Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krivi tagovi, lažne cijene - ja fakat ne kužim da vi ne kužite kako to ljude odbija.

Btw. i kada se javljam ljudima na njuškalu ili oni meni, spomenem im portal MojeKrpice isto, sorry ali ne vidim problem. Obadvoje su oglasnici sa rabljenim stvarima. Jake reklame u 3pm.
2019 12 14
Malllaaaaa, uvijek ste kritični prema drugima i spremni ih prozvati jer krše pravila, ali kad se vas prozove, krenu stvarno nebulozna opravdanja. To što je 'vama drago' i što vi 'ne vidite' je potpuno nevažno. Ovi što lažno tagaju isto 'ne vide'. Ni ovi što uzmu lovu a ne pošalju artikal ne vide što je u tome loše. 'Kao da ljudi i čitaju opise profila' - ovo je super :') Zašto onda tako zdušno opravdavate to što u opisu imate ono što ne smijete?
2019 12 14
> gitadevi: > Malllaaaaa, uvijek ste kritični prema drugima i spremni ih prozvati jer krše pravila, ali kad se vas prozove, krenu stvarno nebulozna opravdanja. To što je 'vama drago' i što vi 'ne vidite' je potpuno nevažno. Ovi što lažno tagaju isto 'ne vide'. Ni ovi što uzmu lovu a ne pošalju artikal ne vide što je u tome loše. > 'Kao da ljudi i čitaju opise profila' - ovo je super :') Zašto onda tako zdušno opravdavate to što u opisu imate ono što ne smijete? Ovi što uzmu lovu i ne pošalju artikal je zaista neusporedivo sa onima koji krivo tagiraju i pošalju pošteno plaćenu robu. Vi ste meni upravo rekli da je to u istom rangu! :O Ubiti nekoga i pokrasti nekoga jest prekršaj prema zakonu i kažnjava se zatvorom, ali je neusporedivo gori prekršaj ubojstvo od krađe, grlupi primjer, ali to je to. I spomenula sam jednu koja uzme lovu i ne šalje stvari, odnosno poslala je stvari nakon pritiska ljudi sa teme sa foruma. I da, i dalje nije blokirana. I da, to me smeta. Jer nekima je očito dopušteno da se tako ponašaju, a mene ste našli prozivati radi linka od njuškala u opisu profila, dajte molim Vas nađite još nešto što sam skrivila, kako sam još oštetila narod ovdje? Ajde nađite mi još nešto, jer link neću brisati, ako sam još koju grešku napravila, slobodno napišite.
2019 12 14
U ovakvom trenutku uvijek osjetim silnu nostalgiju za ukinutim emoićem koji umire od dosade , a nad glavom mu zzzzzzzzuji. Kako dosadno, kako predvidljivo, kako deja vu, kako uvijek isto...........To što drugi griješe ne daje nam pravo da njihovim greškama pravdamo svoje. I ona stara - najprije pometi pred svojim pragom......uvijek je aktualna.
2019 12 14
> gitadevi: > U ovakvom trenutku uvijek osjetim silnu nostalgiju za ukinutim emoićem koji umire od dosade , a nad glavom mu zzzzzzzzuji. > Kako dosadno, kako predvidljivo, kako deja vu, kako uvijek isto...........To što drugi griješe ne daje nam pravo da njihovim greškama pravdamo svoje. I ona stara - najprije pometi pred svojim pragom......uvijek je aktualna. Neću se više raspravljati sa Vama. Niti ste administratorica, niti imate utjecaja na postojeću niti sami možete promijeniti stanje na bolje na ovom portalu. I niste mi odgovorili na pitanje, po čemu Ja, osobno, JA, ovdje korisnicima štetim? Sa linkom sa njuškala?
2019 12 14
> malllaaaa: > > gitadevi: > > U ovakvom trenutku uvijek osjetim silnu nostalgiju za ukinutim emoićem koji umire od dosade , a nad glavom mu zzzzzzzzuji. > > Kako dosadno, kako predvidljivo, kako deja vu, kako uvijek isto...........To što drugi griješe ne daje nam pravo da njihovim greškama pravdamo svoje. I ona stara - najprije pometi pred svojim pragom......uvijek je aktualna. > Neću se više raspravljati sa Vama. Niti ste administratorica, niti imate utjecaja na postojeću niti sami možete promijeniti stanje na bolje na ovom portalu. > I niste mi odgovorili na pitanje, po čemu Ja, osobno, JA, ovdje korisnicima štetim? Sa linkom sa njuškala? Kako vam nije jasno, nije stvar u šteti, stvar je u tome da ste uvijek prvi kad se priča o nepoštivanju pravilu, a sami ih kršite, i to je licemjerno. Ako postoje pravila onda ih se ili pridržavate ili ne, ne postoji treća opcija, ne postoji veće ili manje kršenje pravila, i nema opravdanja ...ostali su gori, pa mogu i ja.
