Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Advent u Budimpešti - jednodnevni izlet

Pitanje za one koje su bile na adventu u Budimpešti, jedan dan :) kakve su cijene i koliko novaca a ste ponijele sa sobom a da vam je bilo dovoljno za popit, pojest i sitne neke poklončiće? :) Hvala 🤗
2019 12 13
Ja sam bila prošle godine i cijene su dosta visoke, vodič kaže da su nadmašili Beč cijenama. Mi smo ručali u restoranu, cca 30e za gulaš dali po osobi. Na samom adventu i što se tiče hrane vani platili smo oko 20 eura komad svinjetine i krumpir i jos ostali gladni jer je porcija bila skromna (isto po osobi)🤷‍♂️ da se naći i po pristupačnijoj cijeni hrane na adventu ali to su uglavnom sendviči,tortilje i tako,ovisi što preferirate i koliko obroka ćete imat s obzirom da je 1 dan. Kava,sok u kafiću je oko 2e. Magnet sam platila 600 forinti(cca 15kn). To je to što se sjećam, nadam se da sam šta pomogla 😊
2019 12 13
Skupo kao i u Zagrebu na adventu, jer mogu dići cijene Ovisi što želite kupiti i probati. Ja idem uvijek studentski low budget + priuštiti si nešto što baš želim i ne treba puno novaca. 400 kn za 4 dana, ali jedem u restoranu, megiću itd, ne po kućicama. Magnete treba paziti gdje kupujete jer ih je u suvenirnicama teško naći ispod 5 eura
2019 12 14