Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Torta za krstenje - ideje

Bok cure, molim vas, dajte mi neke ideje za tortu za krstenje, za djevojcicu. 👧🏼🎈🎁 Gledala sam slike kod zena koje se bave pecenjem torti i kolaca, ali nemaju bas neki izbor. Vecinom su sa natpisom "krstenje" i neka figurica male bebe gore, ja bi ipak nesto lijepse. Slikice su dobrodosle, hvala unaprijed!❤
2020 01 02
Osim figurice male bebe ili imena, na torti su preslatke i šlapice bebe, cvijeće ili motivi okolo poput kolica, krunice i sl. Ukucajte u google "torta za krštenje", ima puno ideja i lijepih torti. Samo je problem znaju li određeni slastičari to napraviti što tražite. Ali uvijek možete doći sa svojim prijedlogom pa se dogovoriti ako postoji mogućnost za to.
2020 01 02
Pronasla sam jednu koja mi se sviđa, nadam se da ce moci izraditi takvu istu. Evo slika ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac4e6d7df65a24326be3d585e0aeb89b.jpg) tako nesto bi htjela
2020 01 03
Pogledajte u sweet cakes lab imaju otključan fejs, ja sam sad kod njih uzela za pričest, imaju krasnih torti. Također preporučam LaSaDa cakes iz Samobora, oni čak imaju dostavu do vrata bez nadoplate
2020 01 03
> Maraya: > Pogledajte u sweet cakes lab imaju otključan fejs, ja sam sad kod njih uzela za pričest, imaju krasnih torti. Također preporučam LaSaDa cakes iz Samobora, oni čak imaju dostavu do vrata bez nadoplate Upravo sam malo pogledala slike na tim stranicama, ajme, torte su im stvarno prekrasne i moderne🤩😊... pospremila sam si nekoliko slika za primjer, to cu odnijeti gospođi koja ce mi raditi tortu, nadam se da ce moci izraditi neku od odabranih torti... hvala vam puno❤❤❤
2020 01 03
Drago mi je da sam pomogla, čekamo slikicu :)
2020 01 07