2019 12 14
Žao mi je što njuškalo i mojekrpice nisu suradnički profili i da mi ne iskaču njihove reklame sa strane kao poliklinike Bagatin, Kolinde, ekupi i ostalih s*anja okolo vidnog područja. Da ovaj portal bere novce od strane njuškala, ne bi se ništa kazalo po tom pitanju, garant. Ako adminka želi neka mi blokira profil zbog tog linka, ali neka onda blokira i korisnike sa većim prekršajima od mene, rekli ste da radim isti. Neka se onda pravila na sve odnose jednako. Dok to ne zaživi, osobno ne smatram da radim išta krivo.
2019 12 14
Mene nije strah prozvati one koji zaista rade štetu ovdje korisnicima i to svjesno. Nađite i meni koju osim tog linka u opisu profila, čime sam ja oštetila narod ovdje? Nađite mi bilo što! Ako grubo kršim pravila ovog portala, sama ću zatrpavati inbox administratorici da mi obriše/blokira profil i napuštam ovaj portal zauvijek. Evo vam prilike da me se elegantno riješite, očito sam mnogima trn u oku.
2019 12 14
Samo se sramotite. Niste li samo mogla reći - Žso mi je, nissm znala da se to ne smije!, ponrissti taj link u opisu i sve 5. Ovako ćete biti zapamćena kao ona koja proziva druge, a sama griješi i ne ispravlja pogreške. Ccc.
2019 12 14
A Vi ćete biti prozvani od strane mene kao osoba koja javno traži pomoć u slučaju prijevare, a sama nije u mogućnosti ponuditi SVE relevantne informacija vezane uz svoj slučaj. Pri tome mislim na Vašu temu gdje ste se žalili da ste dobili kričavo dječje ružičaste čizmice za muško dijete, a bili ste sigurni da se radi o smeđima. U 7 stranica Vaše teme Vi niste nigdje ostavili fotografiju realne boje čizmica koje ste dobili, a govorite da ste oštećeni sa krivim oglašavanjem robe koju ste kupili. I da, navodno ste poklonili čizmice o kojima se još "spor" vodio, dobili ste povrat za iste, znači u tom slučaju ste zadržali i novac i robu, realno, iako ne opravdavam ni samu prodavačicu koja Vas je vrijeđala. Ovdje Vas spominjem samo u kontekstu da niste ponudili potpunu informaciju vezanu za Vaš problem, a imate staža ovdje i zašto bi Vam itko vjerovao na riječ, zbog broja povratnih? To tako ne ide. Tema je ovdje: https://mojekrpice.hr/forum/t/263798/ono-kad-ne-mozes-vjerovati?page=7 Ako ćemo se prozivati zbog gluposti, idemo do kraja.
2019 12 14
Pa je l' vam stvarno nije neugodno trućati bedastoće? Neugodno mi je u vaše ime. Znate, pravilima krpica nije zabranjeno 'ne ponuditi sve relevantne informacije' ali je zabranjeno u opisu profilsa linkati drugu stranicu. Kužite? Druga bitna razlika između nas dvije je što sam ja u toj temi prihvatila da sam pogriješila, a vi to i dalje odbijate sramotite se. Jadno.
2019 12 14
Najlakše je kukati po forumu i izvlačiti se na pravila Krpica, a ne mućnuti vlastitom glavom i odrediti što je bitno, a što ne, tipa da niste vratili čizmice koje (navodno) ne odgovaraju opisu iz oglasa zbog 20 kuna povratne poštarine kada su Vam legli novci za povrat. Vi ste se držali Vaših principa da Vam pripadaju novci od artikla i novci za povratnu poštarinu gdje nigdje u pravilima MK-a toga nema ;) Vi se pozivate isto na pravila koja službeno ne postoje i tako radite, jer smatrate da je tako ispravno, tako radim i ja. Ali dobro, to nema veze sa otvorenom temom, pa nećemo dalje o tome.
2019 12 14
:') :') :') Ne znam u koje doba dana inače uključite zdrav razum, ali sad je krajnje vrijeme za to. Sa svakim novim upisom sve jadnije i jadnije i jadnije........Licemjerje i bahatost na entu.
2019 12 14
🤣🤣🤣🤣🤣 To su neki novi materijali 🤣🤣🤣 > ZAnaLadyBug: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fed9ca4d1ad929c58c203f92e81ba5a.jpg) fasciniraju me ovi materijali 😁😂
2019 12 15
Majko mila... remen tag čizme 😅 > InesLagancic: > https://mojekrpice.hr/prodaja-zamjena-177988 Ova je najjača što se tiče tagova.
2019 12 15