Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Usluga Paket24 Hrvatske pošte

> kristinanu1996: > Meni je zaista nelogično da dopuštaju slanje u kutijama od tiska. Najbolje je preokrenuti. Iskreno,meni ne bi ni palo na pamet da šaljem u kutiji koja ima logo tiska. Ambalaza im stoji tamo ali je ne prodaju. Imali su obraza mi rec da odem do Interspara pitat ako mi mogu dat koju kutiju. Mislim, ne znam jel se oni rugaju ili sta. Da idem okolo po ducanima zicat kutije za uslugu koji oni naplacuju cca 70 kn? Prema tome ima da se poklope usima i salju u cemu god im se donese dok ne omoguce korisnicima ambalazu u kojoj ce slati. Nije njima to usputna djelatnost, kao Tisku. Njihova primarna djelatnost je zaprimanje, transport i dostava postanskih posiljaka i kao takvi su duzni korisnicima omoguciti i kupovinu ambalaze za iste. To sta su od svih postanskih ureda napravili pazare s raznim sranjima sta prodaju i sta ce jos malo pocet i pilice pec, to se korisnike ne tice. Osim toga, stara ambalaza se povlaci kad stigne nova, a ne ovako. Znaci doslovno gledas u kutije jer su izlozene, ali ne mozes ih kupit. Hrpa redikula, lijencina i nesposobnjakovica. Logo bi im triba bit "Kasnite s nama" i "Nesposobni do bola". Sta ce mi ta njihova usluga, ako je polovicna. Ista stvar ka da prodaju auto, al bez volana.
2020 01 03
@nefertiti111 Koja si ti kraljica, nasmijala me do suza "Ista stvar ka da prodaju auto, al bez volana." hahhahahah :') A ne zna se više tko pije tko plaća, strašno u što se pretvorila HP. A vjerojatno će i ona uskoro u privatizaciju jer država ne zna sa njom gospodariti... Možda na taj način pripremaju teren za nove "investitore", tko će ga znat?
2020 01 03
Ja sam jucer poslala svoj paket. Obecala sam javiti ..paket je poslan u ogromnoj kutiji radilo se o njihalici. Kutiju sam omotala ukrasnim papirom da prekrijem logo. Poslano je uslugom posta 24. Ispuni se neki novi drugaciji obrazac. Nisu inzistirali na njihovoj kutiji. Vrijednost paketa je 450kn mana je godpoda stavila 400 to sam tek vidjela kad je sve bilo gotovo i nisam se htjela objasnjavat za 50 kn jer je ionako stekalo sa nekakvim brojem tako da nisam htjela komplicirati. Imaju oznaku za lomljivo medutim kad klikne gosp na to nastane problem i ne moze isprintat taj broj koji se lijepi na kutiju. I sama kaze da je stanje s tim uzasno da sve steka da nisu obavjesteni i da dan prije uopce nisu mogli slati. Nadam se da ce moj paket sretno stici do kupca :/
2020 01 04
Držim fige! :D
2020 01 04
Cure ukazujem vam na moguće prevare vezano za slanje putem Paket24 h i pošta piše o tome: https://www.posta.hr/prijevara-putem-laznih-stranica-hrvatske-poste/9176 dakle, nipošto nemojte davati svoje brojeve račune, CVV i druge podatke (mene je čak tražio stanje računa, koja nebuloza?) samo IBAN je dovoljan. Dakle, frajer me je htio uvaljati sa pričom da će on sve organizirati, prikup paketa na mojoj adresi, da poštar ima svoju kutiju za to (ja čak niti ne moram imati svoju kutiju) i da će mi poslati link preko kojeg moram upisati podatke o mojem računu i da će lova sjesti odmah. Hvala Bogu pa sam bila sumnjičava i nazvala danas kontakt za PAKET24 na broj 072/202-202 i ženska mi lijepo objasnila da te opcije unaprijed plaćanja ne postoji kod njih i da se radi o prevarama ako mi pošalju link da sama upišem podatke o mojem računu... Sva sreća nisam nasjela. Eto cure, oprezno!
2022 01 17
Pozdrav cure, Ako mi mozete pomoci kako se vrte cijene slanja tiskom? Nova sam i jos se snalazim
2022 02 05
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija