Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Treći poslani Tisak paket gratis, kako?

Hvala ti na ovom objašnjenju, samo mi je muka od toga da im ja trebam objasniti kako.
2019 12 06
Jučerašnji paket sam ionako opet platila. Nadam se da će se do sljedećeg slanja naučiti. Sad imam 4 računa i nadam se da ću ih uspjeti iskoristiti.
2019 12 06
> SbAvonAnja: > > jackrussel: > > Ma, žena se trudila, čak je nazvala kolegicu. No, ona također nije znala na koji način. > > Sutra imam još jedan...pokušat ću na drugom Tisku. > Ako ne budu znale recite in da stisnu tipku akciski barkodovi i tamo skenira kod s kartoncica > Barem bi tako trebalo ici Danas sam ja to bas zapisala jer sam tu čitala. I zena mi kaze evo sve sam probala nece 27kn plati. I ja kažem kako to ma ja cu se pisat prigovor. Ona me moli da ne pisem prigovor jer ce ona nadrljati i da mi 6kn kao za ambalažu! Mislim koji drek? Onak nisam htjela uzeti pa je izletila van iz tiska i uvalila mi 6kn. Ali ona i dalje to nezna
2019 12 13
Ja sam slala neki dan dosla s tim kartoncicem i 2 racuna sreca pa su ovi u Gajevoj znali poslati kazu da nisu dobili upute kako da to naprave nego su sami morali otkrit kako to ide ali uglavnom je proslo,platila samo kutiju za slanje njima je najlakse reci da ne mogu i naplatit definitivno treba slati prigovor pa ce naucit kako to ide
2019 12 13
1 2 3