Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak paketi

Pozdrav svim krpičarkama, zaposlena sam u tisak kiosku i posto vecina vas pa tako i ja saljem pakete tisak kioskom voljela bih vas redovno informirati ako se slažete o nasim pogodnostima sto se tice slanja paketa. Prva pogodnost je ta da ukoliko kupite ambalažu prije slanja paketa da vam se onda cijena umanjuje za cijenu ambalaže Druga pogodnost:TISAK LOYALITY PROGRAM KRECE OD 02.12.2019 I VRIJEDI DO 31.01 2020 Znaci za svaka dva poslana paketa ostvaruje te pravo na besplatno trece slanje (napomena ostavrujete samo pravo slanja ali ambalaža se naplaćuje) cijena ambalaža S je 4kn M je 5kn L je 6kn također su u ponudi i božićne prigodne kutije sa istim Velicinama i cijenama. Na vama je da sakupljate račune u mapu za sakupljanje koje ce vam prodavač uručiti. Besplatno slanje se ostvaruje tako sto ce prodavač vasu mapu skenirati. Mapu ce vam prodavač uzeti skupa sa dva računa i uručiti će vam novu svaki puta. Ako koga zanima nesto drugo iz asortimana tisak kioska a da bi voljeli znati svakako mogu pisati osim pogodnosti slanja paketa i pogodnosti koje aktualno imamo. Pozdrav! :D
2019 11 29
Zaboravili ste napisati da nije potrebno kupiti ambalažu posebno, nego se ni inače ne naplaćuje prilikom slanja, a ako kupite posebno, onda vrijedi 30 dana. Hvala na ovoj informaciji za Loyality :
2019 11 29
Eto u buduće cu pisati onda vezano za pakete drago mi je da mogu pomoć jer nas puno salje tisak kioskom
2019 11 29
Možete nam reći i kad su popusti na knjige, hvala unaprijed :D
2019 11 29
Hvala na infu!
2019 11 29