Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Muke po crnim trapericama

Evo ja imam brdo crnih traperica razlicitih brendova i nikad nisam sa nijednima imala takav problem, ja ih okrenem naopako i perem sa tekucim deterdjentom Pervol za crni ves, to koristim godinama i uvijek na 30 stupnjeva max, a ovo bojanje odjece ne preporucujem nikome jer moja prijateljica to je napravila sa par svojih hlaca, cak je i koznu jaknu zlatnu ofarbala u crno i to je strasno nesta koliko je njoj sve to pustalo boju. Noge joj bile plave od hlaca, majice plave od jakne ma uzas zivi😟!
2019 11 29
> sanja85: > Radi se, u ovom slučaju, o Mango trapkama, deblji traper. > U dućanu su bile crne, najcrnje ikada. > Namočila sam ih upravo pa ću ih oprati na ruke i javim. Možda imamo iste. Moje su sad već granitno sive boje :')
2019 11 29
> LeSock: > > sanja85: > > Radi se, u ovom slučaju, o Mango trapkama, deblji traper. > > U dućanu su bile crne, najcrnje ikada. > > Namočila sam ih upravo pa ću ih oprati na ruke i javim. > Možda imamo iste. Moje su sad već granitno sive boje :') 😂😂😂😂😂 mozda. Da bar dođu do sive, lijepe sive, rado bih ih nosila😁😁
2019 11 29
> anablabla: > Meni se taj problem javljao samo kad sam oprala s praskom za robu. Sve tamno perem s tekucim deterdzentom i okrenem naopacke prije pranja i bas je ok, nema nikakve tragove. > Mozda da probate oprat traperice samo u vodi? Da izadu eventualni ostaci deterdzenta. Ili to. Sad sam s minimalnom količinom deterdženta, tekućeg i na ruke pa eventualno još to - samo s vodom
2019 11 29
Fleke su od omekšivača. Staviti na dodatno ispiranje nakon pranja.
2019 11 29
> sanja85: > > LeSock: > > > sanja85: > > > Radi se, u ovom slučaju, o Mango trapkama, deblji traper. > > > U dućanu su bile crne, najcrnje ikada. > > > Namočila sam ih upravo pa ću ih oprati na ruke i javim. > > Možda imamo iste. Moje su sad već granitno sive boje :') > 😂😂😂😂😂 mozda. > Da bar dođu do sive, lijepe sive, rado bih ih nosila😁😁 Ja ih svejedno nosim, manje se na njima sad vide mačje dlake :')
2019 11 29
> Beatriss: > Fleke su od omekšivača. > Staviti na dodatno ispiranje nakon pranja. Ne koristim omekšivač kad je tekući deterdžent u pitanju
2019 11 29
> LeSock: > > sanja85: > > > LeSock: > > > > sanja85: > > > > Radi se, u ovom slučaju, o Mango trapkama, deblji traper. > > > > U dućanu su bile crne, najcrnje ikada. > > > > Namočila sam ih upravo pa ću ih oprati na ruke i javim. > > > Možda imamo iste. Moje su sad već granitno sive boje :') > > 😂😂😂😂😂 mozda. > > Da bar dođu do sive, lijepe sive, rado bih ih nosila😁😁 > Ja ih svejedno nosim, manje se na njima sad vide mačje dlake :') Meni je baš bilo neugodno neki dan; doma nisam skužila da su toliko špricane dok nisam došla na posao gdje mi je sve bijelo i vrište i bijeli tragovi na mojim trapericama. Pa ti izduraj do kraja smjene. Srećom, mrak brzo padne pa me do doma nitko nije vidio😁😁
2019 11 29
1 2