Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

opet virus na stranici

Ne znam jesam li prva, ali evo...na profilu mi je među omiljenima nešto što nisam kliknula, a na mail san dobila feedback od profila s kojim nikad nisan surađivala, no tog feedbacka nema među komentarima...Zna li admin išta o tome? Još netko?
2019 12 22
> dobrojutro: > Ne znam jesam li prva, ali evo...na profilu mi je među omiljenima nešto što nisam kliknula, a na mail san dobila feedback od profila s kojim nikad nisan surađivala, no tog feedbacka nema među komentarima...Zna li admin išta o tome? Još netko? I meni su došla dva maila da mi je neki profil s kojim nisam surađivala ostavio dvije povratne, ali tih povratnih nena.
2019 12 22
Meni vec 4 povratne. Adminka je 2 obrisala, sad opet dvi, a vec blokiran taj profil??? Kako je sad uskrsnuo opet?
2019 12 22
> Jadranka55: > Nije to virus cure. Izgleda ko da je jer tako korisnica želi da izgleda al nije. Dobile smo negativne sve koje smo linkale profile za krive tagove pa se neka od linkanih uvrijedila i podjelila svima koji su na onoj temi negativne. Al neće dugo. Radim u IT, znam da izgleda ko virus al nije. čekaj samo da je ufati veći haker, ne smiri li se do ponediljka imat će Sretnu Novu godinu!
2019 12 22
Taj isti profil je pisao te linkove u temama na forumu. Pa je profil bio blokiran. I sad opet nije blokiran. Isti je profil.
2019 12 22
Ja nisam dobila negativnu, ili jesam, ali nisam skužila, a pisala sam u onoj temi :o
2019 12 22
> malllaaaa: > Ja nisam dobila negativnu, ili jesam, ali nisam skužila, a pisala sam u onoj temi :o baš mi je žaj, evo apeliran ovin puten da dobijete negativnu..
2019 12 22
> dobrojutro: > > malllaaaa: > > Ja nisam dobila negativnu, ili jesam, ali nisam skužila, a pisala sam u onoj temi :o > baš mi je žaj, evo apeliran ovin puten da dobijete negativnu.. x-) x-) x-)
2019 12 22
Meni nestaju povratne 🙄 prvo sam mislila okej, onda su opet pocele nestajati, i onda sam odlucila saznati tko mi brise povratne, i zasto, jel netko nezadovoljan. nitko od novijih, i ok mislin se nije nitko nezadovoljan nakon godinu dana. I opet nestaju.. i onda sam zapela bas, da, imala sam viska slobodnog vremena 😄 i nasla sam. cure koje su "izbrisale" povratne nisu bile aktivne godinama, jedna od njih 4 godine. Tako da, povratne same nestaju.. imala sam preko 300
2019 12 22
I cak sam i ja mislila, virus neki, i mislin se hocu vraga spominjati kako sam sat vremena listala kroz povratne 😁😁 al eto u svoje opravdanje, imala sam operaciju i mjesec dana nisam iz kuce izasla ,pa eto do toga covjek dode iz dosade
2019 12 22
Za to mi se već netko požalio, ali ako više ljudi ima taj problem, prijavit ću ga pa ćemo valjda naći uzrok.
2019 12 22
Stranica se ruši na svaki drugi klik.
2019 12 27
Tako je. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c3ceb7d05c7d08b9d78568880d68ae1c.jpg) Nestale su i sve poruke iz "Razgovora"
2019 12 27
Uvijek tako trokira kad nešto mijenjam na sajtu, a nekad i samo od sebe. Pretpstavljam da tada tehničar nešto radi.
2019 12 27
Hvala na objašnjenju. Sada sve radi normalno.
2019 12 27