Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tretinoin, Retin A krema

Bok curke, može li se u naslovu navedena krema (0,05%) kupiti u nekoj privatnoj ljekarni u Zagrebu ili mora na recept baš? Naime, od kad sam prestala piti pilule (u veljači još), lice mi je prepuno začepljenih pora, probala salicilnu, probala glikolnu, probala kozmetičarku, probala prirodne stvari, ništa pomoglo nije, ovo mi je zadnja opcija prije dermatologa, pa ako postoji negdje ta krema bez odlaska doktoru bilo bi mi super :)
2019 11 12
Ima na iherbu, ali ja bez dermatologa to ne bi koristila.
2019 11 12
Probajte od La Roche Posay- Redermic R kremu. Mene je ta krema spasila.
2019 11 12
> ivana.druskovic: > Probajte od La Roche Posay- Redermic R kremu. Mene je ta krema spasila. Meni se je od ove kreme užasno počelo ljuštiti lice i peckati me :-(
2019 11 12
> IrenaAR: > > ivana.druskovic: > > Probajte od La Roche Posay- Redermic R kremu. Mene je ta krema spasila. > Meni se je od ove kreme užasno počelo ljuštiti lice i peckati me :-( Vidite kako je to individualno :") Meni je izvrsna krema. Pa sam podijelila svoje oduševljenje.
2019 11 12
Tret ide isključivo na bijeli recept, neki doktori opće prakse ih prepisuju, ali moj savjet je da prvo odeš dermatologu. Ako ga ipak nabaviš preko doc o.p. pazi kako ga koristiš, isključivo na suho lice, suhih ruku i za početak samo 1x tjedno, nakon mjesec-dva pređeš na svaki 6. dan i tako postepeno smanjuješ razmak između korištenja. Ne nanositi ga oko područja očiju, usana i nosa i pazi na hidrataciju. Da se ne bi koža ljuskala treba ti stvarno dobra njega.
2019 11 12
Retin a iskljucivo ide na recept. I kosta nekih 90ak kuna, meni su morali narucivati u ljekarni iz Belgije jer uopce nemaju toga. Odite dermatologu da vam objasni kako koristiti kremu i da vam odredi koju jacinu trebate. Ja je koristim, i super jer ali morate biti spremni na to da se koza peruta i da to izgleda lose prvih par dana. Ali ubija najvece pristice, smanjuje bore i uklanjana crvene oziljke. Super je
2019 11 13
> IrenaAR: > > ivana.druskovic: > > Probajte od La Roche Posay- Redermic R kremu. Mene je ta krema spasila. > Meni se je od ove kreme užasno počelo ljuštiti lice i peckati me :-( poanta retinola je ljustenje koze. ona uklanja prvi sloj koze tako da nova mlada koza moze rasti. ako se to ne događa, krema ne djeluje
2019 11 13
> traplord: > > IrenaAR: > > > ivana.druskovic: > > > Probajte od La Roche Posay- Redermic R kremu. Mene je ta krema spasila. > > Meni se je od ove kreme užasno počelo ljuštiti lice i peckati me :-( > poanta retinola je ljustenje koze. ona uklanja prvi sloj koze tako da nova mlada koza moze rasti. ako se to ne događa, krema ne djeluje Ne znam ali meni se je to toliko užasno ljuštilo, crvenilo i peklo da nisam mogla danima tj. tjednima nosit nikakvu šminku a kožu sam jedva kroz koji mjesec povratila u neko "normalno" stanje
2019 11 13
> traplord: > poanta retinola je ljustenje koze. ona uklanja prvi sloj koze tako da nova mlada koza moze rasti. ako se to ne događa, krema ne djeluje Ljuštenje kože je znak da se retinol koristi pogrešno. Uz pravilnu njegu i polako uvođenje moguće je eventualno perutanje kože, crvenilo i lagana osjetljivost kože koje prođe za dan-dva. Bitno je znati da postoje razni oblici i jačina retinola - retinoidi, retinol, tretinion. Ovo kaj Irena opisuje je vjerojatno neka alergijska reakcija, sumnjam da LRP ima neki veliki % retinola jer to nije dozvoljeno. Uz tret SPF 50 je OBAVEZAN cijelu godinu.
2019 11 13
Retin A krema - http://ibright.lv/retinaus.htm iskreno PREPORUČAM svakome!
2020 12 16
Zanima me gdje kupiti tretinoin u RH?
2020 12 19
sona je slična
2020 12 28
> LeSock: > Ima na iherbu, ali ja bez dermatologa to ne bi koristila. Možeš mi molim te zalijepiti link,jer ja na iHerbu ne mogu naći tretinon
2021 02 17
> eleand: > Retin A krema - http://ibright.lv/retinaus.htm iskreno PREPORUČAM svakome! Lp, vi ste naručivali sa te stranice? Možete mi reći tko je proizvođač,jer ne piše u opisu,hvala
2021 02 17
1 2