Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Lažne povratne štete suradnjama i pomažu prevaranticama!

> FashionQueen100: > Prevarant/ica je profil karrenalexa, e-mail [email protected]!!! > Tvrdi kako je iz Nigerije i kako je novac uplaćen, ali kako bih ja prvo trebala uplatiti 220 eura za troškove dostave na njen PayPal račun kako bi se njen novac na mom računu aktivirao. > Card Type: Master Card > Card Number: 5465407******* > Name On Card: Vanessa Janet > Payment Method: Fast Cash > Country: Germany > Shipping Agent Recipient Payment Name and Address: > COURIER AGENT NAME: AXXXXX BXXXXXX > Account Number: 0XXXXXXXX > Beneficiary's Bank: AXXXXXXX BANK > Country: Nigeria hahhahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahahhahaahahhaha Ček, Vi stvarno komunicirate sa takvima? Zar u Nigeriji posluju sa eurima? Prvi glas. :|
2019 12 13
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > htjela bih vas upozoriti na čest slučaj ostavljanja lažnih pozitivnih povratnih novim profilima koji više šteti nego što doprinosi. Ne dopustite slatkorječivicama da vas na bilo koji način pridobiju na takav nepošten čin. > Sad je jedna korisnica ulovila drugu da je dobila 14 povratnih ocjena u roku od jednoga dana. Na profilu nije bilo artikala i otvoren je jučer ili prekjučer. To nije način na koji se može poslovati, bez obzira jesu li to nepoznate nove osobe ili osobe kojima je blokiran profil pa sad skupljaju one povratne koje su imale na tom profilu. > Tim povratnima jedno veliko ne! Poštovani admine, ovdje sam nova, trebala bih par informacija a neznam koga pitat. Ima li neka kontakt mail adresa
2019 12 13
> malllaaaa: > > FashionQueen100: > > Prevarant/ica je profil karrenalexa, e-mail [email protected]!!! > > Tvrdi kako je iz Nigerije i kako je novac uplaćen, ali kako bih ja prvo trebala uplatiti 220 eura za troškove dostave na njen PayPal račun kako bi se njen novac na mom računu aktivirao. > > Card Type: Master Card > > Card Number: 5465407******* > > Name On Card: Vanessa Janet > > Payment Method: Fast Cash > > Country: Germany > > Shipping Agent Recipient Payment Name and Address: > > COURIER AGENT NAME: AXXXXX BXXXXXX > > Account Number: 0XXXXXXXX > > Beneficiary's Bank: AXXXXXXX BANK > > Country: Nigeria > hahhahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahahhahaahahhaha > Ček, Vi stvarno komunicirate sa takvima? Zar u Nigeriji posluju sa eurima? Prvi glas. :| Ova je i meni poslala mail... Ali se drugačije zove, znači ima više tih mailova sa sličnim imenom?
2019 12 13
Da, linkajte mi u inbox takve profile i obrisat ću ih. Ne šalju mi poruke i ne mogu ih naći u pretrazi pa trebam link da im mogu pristupiti.
2019 12 13
> Caminera: > > malllaaaa: > > > FashionQueen100: > > > Prevarant/ica je profil karrenalexa, e-mail [email protected]!!! > > > Tvrdi kako je iz Nigerije i kako je novac uplaćen, ali kako bih ja prvo trebala uplatiti 220 eura za troškove dostave na njen PayPal račun kako bi se njen novac na mom računu aktivirao. > > > Card Type: Master Card > > > Card Number: 5465407******* > > > Name On Card: Vanessa Janet > > > Payment Method: Fast Cash > > > Country: Germany > > > Shipping Agent Recipient Payment Name and Address: > > > COURIER AGENT NAME: AXXXXX BXXXXXX > > > Account Number: 0XXXXXXXX > > > Beneficiary's Bank: AXXXXXXX BANK > > > Country: Nigeria > > hahhahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahahhahaahahhaha > > Ček, Vi stvarno komunicirate sa takvima? Zar u Nigeriji posluju sa eurima? Prvi glas. :| > Ova je i meni poslala mail... Ali se drugačije zove, znači ima više tih mailova sa sličnim imenom? Evo pretražujem mejlove, meni je s ta 2 profila slala poruke prije par dana
2019 12 13
> Admin2nd: > Da, linkajte mi u inbox takve profile i obrisat ću ih. Ne šalju mi poruke i ne mogu ih naći u pretrazi pa trebam link da im mogu pristupiti.
2019 12 13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6368e1dcaa0422882b6c84f8a1450c3c.jpg)
2019 12 13
> Admin2nd: > Da, linkajte mi u inbox takve profile i obrisat ću ih. Ne šalju mi poruke i ne mogu ih naći u pretrazi pa trebam link da im mogu pristupiti. karrenalexa Voljet ću znati iznos za ovaj artikal u eurima, pošaljite mi poruku samo na ovaj moj email- = [email protected] Profil je obrisan, ali je e-mail i dalje aktivan. Ja sam ju prijavila i označila kao neželjenu poštu na gmail-u!
2019 12 13
Pozdrav
2020 09 15
Ovako sad neznam dali sam u dobroj grupi ali prevarila me jedna očito iskusna lažljivica kojoj je profil pod imenom Pavlek. Znači odlučila sam kupiti patike od nje i sve ok info i sve i kazem da cu uplatiti ujutro sto sam i uradila a djevojka kaze joj ona ne bi prodala kao sestri ce ih dati i vratit ce ona meni novce, cura uslika uplatnicu ali novci meni vec dva dana nisu sjeli. Ako netko zna o kome se radi bila bi zahvalna Uplaćeno na Mika Pavleković, Zagreb A profil joj više ne mogu posjetiti kao da me blokala ili nesto nezzz. Lp Pomozite :) Hvala :)
2020 09 15
Da se nadovezem cura je imala otp 42 pozitivne ocjene. Vjerojatno je falsificirala uplatnicu ili nešto takvo...
2020 09 15
> DarijaMlinar: > Ovako sad neznam dali sam u dobroj grupi ali prevarila me jedna očito iskusna lažljivica kojoj je profil pod imenom Pavlek. > Znači odlučila sam kupiti patike od nje i sve ok info i sve i kazem da cu uplatiti ujutro sto sam i uradila a djevojka kaze joj ona ne bi prodala kao sestri ce ih dati i vratit ce ona meni novce, cura uslika uplatnicu ali novci meni vec dva dana nisu sjeli. > Ako netko zna o kome se radi bila bi zahvalna > Uplaćeno na Mika Pavleković, Zagreb > A profil joj više ne mogu posjetiti kao da me blokala ili nesto nezzz. > Lp > Pomozite :) > Hvala :) Čekam tenisice.. Koje očito neće doći, 😅😅
2020 09 19
> DarijaMlinar: > Da se nadovezem cura je imala otp 42 pozitivne ocjene. > Vjerojatno je falsificirala uplatnicu ili nešto takvo... Koje ste tenisice uzeli?? Gazelle kao i ja??
2020 09 19
Napišem povratnu za svaku suradnju dok kod nekih nije tako, imala sam puno više suradnji od ocjena ali Bože moj, ono što mi je glupo ovdje su negativne ocjene ako nije došlo do suradnje. Cura se naljutila što je čekala uplatu 3 dana a bio je vikend i naravno negativna, mislila sam da se negativna daje samo kod prevara.
2020 11 16
CIjela ova stranica je offtopic, ako imate nešto prijaviti pišite mi u inbox ili u inbox druge administratorice mod.mk jer te prijave ovdje nećemo vidjeti na vrijeme.
2020 11 16
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija