Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dermatitis

> MAĆA41: > Drago mi je čuti razne savjete. Mene zanima ima li itko preporuku za šampon kod seboreičnog dermatitisa? > Probala sam već puno, puno toga, šampone iz ljekarne, iz slobodne prodaje i od prirodnih sastojaka....za sad ne nalazim rješenje :( > Svaki savjet je dobrodošao. Ducray sampon iz ljekarne...cca 130 kn.Vrijedi svake kune,nakon prvog koristenja povlace se simptomi.Moj je sin imao rane na glavi od cesanja,ovo mu je bio melem na ranu.U pocetku se pere kosa dva puta tjedno,poslije jednom tjedno s tim samponom.Izmedu ako imate potrebu perete nekim blagim .Probajte ,stvarno se isplati dati svaku kunu za njega👍
2019 11 21
> Natalija77: > > MAĆA41: > > Drago mi je čuti razne savjete. Mene zanima ima li itko preporuku za šampon kod seboreičnog dermatitisa? > > Probala sam već puno, puno toga, šampone iz ljekarne, iz slobodne prodaje i od prirodnih sastojaka....za sad ne nalazim rješenje :( > > Svaki savjet je dobrodošao. > Ducray sampon iz ljekarne...cca 130 kn.Vrijedi svake kune,nakon prvog koristenja povlace se simptomi.Moj je sin imao rane na glavi od cesanja,ovo mu je bio melem na ranu.U pocetku se pere kosa dva puta tjedno,poslije jednom tjedno s tim samponom.Izmedu ako imate potrebu perete nekim blagim .Probajte ,stvarno se isplati dati svaku kunu za njega👍 Molim vas napišite mi točan naziv šampona...već sam neke iz njihove linije isprobala, ali mi nisu pomogli. Hvala unaprijed!
2019 11 22
> SaraKedavra: > > MAĆA41: > > Mene zanima ima li itko preporuku za šampon kod seboreičnog dermatitisa? > > Probala sam već puno, puno toga, šampone iz ljekarne, iz slobodne prodaje i od prirodnih sastojaka. > suosjećam! Valjda sam ih 100 probala i sve gore od goreg, jedino prokletinja od head&shouldersa. Prešla sam u 6.mj na Natura Siberica protiv peruti i O-BO-ŽA-VAM! Prvo dođe razdoblje prilagodbe jer je to šampon bez sulfata, alkohola i silikona...malo se masti kosa, perut se pojavi, ali treba izdržati mj dana. No tjeme ne svrbi i nema onih plikova od SD-a. Tu i tamo( jednom mjesečno, možda 2) operem s asebonom, ali on mi je prošli put baš osušio tu kritičnu točku na tjemenu : / Ali 2 pranja Natura Sibericom i taj dio se smirio. > Uz to, izbacila sam i sve te prokletinje( silikone, parabene, alkohole...) iz regeneratora, maski i ostalih preparata. Preporukice :D Molim i vas da mi napišete točan naziv šampona Natura Siberica koji koristite? Hvala unaprijed.
2019 11 22
Meni je odličan šampon od Neema-Mala od lavande...
2019 11 22
1 2