Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koliko dugo bi bilo ok cekati neciji odgovor

Svatko ima pravo surađivati sa kime hoće. Koliko sam shvatila iz Vaše objave, prodavačica Vam nije niti dala podatke za uplatu, nego Vam je pristojno odgovorila da je artikal prodala dalje. Mislim da se ne bi trebali ljutiti, mnoge niti ne odgovaraju kada im se obratiš privatno. Ako mogu pomoći, pokušat ću Vam ja naći sličnu torbu koju tražite, javite mi se u box slobodno. Edit: sva sreća da Vam nije ni dala podatke, spasili ste se ;)
2019 12 16
Mene je upravo danas napala jedna biserka sa slicnim forama. Radilo se o hlacama za 20 kn, ona trazila mjere...i okej, al mi se javila jedna cura koja se odlucila za kupnju hlaca i nije trazila mjere, brzo je uplatila, hlace su njoj otisle. Sad ona mene napada da sam odvratna osoba, da sam obicna 0, jer nisam njoj mjere slala. A ne zelim izgubiti kupca ako njoj slucajno nece odgovarati. Mislim da se razumijemo...osim doticne koja mi je uklonila pozitivnu od nase starije suradnje zato sto sam prodala hlace drugoj osobi. Bezveze i djetinjasto...Realno nikome se ne da natezati s mjerama i dodatnim slikama, ako imamo sigurnog kupca...pogotovo ako je rijec o trapericama za 20 kn.
2019 12 16
.Realno nikome se ne da natezati s mjerama i dodatnim slikama, ako imamo sigurnog kupca...pogotovo ako je rijec o trapericama za 20 kn. Vrijeđanje "vaše kuplice" neću ni komentirat ,prestrašno što sebi neko dozvoljava nema opravdanja za takvo ponašanje , brisanje povratne , baš kako ste rekli --djetinjasto ! Prodavač može imat svoja pravila i tu nema zbora ! Samo kad prodavač ima ovakav stav ,ne zvuči lipo--, --realno vam se neda natezat s mjerama jer su traperice 20 kn i šta tu sad kupac komplicira za 20 kuna , a s druge strane vama znači tih 20 kuna, pa ih ipak želite što prije zaradit !?
2019 12 18
Ja nekad imam vremena i odgovorim odmah i dogovorim kupnju u roku par sati, te uplatim novac i paket je drugi dan vec na puti. Nedavno su me zanimali artikli kod jedne krpicarke i poslala sam upit, procitala poruku dok sam bila na putu s faksa i tako se otegla kupnja. Nije se jos nilad dogodilo da nisam nesto uzela ako sam rekla da hocu. Naravno to krpicarka ne zna jer smo prvi puta suradivale. Nije joj nikako bilo pravo moje takvo javljanje ali sam ja jasno rekla sa sam u guzvi i jednostavno ne stignem uplatiti, da cu stici za nekoliko dana i ako pronade kupca za navedene artikle da slobodno proda , jer je rekla da i druge cure pitaju za artikle za koje sam se i ja interesirala. Na kraju svega, eto nakon vise od 7 dana od uplate i ona je vjerojatno u obavezama da nije ni javila jel je poslala ili nije. Mene osobno ne smeta, svi mi imamo svoj zivot i van krpica. I meni je raspored krcat, ali ako nekome smeta moje rastezanje kupovine, nemoj ni prodat, a ne na kraju biti gora od mene 😁
2019 12 20
1 2