Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Peodaja na krpicama

slažem se - vjerujem da bi i prodaja bolje išla kada bi se neki profili malo "počistili"...ali isto tako znam da to nije posao za jednog administratora...još malo guramo dok ide....
2019 12 03
> kozmetika88: > Kad bi na ovoj stranici bilo manje prevaranata,muljatra i onih sto bi sve za đabe > isla bi prodaja > ovako nekad ide nekad ne > hrpa nekulturnih ljudi koji ne znaju ni zapoceti a ni zavrsiti razgovor > a i onih sto bez veze salju upite,jer im je ocito dosadno u zivotu > i onda od toliko nekulturnih,naiđes na nekog normalnog > i tako u krug Apsolutno,svaka Vam je na mjestu. Kratko sam tu ali ovakvu količinu nekulture i drskosti od pojedinih žena nisam očekivala.
2019 12 03
Super mi ide. Naravno, čim nešto prodam, odmah nešto kupim i tako ......stabilna nula.
2019 12 03
Meni isto ide odlično..ima upita i evo jučer jedna prodaja,danas isto jedna.😎
2019 12 03
U zadnje vrijeme ok i prodaja i zamjene.
2019 12 03
> gitadevi: > Super mi ide. Naravno, čim nešto prodam, odmah nešto kupim i tako ......stabilna nula. I kod mene otprilike tako.Jedno prodam,drugo kupim.Tako da baš i ne praznim ormare😂😂😂
2019 12 03
> Cocco0604: > > jelena693: > > Bas lose.. Makar sam prodala zimsku robu koju sam imala, a ove ljetne ktpice nikome ne trebaju u ovo doba.. Ali na fejsu i dalje ide > Kojim grupama se koristite na fejsu? najvise marketplace, ima grupa sve do 35kn, za prodaju jeftinih stvari, ali na njoj nisam imala nesto prometa
2019 12 03
Zadnjih tjedan dana poslala dva upita za kupnju,za dodatne slike.Za odgovor sam dobila iste slike kao u oglasu.I sto više da kažem ??
2019 12 04
> Boston: > > gitadevi: > > Super mi ide. Naravno, čim nešto prodam, odmah nešto kupim i tako ......stabilna nula. > I kod mene otprilike tako.Jedno prodam,drugo kupim.Tako da baš i ne praznim ormare😂😂😂 Slično i kod mene, čisti Murphy...tek kad nešto kupim dobijem upit za prodaju, a ormari nekim čudom ,:) sve puniji.
2019 12 04
A tak tak Valjalo bi malo vise da bude Al nas je vjerovatno jako puno. I jos one koje varaju ,pa one sa fake popularnim tagovima tako da nasi oglasi vjerovatno se i ne vide toliko koliko bi voljeli
2019 12 04
U zadnje vrime nikako :( i kad se jave nakon nekog vremena nestanu bez pozdrava... Mislim da sam stavila realne cijene čak sam neke stvari maksimalno snizila samo da ih se rješim...
2019 12 04
Žene, bio je crni petak, visok je datum u mjesecu - tj većini ljudi sjeda plaća do 5og ili 10og... Ja točno vidim oscilacije po tome...
2019 12 04
... a porodiljne naknade oko 18.-19. u mjesecu 😂😂 (takva je moja sudbina)
2019 12 04
> NikkiMarissa: > Žene, bio je crni petak, visok je datum u mjesecu - tj većini ljudi sjeda plaća do 5og ili 10og... Ja točno vidim oscilacije po tome... Istina da, 12ti mjesec je ljudi sada imaju neke druge prioritete
2019 12 05
1 2