Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najbolja stvar koju ste kupile na Krpicama

(moja prva otvorena tema, ako je bilo, ispričavam se) ne kupujem baš super često, ali bilo je dobrih kupovina ovdje. najbolja: ne sjećam se više od koje korisnice sam to kupila, davno je bilo, a radilo se o bijelom boleru od skaja s kratkim rukavima. ne znam da li je bio nov, ali stanje je bilo kao novo...za samo 50kn. Obožavala sam ga nositi ljeti na posao na haljine bez rukava. I nažalost, ovo ljeto se počeo runiti na ovratniku i morala sam ga baciti. Voljela sam ga i zato što takav ni približan komad nikad nisam vidjela u trgovini
2019 11 19
Nove novcate marte za oko 250 kn. (bile su ispod 200 kn, ali sam ja inzistirala na slanju pouzećem/hp ekspresom jer korisnica nije imala povratnih i tu je puno novaca otišlo na poštarinu) DiCaprio kaput, kao novi, 100 kn. Ornament topla jakna. Tu je bila u pitanju zamjena za neke moje hlače. Rowenta pegla za kosu, za peglanje suhe i mokre kose. 50 kn s poštarinom. Bilo je još super ulova, ali ovo mi je prvo palo na pamet jer su to stvari koje sam platila kikiriki, a nošene/korištene su maksimalno.
2019 11 19
Mijenjala sam se za crnobijelu končastu majicu Esmara.Volim ju nositi.I volim se mijenjati za dječje stvari.Kupila sam i dječje papuče Froddo i jako sam zadovoljna.
2019 11 19
> RocknRoll: > Nove novcate marte za oko 250 kn. (bile su ispod 200 kn, ali sam ja inzistirala na slanju pouzećem/hp ekspresom jer korisnica nije imala povratnih i tu je puno novaca otišlo na poštarinu) > DiCaprio kaput, kao novi, 100 kn. > Ornament topla jakna. Tu je bila u pitanju zamjena za neke moje hlače. > Rowenta pegla za kosu, za peglanje suhe i mokre kose. 50 kn s poštarinom. > Bilo je još super ulova, ali ovo mi je prvo palo na pamet jer su to stvari koje sam platila kikiriki, a nošene/korištene su maksimalno. joj super!!!!
2019 11 19
Jedne čizmice za sina, ne sjećam se cijene, novi ruksak za 1/3 cijene u trgovini i svi unikatni personalizirani radovi koje sam uzimala od raznih krpičarki, cure su stvarno kreativne :-)
2019 11 19
Bilo je jako lijepih suradnji. Jednom sam kupila novu bluzu za svega 25kn. Pa onda novu torbu za 50kn i prodavačica mi pošalje kao poklon još jednu torbu. Jako me razveselila :") A bilo je tu i raznih parfemića po stvarno povoljnim cijenama. Imam i jednu bluzu kupljenu ovdje 2014.god. i još uvijek izgleda kao nova, obožavam ju nositi, a kupila ju za 30kn :)
2019 11 19
Najdraza kupnja mi je bio Esprit sat kupljen prije godinu dana nosim ga svaki dan,jednostavno sam odusevljena :)
2019 11 19
Bilo je dosta stvari koje sam kupila nove nošene, a ispod cijene ,ali najviše me razveselilo kad mi je kćer bila presretna sa jaknom koja je bila kao nova a koštala sa poštarinom 50kn.Isto tako se nadam da sam ja usrećila svoje kupilice...
2019 11 19
http://2.bp.blogspot.com/-rXcEn9PPeJ8/TuN2rFGaFcI/AAAAAAAAAyk/-WT40t6CHVc/s1600/Ying+Yang+2.JPG ove bez Zara čizmice... lovila ih godinama, i uspjela ih nac prije par god... nema veze sto su jedan broj vece x-) x-) x-)
2019 11 19
Nosena kozna jakna za 100 kn,kupila sam novu kasnije,nije joj ni blizu po kvaliteti i topli sivi kardigan iz kojeg najradje ne bih izlazila za 45 kn.Rado se sjecam i suradnji.
2019 11 19
Za divno čudo najdraža i najbolja stvar s krpica, koju sam čak u zamjeni dobila, je jedan Women'secret grudnjak x-) Savršeno stoji, savršena veličina, boja, kroj, doslovno sve, i nakon njega više ni u trgovinama nisam našla bolji grudnjak od tog ,:) A osim njega i majica s Lord Ganeshom koju je cura kupila kad je vodila turu po Aziji (što me osim samog Ganeshe još više privuklo kupnji), a materijal toliko kvalitetan da je i nakon hrpe puta što sam ju nosila i dalje savršen kao i slika Ganeshe.. mislim da je nekih 80kn bila ali sad kad znam kakva je dala bi i još toliko x-)
2019 11 19
Dobro večer,drage dame. Ako kupujem većino za kćeri. Ali sam kupila za sebe divan kaputić novi s etiketom, za male novce. Trenirku , nađe se tu svega , samo treba tražiti divnih cura ima ima tu na našim krpicama . :") :")
2019 11 19
Evo malo sam pregledala arhivu svojih suradnji i sve jedna bolja od druge, ali ovo je neki moj top 5: 1. Suradnja sa "subwaysurf", 2015. kupljen epilator za 100 kn, korisnica mi od sebe još poslala majicu i papučice, još dan danas ga koristim, a papučice i majicu sam nosila zaista dugo dugo! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/06603cab9cb0ab376549e4888f95c9bc.jpg) 2. Suradnja sa "anamarijaa", 2015. kupljena potpuno nova kožna jakna i torba za po 15 kn/komad + dobila još jednu torbicu na poklon (na kraju je sve bilo prosljeđeno jednoj mojoj divnoj prijateljici koja mi je pomogla u teškim trenucima) -> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bc4d9f8b7f92ea2e4ee0dfd18303a666.jpg) 3. Ponovljena suradnja sa "daisy12345", 2015. kupljena pamučna crna majica za male novce i od sebe mi žena poslala crnu svečanu haljinu sa ogromnim metalnim diskom i još jednu koju sam dalje mijenjala. Ovo dvoje me još služi, moje najsvečanije krpice u mom ormaru -> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/af8519a34b66d99f6691d5ee14d57fa6.jpg) 4. Suradnja sa "ivanad24", 2015. kupljena ogromna šarena torba za nekih 20ak kn koju sam nosila doslovno dok se nije krenula raspadati, iznutra i izvana hehe, roba joj je bila extra -> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64e44eefae8464888cd06611837b4294.jpg) 5. Suradnja sa "girl333", 2015. kada sam na aukciji za 10ak kn osvojila mini torbicu-novčanik koju i dan danas koristim za spremanje vanjske memorije i vučem je kuda god idem (nemam pojma gdje je završila ova bijela sa cifovima) -> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/abfd64619eb26ca40e600aab24f59b63.jpg)
2019 11 19
Kakve odlicne suradnje, bas vas je zanimljivo za citati. Definitivno inspirira za kupovanje.
2019 11 19
> JollyJo: > Kakve odlicne suradnje, bas vas je zanimljivo za citati. > Definitivno inspirira za kupovanje. U mom slučaju izdvojene su samo kupnje, bez zamjena, a njih imam još više... Šteta što se više ne vide fotografije u mojim povratnima, a postojale su. Ove su sa moje vanjske memorije, pa su ostale sačuvane. Svaku suradnju dokumentiram, da ne bude belaja kasnije, a drago mi je što su ostale, nekih stvari više nema, ali uspomene ostaju.
2019 11 19
1 2