratnih, ali kao što je netko rekao ne osjećam se nelagodno jer su stvarno muljaže u zadnje vrijeme zaista procvjetale ovdje....a ne da mi se da me netko rasteže po forumu zbog gluposti.... @magieli to je super ideja :")
2019 11 12
> katarinamartina: > Koliko vidim, cura koju prozivate prodala je i korisnicama sa više povratnih i nije ih prevarila. A sad, replike tipa..nije u tome poanta, nije to tema, nebitno. > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih sto je protiv pravila drago mi je da zenska nije lopov i prevarant i tako ovdje ima previse takvih cemu lazne povratne svi smo poceli sa 0 povratnih
2019 11 12
> kozmetika88: > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih > sto je protiv pravila Ne možemo sa sigurnošću tvrditi da ima 'hrpu' lažnih povratnih.
2019 11 12
> katarinamartina: > > kozmetika88: > > > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih > > sto je protiv pravila > Ne možemo sa sigurnošću tvrditi da ima 'hrpu' lažnih povratnih. Kako onda od svake krpičarke ima povratnu kao kupac i prodavač.Baš svaka od njih je i kupila i prodala isti dan njoj.Malo čudno,ali dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje.Zato imamo forum da se iznesu različita mišljenja.Jedino na svakoj temi u kojoj ste učestvovali Vaše mišljenje je bilo kontra svih drugih mišljenja.Ovo je očito da je muljaža sa povratnim.
2019 11 12
> Boston: > > katarinamartina: > > > kozmetika88: > > > > > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih > > > sto je protiv pravila > > Ne možemo sa sigurnošću tvrditi da ima 'hrpu' lažnih povratnih. > Kako onda od svake krpičarke ima povratnu kao kupac i prodavač.Baš svaka od njih je i kupila i prodala isti dan njoj.Malo čudno,ali dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje.Zato imamo forum da se iznesu različita mišljenja.Jedino na svakoj temi u kojoj ste učestvovali Vaše mišljenje je bilo kontra svih drugih mišljenja.Ovo je očito da je muljaža sa povratnim. Ne, nije na svakoj temi moje mišljenja kontra. A vi 'anđeo' predlažete odmah blokirati curu. Na temu muljaža bi se dalo na dugačko i široko. I ne replicirajte mi. Točka! I da, baš će od nje moja frendica koja curku poznaje, kupiti nešto što već dugo traži, a nije našla. Nebitno, ali eto, tek toliko..i tako to..
2019 11 12
Kako sam već gore navela svatko ima pravo na svoje mišljenje.Moje je jasno-ovo je za blok.Mogu i ublažiti mišljenje admin treba izbrisati sve duple povratne.
2019 11 12
> katarinamartina: > > Boston: > > > katarinamartina: > > > > kozmetika88: > > > > > > > Prozvana je iz razloga sto ima hrpu laznih i duplih povratnih > > > > sto je protiv pravila > > > Ne možemo sa sigurnošću tvrditi da ima 'hrpu' lažnih povratnih. > > Kako onda od svake krpičarke ima povratnu kao kupac i prodavač.Baš svaka od njih je i kupila i prodala isti dan njoj.Malo čudno,ali dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje.Zato imamo forum da se iznesu različita mišljenja.Jedino na svakoj temi u kojoj ste učestvovali Vaše mišljenje je bilo kontra svih drugih mišljenja.Ovo je očito da je muljaža sa povratnim. > Ne, nije na svakoj temi moje mišljenja kontra. A vi 'anđeo' predlažete odmah blokirati curu. Na temu muljaža bi se dalo na dugačko i široko. I ne replicirajte mi. Točka! > I da, baš će od nje moja frendica koja curku poznaje, kupiti nešto što već dugo traži, a nije našla. Nebitno, ali eto, tek toliko..i tako to.. ovo-"ne replicirajte mi" je interesantno mada bi ja tu stavila uskličnik da se naglasi važnost te rečenice. Da, meni ovo pari muljavina, no odlično ako je obratno i ako je "sve super prošlo"
2019 11 12
🤣🤣🤣
2019 11 12
alergična sam na zapovjedni ton.... :s ("Ne replicirajte mi. Točka!") ...netko očito ne razumije osnovni smisao foruma.... :s
2019 11 12
Superr x-) O Bože, "ne replicirajte mi", teško dolazim sebi nakon što ovo pročitah. Ne replicirajte na forumu, nikako, posebno ne kad su stvari očite. Ali ako frendica moje frendice kod ove prodavačice pronalazi ono što od pamtivijeka traži i ne nalazi, onda ta prodavačica može biti samo cvijeće i ništa drugo. Samo nek sve supeRR prođe.
2019 11 12
Ajme svaka čast ko je ovo skužio. Ovo su već muljaže level pro. Moš mislit kako su joj korisnice ostavljale povratne sve u razmaku od par minuta
2019 11 12
Ja se ne služim tim mudrostima da zamolim mamu,sestru,frendicu...da pošalju upit nakon mene i pitaju za sniženje koje Vama nije odobreno a nekome drugom je.Tako isto nisam toliko snalažljiva da poduplam svoje povratne kao gore navedena radi koje je otvorena ova tema.Moje su zarađene sa puno truda kao i većine nas ovdje na krpicama.Bez obzira na ove epitete koje sam ovdje navela a možda ih nemam i dalje se smatram inteligentnom,poštenom i nikako naivnom.
2019 11 12
> vedranapv: > 80-tak povratnih u malo više od mjesec dana, svaka čast ;) > čak i rodbina, vjerojatno i u istoj kući kupuje kod nje ,:) x-) x-) x-)
2019 11 12