Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hrvataka Posta Paket 24 - koja su mi prava?

> Cura je bila doma, nisu niti pozvonili, sto vjerujem i da nije imala svjedoka, sto jest, jer su meni isto u vise navrata napravili. Al sad je stvarno dosta. Poslala sam njima mail prituzbe, zanima me mogu li ih jos kome prijaviti? Udruga za zaštitu potrošača?
2020 01 04
Ne znam za paket 24 ali za HP express za prekoracenje roka dostave ispunis obrazac ,zatrazis odstetu i imas pravo na utrostrucen iznos postarine. Da vise ljudi trazi odstetu za neispunjenje obveza mozda bi se i trgnuli ovako ispada da si sretan ako dodje i nikom nista. Inace s njima na lijepo ne postizes nista. Sta vecu dramu napravis to brze stvari rjesavaju. Zalosno ali istinito.
2020 01 04
Evo danas su curi dali paket u posti, hvala Bogu ipak nije morala cekat ponediljak, al svakako im nece ostat na ovome. Dosta puta sam presutila, al necu vise . Jos se ponasaju kao da su neku uslugu ucinili time sta su danas dali paket. Uzas. Nisu niti pokusali dostaviti posiljku, a rok su prekoracili za vise od 24 sata.
2020 01 04
Tako sam i ja slala zena bila kuci i samo su papiric ostavili i paket su vratili taj dan u goricu, trebao je ici u zagreb, i tek je drugi dan vracen u taj postanski ured u koji sam.ja slala i isto dan danas ni glasa od njih. Zvala sam postanski ured u koji sam slala i na kraju kad sam trebala pricati s nekim nadredenim su mi poklopili, tako da toliko od poste, a gorica mi se nije ni javila. Sad vise i ne.saljem.preko hp expressa bas zbog toga, pa upozorim kupilice da rade plate preporuceno ili obicni paket jer ce brze stici nego hp express. Primjer u cetvrtak sam slala obicni paket za bjelovar (ja sam iz dugog sela) i sutradan je dostavljen.
2020 01 04
Problem je ako se salje nesto vece vrijednosti kod preporucene posiljke ,jer ako je izgube naknada za gubitak je presmijesna.. Dok za gubitak hp express isplacuje naknadu u vrijednosti koja je naznacena.
2020 01 04
Dešavalo mi se vise puta da pored dvije “postice”ni papiric me dobijem.o dokumentima službenim necu ni govoriti,digli smo takvu frku do glavnoga došli,nazvala me susjeda i kaze pa jel to diša trazi tvoje papire???reko da trazi i neka trazi kad nije sposoban ljude educirat i poslozit kako se obavlja posao sta je prioritet onda neka kopa po kutijama i vrećama.na prste jedne ruke mogu nabrojati kad mi je neka HP expres posiljka preporuka i slicno dosla onako kako pise i kako je plaćena . I točno kako kazete ,zahebu i onda se ponašanju kao da su vam uslugu napravili sto niste čekali 10 dana ...pre strasno. Drago mi da ste bar sa te strane mirni,posiljka uručena ,ali svakako nemojte presutiti
2020 01 04
Svakako se žalite.Imate obrazac.Dobit ćete odgovor poštom.Ako Vas odbiju,opet se žalite.
2020 01 04
> iskrica83: > Svakako se žalite.Imate obrazac.Dobit ćete odgovor poštom.Ako Vas odbiju,opet se žalite. Poslala sam mail, jel tribam i ic u postu odakle sam slala, ili?
2020 01 04
Nedavno sa Hp ekspresom ista stvar, pukla sam, nije dostavljeni na vrijeme, i nije bilo pokušaja dostave navrata i još su poslije dislocirali paket. Išla sam se žalit al teta je slijegala ramenima i govorila kako se eto puno ljudi žale, da su u nekoj tranziciji, da su trebali zaustaviti poslovanje dok se ne organiziraju o tako to.... I to je to!
2020 01 04
Imate na stranici baš obrazac za popuniti za pritužbe.Ispunite ga i pošaljite na mail
2020 01 05
Jer ako želite da nešto hitno dođe,onda bi trebali poštivati rok.Ali svakako preporučam da je boljeme kupovati stvari ili prodavati,ako trebaju hitno.Više se ne možete pouzdati u poštu.Nekad nešto stigne brzo,a nešto i za dva tjedna
2020 01 05
> nefertiti111: > > iskrica83: > > Svakako se žalite.Imate obrazac.Dobit ćete odgovor poštom.Ako Vas odbiju,opet se žalite. > Poslala sam mail, jel tribam i ic u postu odakle sam slala, ili? Ako ste ispunili potražnicu (onaj obrazac za prigovor) i tamo označili prekoračenje roka, i ispunili sve podatke i poslali, ne morate u poštu
2020 01 05
imala sam situaciju i pisala prigovor, dobila ispriku, pa ponovno prigovor povjerenstvu, onda sam dobila novac natrag od pošte, nema druge već iz principa ne odustajati
2020 01 06
Istu stvar su i meni napravili. Ja kod kuće cijeli dan. Čekam HP pošiljku s otkupninom. Da bi mi ostavili potvrdu. 🙄🙄 Čista krađa i ne poštivanje nas korisnika. Ta dostava je naplačena, da bi mi o svom trošku morali podizati.
2020 01 06
https: // m . vecernji . hr / vijesti / zaposlenik-hp-a-otvarao-pakete-i-krao-skupocjene-mobitele-pa-ih-preprodavao-1371632?utm_source=Facebook&utm_medium=FbAds&utm_content=924226&utm_campaign=FB+page+statusi&fbclid=IwAR0AXDbLMyTAb2EFryXsoDD7FWZyw4iuZ0ZBjGIAExHsIgw2kdserhmxVvI Kako nestaju paketi...
2020 01 11
1 2