Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA ADRIJANA BABIĆ

> LadyLS: > Nema smisla ostaviti negativnu a ima smisla otvarati temu na forumu, besmislica. Ako stranica funkcionira po principu kada dodje do suradnje bila ona pozitivna ili negativna ostavlja se ocjena. Vec par god unazad citam kako nekolicina cura na forumu prati i pomaze u ovakvim situacijama i na kraju se ta pomoc nebi cijenila. Ma nek vas varaju ako ste line pogledat crnu listu i provjerit podatke. Nisam "lina" provjeriti crnu listu nego je nije bilo na crnoj listi....a Bože dragi, svi smo počeli bez ijedne pozitivne ocijene...tako sam mislila za dotičnu da je nova....ostavila sam joj negativnu....
2019 11 16
> NIMAMA: > > LadyLS: > > Nema smisla ostaviti negativnu a ima smisla otvarati temu na forumu, besmislica. Ako stranica funkcionira po principu kada dodje do suradnje bila ona pozitivna ili negativna ostavlja se ocjena. Vec par god unazad citam kako nekolicina cura na forumu prati i pomaze u ovakvim situacijama i na kraju se ta pomoc nebi cijenila. Ma nek vas varaju ako ste line pogledat crnu listu i provjerit podatke. > Nisam "lina" provjeriti crnu listu nego je nije bilo na crnoj listi....a Bože dragi, svi smo počeli bez ijedne pozitivne ocijene...tako sam mislila za dotičnu da je nova....ostavila sam joj negativnu.... Sve to stoji, oke nema je na crnoj listi al onda kad ste vec otvorili temu objasnite situaciju i stavit ce je se na crnu listu ima netko tko se s tim bavi, plus lupit negativnu al vi ste napisali da vam to nece vratit lovu pa cek koji je smisao teme onda?
2019 11 16
1 2