Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Migrene-pomoć

> LeSock: > Onaj tko je "in touch" sa svojim tijelom će osjetiti kad se sprema napadaj migrene (ako imate migrene s aurom nemreš fulati da stiže). Ako onda popijete šumeći aspirin/andol/lekadol šanse su 99% da do napadaja neće doći ili će se manifestirati samo kao lagana smušenost i glavobolja. Ja popijem dva brufena i do migrene ni ne dode...zapocne sa aurom i tu se zaustavi.Kad sam je prvi put dobila mislila sam da imam mozdani udar...
2019 11 21
Pozz,imate li mozda koga za preporuciti za masazu u Zg?...ja imam probleme kao i vi ,osjecam da mi problemi proizlaze iz vratnih zila.Sva sreca imala sam samo dvije migrene na ljetovanju prije dvije godine,ali od tad me cesto muce glavobolje popracene mucninama s kojima se probudim i bolovima u vratu.Glavobolja mi potraje cijeli dan i nikakva mi tableta za bol ne pomaze.Kod drugih uzroka glavobolje da ....
2019 11 21
Kod mene nisu dijagnosticirane migrene, ali su uzasni bolovi praceni mucninama.. EEG nalaz nije dobar, no kako kazu doktori, zivi se s tim. Da skratim, kod mene pomaze puno vode. Prije sam pila jako malo vode, gotovo nista i imala glavobolje gotovo svaki dan. Sad pijem po 2-3 l dnevno i rijetko kad me boli. Eto, srry na upadanju, jos jednom napominjem da nije migrena, ali mozda se nade netko tko ima karton kod neurologa kao i ja, zbog jakih glavobolja...
2019 11 21
Ja nisam iz Zagreba pa zato ne znam dobrog masera tamo, ali tko je spreman potegnuti do petrinje ili već živi ovdje Beauty centar Natali. Masaža leđa 70kn što je zapravo prilično jeftino u usporedbi s ostalim cijenama za koje sam čula. Nema veze što nije migrena, glavobolja je općenito gadna stvar. Drago mi je što vam voda pomaže. Možda ima veze s niskim tlakom ako ga imate? Samo nagađam, sretno dalje :)
2019 11 21
Imam migrene već 14 godina, znači mučnina, strašna glavobolja u području čela, probada me u očima,vezana za hormone. Nakon trudnoće migrene su se pogoršale. Neurolog mi je prepisao Zomig i mogu reći da šljaka u 80 posto napadaja, tako da jedino to otprilike pomaže. Ležati, piti Iso sport i jesti krekere, meni pomaže:) Teško je s tim živjeti, tko ne zna ima sreće...
2019 11 21
Da se i ja priključim... 😂 Ja ju imam već 15godina 🤯, već sam milijun puta mislila desno oko izvaditi koliko se raspada i puca kad ju dobijem.. To su bolovi, nezamislivi.. 😞, radije bih rodila.. I gotovo, ali ovo nije prestajalo mučilo me danima.. Također u trudnoćama nisam imala ali nakon porođaja odmah se vratila. Pila sam ispočetka prvih 5 god maxalt tablete, i onda sam postala valjda imuna na njih, jedan dan sam od muke uzela dvije,pa sam dobila sve nuspojave koje su bile doslovno kao da umirem. Tako da ih više ne pijem. Otada sam pila sve i svašta, isprobavala, čak mi je jedno vrijeme pomagao andol effect u vrećici, ali i to je bilo kratkog vijeka. Uglavnom.. Prije par dana bila sam kod neurologa pa mi je prepisala relpax tablete, još ih nisam probala pa ne znam da li će pomoći. Sve moguće pretrage i magnet sam odradila, i sve je uredno.
2019 11 21
Kod mene je glavni okidač stres, glad i na kraju sam skužila antibebi pilule.. Njih sam prestala piti prije par mj jer sam skužila da mi se dugo vremena migrena počela vezati za menstrualni ciklus.. Znači dva ili tri dana prije ju dobijem i do drugog dana menstruacije ne prestaje.. Tako da sam prestala piti te pilule.. Konkretno kod mene su bile u pitanju Belara tablete. I sad migenu imam recimo jednom u dva mjeseca većinom zbog stresa. Tako da ako netko od vas pije amtibebi pilule probajte prestati, možda pomogne..
2019 11 22
Ima nas vidim dosta s tim problemom, pa znamo kako je to.. Jer onaj tko to nema nikad neće znati (hvala Bogu naravno) kakva je to podmukla i odvratna bol... Sretno svima u ublažavanju boli, ako netko ima još kakav savjet, bit će mi drago čuti.. Ovo s vratom sam i ja skontala, nekad kad me boli pa okrećem glavom i ako dobro "škljocne" kao da se nešto otvori i ja odmah progledam.. Ali dosad nisam išla na masaže, možda bih trebala..
2019 11 22
Mukica2212 Upravo to, tko ne zna ima sreće :D Nina87t Hahah usporedba je sve, makar rodiš i gotovo, a ovo traje i traje...pa plus mučnina, povraćanje, vrtoglavica.. I meni se također veže uz menstrualni ciklus tako da sam sigurna da i hormoni imaju ulogu. Antibaby pilule same po sebi znaju izazivati nuspojave pa tako i jaku glavobolju i tko god primijeti da ima tu nuspojavu mora odmah prestati piti te tablete. Tako mi je gin rekla kad sam pila Rosanelle. One su mi izazvale još jače i češće migrene koje nisu prestale ni nakon prestanka uzimanja tih pilula do evo sad kad sam otkrila da mi pomažu masaže. Također sam davno prije pročitala da se tablete protiv bolova ne smiju uzimati za vrijeme trajanja aure nego samo poslije jer ako se uzimaju tijekom može doći do možanog udara. Ne mogu reći je li to 100% istina, ali navodno su ljudima tako rekli njihovi neurolozi. Uglavnom, pridružujem se lijepim željama i samo istražujte dok ne nađete što vam pomaže. Istina, traganje može trajati i godinama ali svakako se isplati.
2019 11 22
1 2