Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je ovo moguće realizirati?

Poštovani Admin, postoji li mogućnost da se na dnu stranice stavi opcija "Posljednja" stranica ali da se klikom na nju zaista i može doći? Npr. upišem "Cipele 40" a ono 235 stranica. Ispod postoje opcije "Prethodna" i "Sljedeća" ali do posljednje stranice (235. -te) treba vrtiti stranicu po stranicu (otprilike 3 sata, haha) a opcija"Posljednja" stranica bi uštedjela vrijeme i olakšala traženje jer je artikal koji mi se sviđa možda na stranici 220. a do nje nikada doći. Unaprijed hvala!
2019 12 12
Možda sam te nešto krivo skužila, ali to već ima. Evo, baš na tom primjeru "cipele 40" piše da ima 84 stranice i možeš kliknuti na nju. Kad probam kliknuti na nju ne radi i baca na početnu stranicu krpica, ali možeš kliknuti na npr 3. stranicu i onda u adresi umjesto broja 3 napišete 84
2019 12 12
> kroasan: > Možda sam te nešto krivo skužila, ali to već ima. Evo, baš na tom primjeru "cipele 40" piše da ima 84 stranice i možeš kliknuti na nju. Kad probam kliknuti na nju ne radi i baca na početnu stranicu krpica, ali možeš kliknuti na npr 3. stranicu i onda u adresi umjesto broja 3 napišete 84 Krivo sam napisala, postoji ta opcija posljednje stranice, ali sada sam tek skužila da ne radi ,:)
2019 12 12
A ja bi da postoji opcija odabira od jeftinijeg prema skupljem i obratno, kao što postoji na skoro svim on line shop-ovima :")
2019 12 12
> vedranapv: > A ja bi da postoji opcija odabira od jeftinijeg prema skupljem i obratno, > kao što postoji na skoro svim on line shop-ovima :") Ima i to, ali nije baš korisno jer prvih 20ak stranica će biti "poklonite" i "zamijenite" i onda oni artikli od 1kn gdje ljudi traže da predložite cijenu itd ,:)
2019 12 12
> kroasan: > > vedranapv: > > A ja bi da postoji opcija odabira od jeftinijeg prema skupljem i obratno, > > kao što postoji na skoro svim on line shop-ovima :") > Ima i to, ali nije baš korisno jer prvih 20ak stranica će biti "poklonite" i "zamijenite" i onda oni artikli od 1kn gdje ljudi traže da predložite cijenu itd ,:) istina, svaki put kad sam tako nešto tražila sam izgubila volju dok sam došla do realnih oglasa
2019 12 12
> kroasan: > > vedranapv: > > A ja bi da postoji opcija odabira od jeftinijeg prema skupljem i obratno, > > kao što postoji na skoro svim on line shop-ovima :") > Ima i to, ali nije baš korisno jer prvih 20ak stranica će biti "poklonite" i "zamijenite" i onda oni artikli od 1kn gdje ljudi traže da predložite cijenu itd ,:) Stvarno ima :') nisam ni primijetila, gledala sam samo onu drugu opciju sa izborom iznosa ,:)
2019 12 12