Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Krema za tamne podočnjake

Muku mučim s podočnjacima cijeli život, još kao dijete. Probala sam hrpu krema, no nijedna mi nije nešto posebno pa trebam preporuku Znači nije mi bitno da bude protiv bora i vrećica ispod očiju nego isključivo da posvijetli tamne kolutove Super mi je Ordinary Coffein, ali on je za podbuhlost pa mi nije efikasan. Čula sam da je shea maslac super, a gledam sad Vichy, Eucerin, pa da ne bacim baš 200 kn u vjetar
2019 11 21
Nema takve koja će ukloniti podočnjake, pomiri se s njima i furaj dalje 😎
2019 11 21
Potpisujem LeSock. Samo redovito hidratiziraj i njeguj to područje da uz tamne kolutove ne bi prerano dobila bore :D
2019 11 21
Nešto sa C vitaminom, po mogućnosti preko 20% C vitamina, jedini izbjeljuje kožu i preko toga hidratantnu kremu za oči.
2019 11 22
To je jako osjetljivo područje i koža je tanka, ako je urođeno teško da će otići kao što cure kažu. Nađite si dobar korektor za prikrivanje i to je to, i redovno njegujte kožu, više ne možete
2019 11 22
> vedranapv: > Nešto sa C vitaminom, po mogućnosti preko 20% C vitamina, > jedini izbjeljuje kožu i preko toga hidratantnu kremu za oči. Koristim c vitamin, ali ne na području oko očiju, mislite da se smije koristiti i za to?
2019 11 22
Naravno, ako vam nije baš preosjetljiva koža, meni odgovara, nemam nikakve loše reakcije Možete pokušati stavljati svaki drugi dan ili večer, i po mogućnosti neki organski proizvod.
2019 11 22
Javim sutra jesam li se spržila 😉
2019 11 22
> TinTina987: > > vedranapv: > > Nešto sa C vitaminom, po mogućnosti preko 20% C vitamina, > > jedini izbjeljuje kožu i preko toga hidratantnu kremu za oči. > Koristim c vitamin, ali ne na području oko očiju, mislite da se smije koristiti i za to? ako je proizvod formuliran za podrucje oko ociju i pise da se smije onda je u redu, ako pise da treba izbjegavati podrucje oko ociju (moj vitamin C ne smije ici blizu oci) onda ni slucajno ne stavljati i kao sto su svi rekli ako su podocnjaci tu od djetinjstva ne postoji krema koja ce ih posvijetliti jer su genetski, mozda i jos neki dodatni uzroci u kombinaciji. jedina stvar koja ce smanjiti njihovu pojavu su, nazalost fileri/laseri, ovisno o vrsti podocnjaka
2019 11 25