Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Banka - raspolozivi iznos

Danas slucajno nakon posla odem do banke povjerit stanje racuna. Kako mi se na listicu uvijek prikazu isti iznosi za stanje na racunu te raspolozivi iznos ( znaci nemogu u minus,to sam odredila jos prije X godina) ne idem za tim. Ali ovaj put je raspolozivi iznos dosta veci od trenutnog. Ulovi me panika ,kako ,zasto stotina pitanja. Panicar sam inace 😂😂. Odmah odem na pult i djelatnici takoder nije bilo jasno zasto i kako mi je odobren minus. Potvrdim joj da ne zelim minus,nije mi to potrebno i ne zelim trosit vise nego sto mogu. Dolazi druga djelatnica i govori prvoj da je to kroz program proslo jucer? ! Ugl rijeseno je , ali kroz glavu mi prolazi sljedece. Jucer navecer pusti novoj korisnici podatke za uplatu. Svako malo neke novosti o hakiranju racuna. Mozda glupo pitanje ali postoji li sansa da mi /nama netko doslovno isprazni racun ako pustimo broj tekuceg racuna..?
2019 12 16
meni je banka automatski odobrila dozvoljeni minus nakon 8. plaće bez da su me obavijestili mislim da to kompjuter radi sam da te što više uvalja u trošenje, osim ako se baš ispuni zahtjev za dozvoljeni minus onda bankar ručno unosi i svejedno mora proć kroz sistem da bude odobreno
2019 12 16
Dok sam primala porodiljnu naknadu, odobrili su mi minus 5 tis. kn. a da ja to nisam ni trazila. Ne moze vam tako isprazniti racun 🙂
2019 12 16
Ne :) > glitterica: > Danas slucajno nakon posla odem do banke povjerit stanje racuna. Kako mi se na listicu uvijek prikazu isti iznosi za stanje na racunu te raspolozivi iznos ( znaci nemogu u minus,to sam odredila jos prije X godina) ne idem za tim. Ali ovaj put je raspolozivi iznos dosta veci od trenutnog. Ulovi me panika ,kako ,zasto stotina pitanja. Panicar sam inace 😂😂. Odmah odem na pult i djelatnici takoder nije bilo jasno zasto i kako mi je odobren minus. Potvrdim joj da ne zelim minus,nije mi to potrebno i ne zelim trosit vise nego sto mogu. Dolazi druga djelatnica i govori prvoj da je to kroz program proslo jucer? ! Ugl rijeseno je , ali kroz glavu mi prolazi sljedece. Jucer navecer pusti novoj korisnici podatke za uplatu. Svako malo neke novosti o hakiranju racuna. Mozda glupo pitanje ali postoji li sansa da mi /nama netko doslovno isprazni racun ako pustimo broj tekuceg racuna..?
2019 12 16
Hvala cure na odgovorima 😊 🥰
2019 12 16
Ne može se ništa sa ibanom jedino sa brojem kartice i sigurnosnim brojem koji se nalazi na poleđini kartice! :)
2019 12 16
Meni je u tom trenu proletilo svasta kroz glavu ,najvise da su mi pokusali nesto sa tekucim 😂
2019 12 16
Mogu Vam samo izvršiti uplatu ;).
2019 12 16
> glitterica: > Danas slucajno nakon posla odem do banke povjerit stanje racuna. Kako mi se na listicu uvijek prikazu isti iznosi za stanje na racunu te raspolozivi iznos ( znaci nemogu u minus,to sam odredila jos prije X godina) ne idem za tim. Ali ovaj put je raspolozivi iznos dosta veci od trenutnog. Ulovi me panika ,kako ,zasto stotina pitanja. Panicar sam inace 😂😂. Odmah odem na pult i djelatnici takoder nije bilo jasno zasto i kako mi je odobren minus. Potvrdim joj da ne zelim minus,nije mi to potrebno i ne zelim trosit vise nego sto mogu. Dolazi druga djelatnica i govori prvoj da je to kroz program proslo jucer? ! Ugl rijeseno je , ali kroz glavu mi prolazi sljedece. Jucer navecer pusti novoj korisnici podatke za uplatu. Svako malo neke novosti o hakiranju racuna. Mozda glupo pitanje ali postoji li sansa da mi /nama netko doslovno isprazni racun ako pustimo broj tekuceg racuna..? evo i meni isto! danas gledam stanje računa, kad vidim nebulozni raspoloživi iznos duplo veći od stanja na računu. koja ste banka?
2019 12 18
Ja sam RBA . Mogli su poslati obavijest, a ne na ovakav nacin.
2019 12 18
i ja sam RBA, isto nikakve obavijesti
2019 12 18
ja sam PBZ isto ne dobiješ obavijest
2019 12 19
Moj dragi scenira zbog iste stvari isto mu je odobren minus bez da je trazio to im je taktika kako da navedu ljude da se sto vise zaduzuju
2019 12 19
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija